Adres

Saskova 1961, Kladno
Mgr. Martin Magula - Kladno (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
608 12.....

Úvodní individuální konzultace (800 Kč)

Párová psychoterapie (1 000 Kč)

Individuální psychoterapie (od 700 kč) + 1 Více

Běžný termín

* Nabízím individuální a párovou psychoterapii. Jsem certifikovaný psychoterapeut České asociace pro psychoterapii a certifikovaný psychoanalytický p...

• deprese

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Mgr. Martin Magula - Kladno vztahový problém

Pan magistr Magula splnil moje očekávání. Ochotně naslouchá, nehodnotí, nesoudí a neodsuzuje. Touto cestou mu ještě jednou děkuju.
H.T.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Bohužel nemohu říci, že by mi návštěva pomohla, avšak to nemění nic na tom, že pro někoho jiného je pan Mgr. určitě velkou oporou. U mě se tak bohužel nestalo.

Děkuji vám za názor. MM

Návštěva z ZnamyLekar.cz

skvělý terapeut, vřele doporučuji! Vždy pozorně vyslechne, je velmi příjemný a hlavně do ničeho nenutí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný terapeut a vyzrálá osobnost, jakých je málo. Vesměs vše si pamatuje, má skutečný zájem o klienta, člověk se s ním cítí bezpečně a především se díky jeho nenásilné pomoci o sobě a své situaci mnohé dozví. Děkuji za spolupráci a doporučuji.

Děkuji srdečně. Martin Magula

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Magula nám pomohl umět jeden druhému naslouchat a říkat si i věci, které si myslíme.Moc Děkujeme za pomoc, vřele doporučujeme všem manželským párům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem u pana Maguly jen jednou, ale i tak mi velmi pomohl vyznat se v sobě a svých pocitech během rozvodu a nasměrovat mě k tomu, abych to co nejlépe a nejrychleji zvládl. Vyslechl mě a doslova mi nalil novou krev do žil.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Magula je kvalitní a zodpovědný psychoterapeut, který umí vyslechnout problémy a pomoct při hledání řešení na první pohled bezvýchodních situací. Doporučuji každému, kdo se chce pohnout z místa a zlepšit svůj život.

Vali

Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Magula je skvělý terapeut. Moc mi pomohl, když jsem byl na dně. Poradil mi jak dál, jak všechno zvládnout. Nelituji ani korunu. Vřele doporučuji každému, kdo je v řiti.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu Magulovi více jak rok a velmi mi pomohl v obtížné životní situaci. Má velice klidný, milý a lidský přístup. Má opravdový zájem o své klienty. Mohu jen doporučit a nebát se mluvit o všem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Magula je podle mého názoru dobrý psychoterapeut. Nedává zbytečné rady, pozorně naslouchá a věcně komunikuje. Pomohl mi pochopit, proč se mi děje to, co se mi děje. Teď si umím poradit sám. Vřele doporučuji každému, kdo si se sebou neví rady.

Běžný termín

Vali

Děkuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    potřebovala bych psychologický posudek do lázní pro syna 6 let zajímalo by mě kolik se za něj platí děkuji

Dobrý den, bohužel Vám neumím odpovědět na Vaši otázku. Zkuste klinického psychologa. S pozdravem Martin Magula

Mgr. Martin Magula

• Dobrý den chci se zeptat
    mám zájem o jednu holku znám jí hodně dobře a vím jak se chová ke klukům když jí vyznají city.
    Včera jí kamarád řekl že jí chci a že k ní chovám city .
    Ona mu na to řekla že šance je ale že mám nějaké nedostatky co bych měl dělat? díky za radu

Dobrý den. Díky za Váš dotaz. Zkuste to, nedostatky máme všichni. Přinejhorším to nevyjde a Vy budete mít novou zkušenost. Když tak pak klidně znovu napište. Mějte se hezky a přeji ať Vám to vyjde. Martin Magula

• deprese
  • vztahová krize