Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Botox

Estetická chirurgie

Implantáty

Konzultace plastické chirurgie

PRIMED Clinic

Konzultace v oboru plastické chirurgie

Korekce očních víček

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Umístění: jiné místo Lipoabdominoplastika

Pan primář mi operoval bříško a dělal liposukci boků. Operaci jsem podstoupila na klinice v Havířově. Vše probíhalo bez komplikací. Pan doktor je profík ve svém oboru, dělá opravdu luxusní bříška. Nyní jsem 3 měsíce po zákroku. Z břicha jsem nadšená a panu primáři tímto moc děkuji. Nesmím zapomenout na úžasnou sestřičku Žanetku a Andrejku, také jim patří díky za jejich péči. Věřím, že jsem s panem primářem neviděla naposledy :-) a těším se na další návštěvy ! Moc děkuji.

Umístění: jiné místo modelace a zvětšení prsou

Jsem matkou 4 děti.... před rokem jsem u doktora Paciorka podstoupila modelaci prsou a letos zvětšení... Pan doktor Paciorek je senzační a navíc odborník na svém místě... Sestřičky jsou chápavé, milé a ochotné... lepší péči jsem nikdy nezažila.

Před par dny jsem byla na konzultaci u Mudr.Paciorka s již nepovedenymi prsy od jiného lékaře.Kdyby mi můj lekar, vysvetlil co ,jak ,proč , nakreslil moznosti, a nedržel se zajete praxe, mohl se mi splnit sen..Muj problém je pro tuto chvíli neresitelny(dekuji za tyto slova)..Vazte mile zeny, ke komu si jdete splnit sen, a ze starší lékař vzdy není flexibilní lékař.
Až prijde čas , urcite půjdu k p.Paciorkovi.

Včera jsem podstoupila u pana primáře modelaci prsou.Jsem šťastná,že jsem si vybrala tohoto lékaře.Ochotný,milý,odpověděl na jakýkoli můj dotaz a že jsem jich měla.Profík na svém místě.Výsledek předčil má očekávání.Pokud se rozhodujete ,vřele doporučuji a pokud kdy půjdu na jakoukoli plastickou operaci,opět si vyberu pana primáře.Děkuji moc ..Jana H

Super lékař, opravdu skvělý přístup k lidem, vše vysvětlí a výsledek augmentace u pana doktora dopadl nad očekávání, udělal mi opravdu krásná prsa, moc mu děkuji a můžu všem doporučit!!!!!

Doktor Paciorek je doktor mlady,ale na veku nezalezi,je zkuseny, vzdy objetavy a snazi e vzdy udelat svoji praci na nejlepsi urovni,mam vice zkusenosti ,a mohu jen doporucit,,dekuji pane doktore.Vera K.

22.9.2015 jsem podstoupila u Pana doktora Paciorka abdominoplastiku, mám hezčí břicho než , když jsem byla mladší, je 44 let,.měla jsem strach, ale zbytečný. Pan doktor je úžasný, má prostě zlaté ruce, doporučuji. Vařechová k.

Dne 29.3.2015 jsem podstoupila u pana doktora Paciorka zvětšení prsou a o měsíc později liposukci vnějších boků. Obě operace dopadly jak nejlépe mohly. Pan doktor je absolutní jednička!!!! A to je málo. Je to velice příjemný, vlídný, milý, jednoznačně profesionální doktor, člověk s velkým srdcem a ženy pozor, velice sexi chlap! Měla jsem z něj ten nejlepší pocit ať už je jednalo o prvotní konzultaci nebo samotnou operaci. Dodal mi tolik odvahy a zbavil mě obav a strachu z toho, co mě čeká, že jsem se nakonec obou zákroků vůbec nebála a jen jsem čekala na krásný výsledek. Jsem z výsledků velmi nadšená, mám krásná větší prsa a krásný menší zadeček. Nevím, jak bych své pocity více vyjádřila, ale jedno vím určitě, že všem ženám, které o jakémkoliv zákroku uvažují, můžu jen vřele pana doktora Paciorka doporučit. Ženy budete nadšené tak jako jsem já. Pane doktore ještě jednou Vám patří můj obrovský obdiv a poděkování za to , co vše krásné dokážete udělat a za to, jaký jste ! Jste ten NEJLEPŠÍ!!!!! A také veliké DĚKUJI patří všem úžasným sestřičkám na soukromé klinice pana doktora Faldyny v Havířově, kde pan doktor Paciorek zákroky provádí. Všem vřele tuto Kliniku doporučuji, sestřičky jsou tam velmi milé, pozorné, usměvané a ty nejlepší, které můžou být, obzvlášť krásná sestřička Žaneta a sestřička Míša. Ještě jednou Vám všem moc děkuji - Vaše spokojená pacientka Michaela Urbanská

Dne 1.4.2015 jsem podstoupila abdominoplastiku a nemohla jsem si vybrat lepšího operatéra než je Pan doktor Paciorek ... už 7. den jsem se dokázala sama postarat o tři děti .. žádné bolesti, žádné komplikace .. chřipka pro mě byla horší než tahle náročná operace. Je k pacientům milý, zdvořilý, ochotný odpovědět na dotaz ať osobně či písemně, po emailu či smsce a to bleskově. Jsem naprosto spokojená s profesionálně odvedeným výkonem ... navrátil mi sebevědomí a krásné bříško. S čistým svědomím na milión procent DOPORUČUJI !!!
Moc Vás tímto zdravím pane primáři a opět mnohokrát DĚKUJI ...

Špičkový chirurg, který mi zachránil extenzor palce na ruce bezprostredne po velmi "povedene" operaci v nemocnici Bilovec.

Mé jméno je Martin Paciorek a od roku 2006 pracuji jako plastický chirurg. Mám bohaté zkušenosti nejen z České republiky, ale rovněž z klinik ve Švéds...

• plastická chirurgie