Alergologická ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Velmi příjemný a charismatický člověk. Profesionálnost a ochota pomoci pacientům mu opravdu nechybí. Mohu jen vřele doporučit !!!

Pana doktora můžu všem jenom doporučit, je milý a příjemný a myslím, že i dobrý alergolog. Chodím k němu už přes 15 let a můj zdravotní stav je již několik let stabilizovaný. Sám od sebe nabízí léky s přijatelnou cenou, není problém s objednáním - na rozdíl od alergologů v Praze. Tak i když už na Kladně nebydlím, tak si k němu ráda dojedu.

Pana doktora Martina Klímu, mohu jen doporučit, je to skvělý, milý, ochotný, vstřícný, profesionální lékař, který vždy dobře poradí a pomůže s problémem, vždy když sem u něj tak se cítím skvěle a v pohodě. Pan doktor je super člověk a svou práci dělá jenom dobře a s velkou poctivostí. Jsem rád, že jsem u něj v péči a nikdy bych ho za jiného lékaře nevyměnil. Všem ho doporučuji.

MUDr. Klimu muzu vsem vrele doporucit. Ja a muj partner k nemu oba chodime (kazdy s necim jinym) a jsme velmi spokojeni. K. Toufarova

Toto je opravdu ten nejlepší lékař,jakého jsem si mohl jen vybrat.Vztřícný,ochotný,příjemný,prostě jeho přístup k pacientům je super.Myslím že nemluvím jen za sebe.Karel Krátký

Můj nejoblíbenější lékař. Sice mu málokdy rozumím (mluví až neuvěřitelně potichu, ale jeho léčba mi velmi pomohla.

Bydlim v Rakovniku, kde je zdravotnictvi spickove tak maximalne na patologii, vetsinu odbornych lekaru jsem si nasla mimo Rakovnik prave diky spatnym zkusenostem. K panu doktorovi jsem se zaregistrovala pred lety, kdy v Ra jeste zadna alergologicka ambulance nebyla. A jiz tenkrat patril k tem nejlepsim odbornikum s milym pristupem k pacientovi. Nicmene kdyz se v Rakovniku ambulance konecne objevila, preregistrovala jsem se jedine kvuli dojizdeni (z RA je na Kladno spojeni jak do pekel). Ale asi po dvou letech jsem se rozhodla, ze radeji budu dojizdet a pokorne a s vdecnosti jsem se k panu doktorovi vratila. Kazdy mame svuj nazor, ale kdyz si nekdo na pana doktora Klimu stezuje - doporucila bych mu sveho gynekologa, aby vedel, jak vypada nevrly doktor :o))

Příjemný lékař,můžu doporučit.

Pan doktor je nekdy mily a nekdy dovede byt i hodne nemily. Zhorsilo se to, asi si nabral hodne pacientu a nestiha a je z toho mrzuty.

Pan doktor působí velmi mile, profesionálně, ale můj manžel je též lékař a tak se v tom trochu orientujeme více. Jeho profesionalitu bych si dovolila zpochybnit a jestli osobním rádoby šarmem oblbuje pacienty, jako mě i ze začátku, tak je to velký omyl. Přešla jsem jinam, dělal mi velké problémy, neposkytl informace. Teď mám alergologa také velmi milého, ale upřímnějšího a skutečného odborníka.