Mgr.

Martin Magula

Psychoterapeut, Psycholog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

* Jsem certifikovaný psychoterapeut a nabízím individuální psychoterapii a poradenství, párovou, rodinnou a skupinovou terapii. Specializuji se na pomoc párům v krizi. Pokud si nevíte… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Problémy s Holkou

Dobrý den chci se zeptat
    mám zájem o jednu holku znám jí hodně dobře a vím jak se chová ke klukům když jí vyznají city.
    Včera jí kamarád řekl že jí chci a že k ní chovám city .
    Ona mu na to řekla že šance je ale že mám nějaké nedostatky co bych měl dělat? díky za radu

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Magula

Dobrý den. Díky za Váš dotaz. Zkuste to, nedostatky máme všichni. Přinejhorším to nevyjde a Vy budete mít novou zkušenost. Když tak pak klidně znovu napište. Mějte se hezky a přeji ať Vám to vyjde. Martin… Více

• Živé sny a strach

Dobry den,mam zive sny.jednou to bylo o vojakovi a druhy byl o nejakych lidech co stali u me postele,bojim se usnout a kdyz usnu a mam ty sny bojim se otevrit oci,do bytu jsem se prestehovala pred tydnem a bydlim tu sama. Na internetu jsem cetla ze nejsem psichycky v poradku kdyz mam takove sny. Dekuji… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Magula

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Na internetu se člověk o sobě doví ledasco a není to pravda. Nemyslím si, že na základě snů se dá usuzovat psychické zdraví. Sny nám nabízejí jiný uhel pohledu na situace… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• * Jsem certifikovaný psychoterapeut a nabízím individuální psychoterapii a poradenství, párovou, rodinnou a skupinovou terapii. Specializuji se na pomoc párům v krizi. Pokud si nevíte rady, objednejte se na první sezení a pokusíme se najít řešení společně. Zvažujete-li jestli se objednat, ale váháte, klidně mi zavolejte.

* Nejsem smluvně vázaný s pojišťovnami, pracuji na přímou platbu.
    * www.martinmagula.cz

* Každá konzultace trvá 50 minut. Skupina trvá 90 minut.

* individuální konzultace 750 Kč/ 50 min.
    * párová konzultace 900 Kč/ 50 min.
    * skupinová terapie 1000 Kč/ měsíc

* Pokud v online kalendáři nenajdete vyhovující termín, klidně mě kontaktujte telefonicky.
    * Nedovoláte-li se, zavolám vám zpátky, hned jak budu moct.

* Ve své individuální práci s klientem využívám hlavně psychodynamický přístup. To znamená, že spolu s klientem hledáme vnitřní rozpory (často nevědomé) a snažíme se jim spolu porozumět. Dobrým výsledkem pak může být vymizení nebo zmírnění symptomů a klient má celkově pocit, že může žít spokojeněji a víc podle sebe. Spolupráce probíhá formou rozhovoru.

* Když pracuji s párem, vycházím z přesvědčení, že v krizi trpí oba, i když to na první pohled vypadá jinak. Ve vztahu se někdy dostáváme do situací, které jsou velmi nepříjemné a děláme si navzájem věci, které bychom nikdy neřekli, že uděláme nebo řekneme. Snažím se páru nabídnout bezpečné prostředí a vedení, kde spolu můžete mluvit o věcech tak, abyste se nemuseli zraňovat a zároveň jeden druhého slyšet. S rodinou pracuji na podobném principu.

* Skupinová psychoterapie je vhodná hlavně pro lidi, kteří mají problémy v mezilidských vztazích, které se opakují řadu let. Před zařazením do skupiny je nutné individuální sezení.

* Jsem členem České asociace pro psychoterapii - ČAP - profesní organizace psychoterapeutů v České republice (www.czap.cz) a České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP (www.psychoterapeuti.cz). Také jsem hostujícím členem České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii (www.ČSPAP.cz), člen Evropské federace pro psychoanalytickou psychoterapii (EFPP).

Každý z nás se někdy může dostat do složité životní situace, se kterou je obtížné se vyrovnat. Možná se právě v takové situaci nacházíte anebo chcete pracovat na svém osobnostním rozvoji, zvýšení sebevědomí či jiných osobních tématech. Pokud se rozhodnete to zkusit, nabízím vám bezpečné prostředí a lidskost. Neřeknu vám diagnózu, ale pokusím se porozumět tomu co se vám děje a proč se vám to děje. Porozumíte – li sami sobě, budete se lépe rozhodovat a nacházet svá řešení.
    www.martinmagula.cz

• Martin Magula, psychoterapeut ve městě Kladno - Odborná kvalifikace

Nemoci

• deprese
  • vztahová krize
  • úzkosti, obavy, únava, osamělost
  • pocity méněcennosti, marnosti, ztráta chuti do života
  • problémy s navazováním a udržením vztahů
  • obtížné prosazování vlastních zájmů a potřeb
  • neschopnost se rozhodovat, alkoholismus
  • nespokojenost
  • mám všechno, přesto nejsem spokojený

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Z

Bohužel nemohu říci, že by mi návštěva pomohla, avšak to nemění nic na tom, že pro někoho jiného je pan Mgr. určitě velkou oporou. U mě se tak bohužel nestalo.

Mgr. Martin Magula2017-01-17

Děkuji vám za názor. MM

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

skvělý terapeut, vřele doporučuji! Vždy pozorně vyslechne, je velmi příjemný a hlavně do ničeho nenutí.

Mgr. Martin Magula2016-10-25

Vřelé díky. MM

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný terapeut a vyzrálá osobnost, jakých je málo. Vesměs vše si pamatuje, má skutečný zájem o klienta, člověk se s ním cítí bezpečně a především se díky jeho nenásilné pomoci o sobě a své situaci mnohé dozví. Děkuji za spolupráci a doporučuji.

Mgr. Martin Magula2016-04-09

Děkuji srdečně. Martin Magula

• L

Pan Magula nám pomohl umět jeden druhému naslouchat a říkat si i věci, které si myslíme.Moc Děkujeme za pomoc, vřele doporučujeme všem manželským párům.

Mgr. Martin Magula2016-01-04

Děkuji. Magula

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem u pana Maguly jen jednou, ale i tak mi velmi pomohl vyznat se v sobě a svých pocitech během rozvodu a nasměrovat mě k tomu, abych to co nejlépe a nejrychleji zvládl. Vyslechl mě a doslova mi nalil novou krev do žil.

Mgr. Martin Magula2016-01-04

Děkuji. Magula

• V

Pan Magula je kvalitní a zodpovědný psychoterapeut, který umí vyslechnout problémy a pomoct při hledání řešení na první pohled bezvýchodních situací. Doporučuji každému, kdo se chce pohnout z místa a zlepšit svůj život.

Vali

Mgr. Martin Magula2015-09-30

Děkuji.

• Pan Magula je skvělý terapeut. Moc mi pomohl, když jsem byl na dně. Poradil mi jak dál, jak všechno zvládnout. Nelituji ani korunu. Vřele doporučuji každému, kdo je v řiti.

• M

Chodila jsem k panu Magulovi více jak rok a velmi mi pomohl v obtížné životní situaci. Má velice klidný, milý a lidský přístup. Má opravdový zájem o své klienty. Mohu jen doporučit a nebát se mluvit o všem.

• P

Pan Magula je podle mého názoru dobrý psychoterapeut. Nedává zbytečné rady, pozorně naslouchá a věcně komunikuje. Pomohl mi pochopit, proč se mi děje to, co se mi děje. Teď si umím poradit sám. Vřele doporučuji každému, kdo si se sebou neví rady.