Vsetínská 1266, Valašské Meziříčí
Praktický zubní lékař

nevím jak ostatní,ale přístup tohoto zubaře a i personálu mě docela zarazil.Dcera měla pusu tak oteklou,že musela o víkendu navštívit pohotovost a když chtěla v pondělí k zubaři tak zkoušela se dovolat a to bohužel 12x a to v ordin.hod.a nic jen aby se zeptala jestli může přijít až odpoledne ,protože na 11h dopoledne se nedostane.A když už se konečně dovolala tak sestra řekla,že ji nevemou,že nemají místo ať přijde v pátek což dcera řekla,že s takovým zánětem čekat do pátku nebude,tak nakonec že má přijít ráno v 7h.A co se nestalo ,zubař měl zub nejdříve odvrtat, vyčistit a pokusit se ho zachránit a teprve kdyby to nepomohlo tak ho vytrhnout,ale proč se zdržovat,že tak ho vytrhnem rovnou.To je teda přístup.Já sama jsem prodělala dost závažný a těžký zánět s vysokýma teplotama,ale chodím k velmi mladému zubaři,člověk by řekl,že nemá ještě žádné zkušenosti,ale nikdy bych ho nevyměnila protože on mi zachránil 4zuby a jen tím,že je nevytrhl hned,ale odvrtal a 2dny jsem chodila na čištění a ejhle vyplatilo se,sám říká,že vytrhnout zdravý zub bez kazu je nesmysl,že to je až opravdu v nejnutnějším případě.A má velkou pravdu nejdříve s e pokusit zuby zachránit a ne rovnou vytrhnout.Má klientů hodně a nikdy pacienta s takovým zánětem by neodmítnul a sám řekl,že kdyby mu volal třeba v poledne tak mu neřekne že má plno,ale ať přijde hned.