Gynekologická ordinace Praha 1

Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékaře...

Umístění: Gynekologická ordinace preventivní prohlídky

Jsem uplne fascinovana pristupem.Jak lidske,empaticke muze byt vysetreni u Pana gynekologa Kolesky.Vsem doporucuji

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už dlouho a jeho péče je opravdu na úrovni. Při vyšetření ani nevíte, že něco dělá, jak je jemný.. Což se o jiných říci nedá a už jsem měla tu zkušenost. Vím ,že se na pana doktora i sestřičku můžu spolehnout a to je v dnešní době docela zázrak. Takže tímto jim děkuji. :)

E.T.
Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
Velice děkuji. J.A.

K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova

K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
E.T. (Eva Tichá)

Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.

Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).

Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie

Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.