Staropramenná 29, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí

Individuální konzultace Hrazeno pojišťovnou

Párová konzultace Hrazeno pojišťovnou

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Staropramenná 29, Praha

Hrazeno pojišťovnou

Staropramenná 29, Praha

Hrazeno pojišťovnou

Mgr. Martin Magula

Od 1. 7. 2021 pracuji v ulici ​Staropramenná 29, Praha.

* Nabízím individuální a párovou psychoterapii.
Jsem certifikovaný psych...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Úzkosti, obavy, únava, osamělost
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Mgr. Martin Magula individuální konzultace

Pan psychoterapeut a terapie jako celek je mou velkou oporou. Docházím na psychoanalytickou psychoterapii již několik let a pomohlo mi to se v životě zastavit, vybudovat zdravější vztah k sobě i druhým a znovu nalézt naději v lepší zítřky. Za to a za jeho profesionální a srdečný přístup jsem mu moc vděčná.

Umístění: Mgr. Martin Magula - Kladno psychologická konzultace - 1. návštěva

Návštěvu hodnotím pozitivně, pan psychoterapeut Mgr, Martin Magula působí velmi empaticky a profesionálně. Prostředí je velmi příjemné, napomáhá pocitu pohody a klidu.

Umístění: Mgr. Martin Magula - Kladno vztahový problém

Pan magistr Magula splnil moje očekávání. Ochotně naslouchá, nehodnotí, nesoudí a neodsuzuje. Touto cestou mu ještě jednou děkuju.
H.T.

Vřelé díky. MM

Bohužel nemohu říci, že by mi návštěva pomohla, avšak to nemění nic na tom, že pro někoho jiného je pan Mgr. určitě velkou oporou. U mě se tak bohužel nestalo.

Děkuji vám za názor. MM

Návštěva z ZnamyLekar.cz

skvělý terapeut, vřele doporučuji! Vždy pozorně vyslechne, je velmi příjemný a hlavně do ničeho nenutí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný terapeut a vyzrálá osobnost, jakých je málo. Vesměs vše si pamatuje, má skutečný zájem o klienta, člověk se s ním cítí bezpečně a především se díky jeho nenásilné pomoci o sobě a své situaci mnohé dozví. Děkuji za spolupráci a doporučuji.

Děkuji srdečně. Martin Magula

Pan Magula nám pomohl umět jeden druhému naslouchat a říkat si i věci, které si myslíme.Moc Děkujeme za pomoc, vřele doporučujeme všem manželským párům.

Děkuji. Magula

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem u pana Maguly jen jednou, ale i tak mi velmi pomohl vyznat se v sobě a svých pocitech během rozvodu a nasměrovat mě k tomu, abych to co nejlépe a nejrychleji zvládl. Vyslechl mě a doslova mi nalil novou krev do žil.

Děkuji. Magula

Pan Magula je kvalitní a zodpovědný psychoterapeut, který umí vyslechnout problémy a pomoct při hledání řešení na první pohled bezvýchodních situací. Doporučuji každému, kdo se chce pohnout z místa a zlepšit svůj život.

Vali

Děkuji.

Pan Magula je skvělý terapeut. Moc mi pomohl, když jsem byl na dně. Poradil mi jak dál, jak všechno zvládnout. Nelituji ani korunu. Vřele doporučuji každému, kdo je v řiti.

Děkuji za názor.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chci se zeptat
mám zájem o jednu holku znám jí hodně dobře a vím jak se chová ke klukům když jí vyznají city.
Včera jí kamarád řekl že jí chci a že k ní chovám city .
Ona mu na to řekla že šance je ale že mám nějaké nedostatky co bych měl dělat? díky za radu

Dobrý den. Díky za Váš dotaz. Zkuste to, nedostatky máme všichni. Přinejhorším to nevyjde a Vy budete mít novou zkušenost. Když tak pak klidně znovu napište. Mějte se hezky a přeji ať Vám to vyjde. Martin Magula

Mgr. Martin Magula

potřebovala bych psychologický posudek do lázní pro syna 6 let zajímalo by mě kolik se za něj platí děkuji

Dobrý den, bohužel Vám neumím odpovědět na Vaši otázku. Zkuste klinického psychologa. S pozdravem Martin Magula