Praktický lékař stomatolog
Podlesí 331, Třinec

Pan doktor mě ošetřoval na zubní pohotovosti v nemocnici Třinec. Myslím, že jsem měla jsem obrovské štěstí, že to byl právě MUDr. Martin Lipus. Svou lidskostí a odborností mi zachránil zub. Dal mi možnost volby, vše vysvětlil. Vyžádal si rentgen zubu. Moc Vám pane doktore děkuji. Kéž byste zůstal takový napořád. Vděčná pacientka.

Jinak, než kladně, tohoto lékaře hodnotit nemohu. Po zkušenostech s našimi ostravskými dentisty MUDr.Janou Lajčíkovou a Zbyňkem Sekaninou jsem již nevěřila v dobrého zubaře. PAN DOKTOR LIPUS, práci odvádí precizně, POCTIVĚ za použití kvalitních materiálů! Velmi sympatický člověk, na vše odpoví, vysvětlí a když člověk příjde se strachem, má pochpení :-) Jmenovaní lékaři mi spoustu věcí zanedbali a proto si i dovoluji i napsat jejich jména. Je jejich ostudou, jakou finanční částku si vzali s porovnáním k odvedené práci... Plomby, které jsou výtvorem pana doktora Lipuse jsou NÁDHERNÉ. Na stoličkách je nepoznáte. Jsou vytvarovány do původního tvaru zubu, barva je stejná, jako barva zubu. Plomby na předních zubech rovněž nejsou vidět. Vyhraje si s každým zoubkem tak, jako by byl jeho. Alespoň já mám ten pocit. Můžu se znovu přirozeně smát, aniž bych křečovitě zakrývala zuby! Takovou kapacitu, jako je pan doktor Lipus dnes již těžko najdete.

Jsem velice spokojaná jak s panem doktorem tak se setřičkou jsou velice ochotni a vstřícní,pan doktor veliký profesionál,zbavil mě strachu za zubařského křesla moc,moc, děkuji

Souhlasím se vším, co zde již napsali ostatní. Navíc mi neskutečně vyšel vstříc, když se nebál začít ošetřovat chrup mého autistického syna. Takže pane doktore, moc děkuji.

Souhlasim nejlepsi stomatolog a psycholok v okrese f-m.same pozitivni hodnoceni.

Můžu jen chválit, je velmi příjemný, vše podrobně vysvětlí, navrhne různá řešení, poradí. Velmi profesionální přístup přitom lidský. Ordinace skvěle vybavena. Sestřičky příjemné. Jsem velmi ráda že mi dal můj chrup do pořádku po mé bývalé paní zubařce, kterou nechci jmenovat. Pana doktora vřele doporučuji, bohužel nové pacienty asi nepřijímá. Tak je to u všech dobrých doktorů. Je zcela jistě jeden z nejlepších.

Výborné zacházení s pacientem.

Souhlasím se všemi předchozími hodnoceními.

Můžu jen souhlasit, výborný stomatolog a profesionál ve svém oboru.

Potvrzuji všechny pozitivní hodnocení.Jsem velmi opravdu velmi spokojená s jeho péčí a přístupem.