Alergologická ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologická ordinace Jiný

Super přístup i komunikace, efektivní léčba, dobrá dostupnost, krátký objednací termín.
Kvůli dlouhodobým problémům, které nikdo nebyl schopen vyřešit, jsem se objednala, na doporučení známého, k panu doktorovi.
Po návštěvě ordinace jsem byla velmi mile překvapena.
V čas který jsem byla Objednána mne přijal-žádné čekání.
Ordinace působí spíš jako kancelář, ne ordinace, což beru pozitivně, citila jsem se zde dobře.
Pan doktor je příjemný, ochotný, se zájmem o pacienta(což se nedalo říct o mojí předchozí alergoložce).
Ihned nasadil léčbu, ktera velice rychle zabrala.
Kdybych o panu doktovi věděla dřív, už dávno jsem mohla mít po problémech.
I při několika telefonátech s jinými pacienty, které pan doktor za dobu mé přítomnosti v ordinaci měl, jsem měla dobrý pocit z jeho přístupu. (Vyptával se na stav, případné problémy.. a ne, že jen vystavil požadovaný recept)
Nadváhu nijak nedramatizoval, neřešil, jen zmínil, že je.
Doporučuji

Umístění: Alergologická ordinace Jiný

pan doktor absolutně nectí objednací časy, ani to, že v čekárně je někdo s diabetem a že některé pozve objedná polednem a nalačno. Pak vyjde ven a řekne, choďte, jak jste přišli. Někoho objedná na čas a nerespektuje a někomu řekne, přijďte kdykoli. Zmatek a arogance...

Umístění: Alergologická ordinace Jiný

Konečně nějaký lékař co mi pro syna našel vhodnou léčbuPřístup skvělý. První lékař, co opravdu zjišťoval co má syn za alergie z krve a ne ,,škrabkáním,, na ruce..

Umístění: Alergologická ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál a výborný člověk. Pomohl mi od alergie a na rozdíl od jiných patlalů mi doléčil následky na plicích po Covidu.

V péči od r. 2014
Dlouhodobé opakující afekty HCD a DCD.
Udělal testy, které konečně objevili oco šlo. vysvětluje pečlivě a nasadil efektivní léčbu.
Mohu doporučit.
Profesionální, mám pocit ze nespěchá a vse vysvetli a odpovi na všechny dotazy.

Umístění: Alergologická ordinace

K doktoru Klímovi chodím již řadu let a neměnila bych. Návštěvy u něj jsou příjemné a jeho přístup je vždy velmi profesionální. Nikdy nic nepodceňuje a vždy mě jako pacientku vyslechne, vše si zapíše a všechno mi vysvětlí, pokud něčemu nerozumím. Jeho vystupování je vždy milé a velice uctivé.

Nevypadám jako modelka a mám velkou nadváhu. Přesto se mnou pan doktor jedná slušně,vlídně,s respektem. Velice si ho vážím. Jsem plně spokojená. Již jsem změnila lékaře - internistu,diabetologa,gynekologa,ale pana doktora Klímu bych nikdy nezměnila. DOPORUČUJI !!!

Pan doktor Klíma je nejen vynikající odborník, který vždy vyléčil každý můj problém, ale je i skvělý a pohodový člověk. Umí pohladit po duši. Děkuji Vám pane doktore. Hana Štefanová

Koukám, že pan doktor asi "šlápl někomu na kuří oko" ;-) Já jsem jeho pacientem už 25 let, s přestávkami, kdy jsem jeho pomoc nepotřeboval, protože se díky jeho péči můj zdravotní stav natolik zlepšil... Vždycky jsem s ním byl spokojený a to nejsem žena ;-) Potvrzuji i to, že mi několikrát poradil co se zdraví týče i s věcmi, které nespadají do jeho odbornosti a se kterými si např. nevěděla rady moje praktická lékařka. Rozhodně nemám důvod přecházet někam jinam, naopak pana doktora Klímu vřele doporučuji!

K MUDr. Klímovi chodím už spoustu let. Jsem s ním velmi spokojená. Všechno mi vysvětlí, odpoví i na dotazy ohledně jiných léků.