Vsetínská 1266, Valašské Meziříčí
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař

v minulosti před návštěvou zubaře vždy v žaludku úzkost a srdce v krku,nyní u p.Prokeše příjemná odevzdanost v rukou profesionála a opravdu vysoká kvalita jako člověka samotného,tak i opravdového profesionála.Rovněž milý přístup sestřiček,vždy s úsměvem na tváři,prostě top ve svém oboru !!! Děkujeme !!!

Heda Janíčková 13.4.2016
K panu doktorovi chodím již asi 7 let a lepšího zubaře si nemohu přát. Zcela mě odnaučil mít strach z jakéhokoli zákroku, v ordinaci je příjemná atmosféra, práce pana doktora Prokeše je vysoce profesionální, zkrátka jsem moc ráda, že jsem jeho pacientka. Chodíme k němu celá rodina a všichni sdílíme tento názor. Pane doktore - děkuji.

bez komentáře, perfektní lékař.

Š

Pan doktor je opravdu skvělí, lepšího jsem nepoznala. Hodně pomohl mě i mé rodině. Hlavně synovi, který měl v devíti letech úraz. Bohužel se nám odstěhoval a na dojíždění je moc daleko. moc mě to mrzí. Lékaře jako je on už těžko najdu :-(

Škoda jen, že nejsem mladší, jinak chodit k němu už dřív, mám zoubky určitě v jiném stavu. Prostě, tehdy ještě
nebyl. Je to OPRAVDU PAN DOKTOR !!
S takovým přístupem se v ordinacích jen tak nesetkáte ! A za svůj život můžu vyprávět.

Jako dítě jsem chodila k zubařce, co se jí báli i dospělí. Když jsem přestoupila k panu doktorovi Prokešovi, měla jsem strach, že to bude to samé. Vše dopadlo skvěle :) Pan doktor je skvělý člověk a zubař ještě lepší :)

Je to ten nejlepší zubař,díky němu mám opět všechny zuby v pořádku...Jako dítě jsem si hodně vytrpěla a samozřejmě jsem se potom už zubaře bála a raději si vzala 5 ibalginu,trpěla a nevím co všechno jen,abych nemusela k zubaři.Jednoho dne jsem chytla zánět a došlo to tak daleko,že jsem už neviděla ani na oko,tak jsem zkusila zaklepat a poprosit ho,jestli by mě nevzal,samozřejmě když mě viděl,tak neváhal a hned mě vzal...po dokončeni jsem se zeptala,jestli by mě nevzal a samozřejmě jsem mu sdělila,jak miluju zubare a jak se jich nebojim,usmál se a vzal me.Trvalo to skoro rok než mi všechny zuby dal dohromady,nebylo zubu,ktery by byl zdravy,ale díky němu se můžu opět smát od ucha k uchu.Od nej to vubec neboli,umrvi to,pocka a kdyz to boli,pripichne,nechodim k nemu se strachem a to si myslim,že je hodne dulezite.

Všechna kladná hodnocení můžu jen potvrdit. Ochotný, příjemný, práce rychlá a bezbolestná. Bohužel info pro všechny - nové pacienty nebere.

Velice dobrý zubní doktor, jakýkoliv problém ihned vyřeší a velmi dobře. Největší plus za skvělý přístup k dětem a vcítění se do jejich rozpoložení. Neboť každý víme, jak rádi chodíme k zubaři, že

Výborný zubař. Od té doby, co k němu chodím, se nebojím chodit k zubařovi. Nejlepší na světě! hodný, ochotný a ještě ke všemu velmi pečlivý.