PRIMED Clinic

Mé jméno je Martin Paciorek a od roku 2006 pracuji jako plastický chirurg. Mám bohaté zkušenosti nejen z České republiky, ale rovněž z klinik ve Švéds...

• plastická chirurgie

Umístění: PRIMED Clinic plastická operace prsou

U pana doktora Paciorka jsem si byla zmenšit prsa a to dost výrazně. Pan doktor mi poradil, vše vysvětlil. Operace i léčba proběhla skvěle. Mě se změnil život a jsem moc šťastná. Pana doktora 100% doporučuji.

Umístění: PRIMED Clinic korekce očních víček

Byla jsem u pana doktora Paciorka na operaci spodních víček,pan doktror je velmi milý sympatický muž...avšak s operací jsem nebyla spokojena...výsledek,pod jedním okem nějaký naběhnutý sval,který už nezmizne,pod druhým okem dvě jizvy poseté hrbolky...

Umístění: PRIMED Clinic modelace prsou

Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem.

Umístění: jiné místo Lipoabdominoplastika

Pan primář mi operoval bříško a dělal liposukci boků. Operaci jsem podstoupila na klinice v Havířově. Vše probíhalo bez komplikací. Pan doktor je profík ve svém oboru, dělá opravdu luxusní bříška. Nyní jsem 3 měsíce po zákroku. Z břicha jsem nadšená a panu primáři tímto moc děkuji. Nesmím zapomenout na úžasnou sestřičku Žanetku a Andrejku, také jim patří díky za jejich péči. Věřím, že jsem s panem primářem neviděla naposledy :-) a těším se na další návštěvy ! Moc děkuji.

Umístění: jiné místo modelace a zvětšení prsou

Jsem matkou 4 děti.... před rokem jsem u doktora Paciorka podstoupila modelaci prsou a letos zvětšení... Pan doktor Paciorek je senzační a navíc odborník na svém místě... Sestřičky jsou chápavé, milé a ochotné... lepší péči jsem nikdy nezažila.

Oprava me bude stat tisice!!!

Dobry den,
mne doktor P. operoval pred tremi mesici a od te doby jsem neprestala plakat!
Od prvniho dne po sundani stehu jsem byla velmi zklamana a nespokojena (manzel,rodina a pratele reagovali soucitnymi pohledy a vyroky)nacez mi doktor oznamil ze to chce cas a podle nej je to,, krasna zmena,,!
Tuto vetu mi opakoval pokazde kdyz jsem si v prubehu nasledujicich tydnu po operaci stezovala ze jsem z vysledku velmi nestastna!
Dala jsem tomu tedy cas a po trech mesicich jsem nechala posoudit vysledek operace jinemu lekari (oftalmoplastickemu chirurgovi).Ten mi rekl ze doktor P. vubec nerespektoval fisionomii ani vek mych ocnich vicek(je mi 34 let).Podle nej doktor P. pravdepodobne pouziva jednu operacni techniku vicek na vsechny sve pacienty.
Situace se bude dat zlepsit (pozor ne spravit!) novou operaci a to zvednutim casti oboci a snad  prenesenim tuku do  oblasti vicek.
Jelikoz jsem puvodem Ceska ale ziju mnoho let v zahranici,opravna operace mne bude stat tady cca 5000 eur (135 000 korun!).
Uz bych k doktorovi P. v zivote nesla!
Zustali mi po te jeho ,, krasne zmene,, jen prazdna penezenka a skarede oci pro plac!!!

Před par dny jsem byla na konzultaci u Mudr.Paciorka s již nepovedenymi prsy od jiného lékaře.Kdyby mi můj lekar, vysvetlil co ,jak ,proč , nakreslil moznosti, a nedržel se zajete praxe, mohl se mi splnit sen..Muj problém je pro tuto chvíli neresitelny(dekuji za tyto slova)..Vazte mile zeny, ke komu si jdete splnit sen, a ze starší lékař vzdy není flexibilní lékař.
Až prijde čas , urcite půjdu k p.Paciorkovi.

Včera jsem podstoupila u pana primáře modelaci prsou.Jsem šťastná,že jsem si vybrala tohoto lékaře.Ochotný,milý,odpověděl na jakýkoli můj dotaz a že jsem jich měla.Profík na svém místě.Výsledek předčil má očekávání.Pokud se rozhodujete ,vřele doporučuji a pokud kdy půjdu na jakoukoli plastickou operaci,opět si vyberu pana primáře.Děkuji moc ..Jana H

Super lékař, opravdu skvělý přístup k lidem, vše vysvětlí a výsledek augmentace u pana doktora dopadl nad očekávání, udělal mi opravdu krásná prsa, moc mu děkuji a můžu všem doporučit!!!!!

Doktor Paciorek je doktor mlady,ale na veku nezalezi,je zkuseny, vzdy objetavy a snazi e vzdy udelat svoji praci na nejlepsi urovni,mam vice zkusenosti ,a mohu jen doporucit,,dekuji pane doktore.Vera K.