Nemocnice na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Velmi špatná zkušenost.Naprosto arogantní pan doktor a musím říct, že s takhle nelidským přístupem jsem se ještě nesetkal.

Naproso arogantní chování. Nechápu, jak může takový člověk pracovat s lidmi a pomáhat jim. Velmi nevhodné chování, nezájem o pacienta, podivné zesměšňování. Bez empatie. Vlastně se chová jako když ho velmi obtěžujete...
Nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

U doktora Kafuňka jsem byl začátkem roku na operaci, jednalo se o plastiku kříž. vazu v koleni. Po operaci velká bolest, i po naléhání, že mně bolí lýtko a že něco nehraje, nebyla ikdyž mi každý kdo na této operaci byl a prášky dostal, nebyly dané prášky na ředěné krve. Po týdnu samozřejmě trombóza v celém noze... Po oznámení doktoru, co se stalo, žádná reakce ani omluva nic. Jen řekl, že se injekce dávají jen po plastice a ne artroskopii, a když jsem mu řekl, že já jsem byl na plastice a ne artroskopii, najednou otočil, že se nemusí dávat..ikdyž je to zcela běžné. Po 2 týdnech kontrola, špatně vytažené stehy, kdy mi začali hnisat a musela mi je vytahovat známa sestřička. Koleno oteklé, bolelo, nešlo ohýbat ani po měsíci. A zpráva od doktora? Všechno dobré, ikdyž jsem mu říkal něco jiného. Po 3 měsících koleno pořád nejde propnout, bolí, křupe tam.. změnil jsem doktora, který mi řekl, že šrouby které tam dal, dal špatně a povolili se. Takže další operace mně čeká v létě. První artroskopická a pak se uvidí, jaká bude další. Sem už nikdy. Nedoporučuji.

Umístění: jiné místo Bolest ramene až křečovitost svalů

Pracuji ve zdravotnictví..nečekala jsem, že v dnešní době dostanu vynadáno, když žádám vyšetření a převzetí do péče při zhoršení a silné bolesti...bez vyšetření a jen, abych tam nebyla zbytečně, mi napsal 5 rehabilitaci..Nedoporučuji...

Chování p. Mudr. Kafuňka se považuji za arogantní . S operací nejsem nijak spokojena a vzhledem k jeho přístupu si hledám nového ortopeda. Pracuji též ve zdravotnictví, ale toto jsem ještě nezažila. Jeho hlavní léčebná metoda je hubnutí. RHB mně napsal až skoro po třech měsících. A jednaní ve smyslu ,, Co jste čekala, že to bude lepší" a pod. opravdu nemám zapotřebí. a bohužel na drahé injekce já nemám. jen mně zaráželo, že každý pacient se kterým jsem mluvila za injekce na výživu chrupavky platil jinak ( a není to podle pojišťovny)

S tímto doktorem už nechci mít společného vůbec nic.... Po operaci předního křížového vazu v koleni mám potíže ještě rok poté. Na rehabilitaci mi bylo řečeno, že je to zanedbanou péčí operatéra, který mi doporučil měsíc po operaci s nohou nehýbat. Koleno mě stále bolí, ohyb a natažení je omezené. Když jsem chtěla vyplnit papír na trvalé následky, řekl, že v podstatě žádné nemám (přestože na rehabilitaci mám ve zprávě, že pokrčení je o 20 stupňů menší než u zdravé nohy).
Nehledě na to, že když jsem si šla požádat o vyplnění tohoto papíru (kdy můj stav byl podle Kafuňka už půl roku ustálený), byla jsem v 8.měsíci těhotenství. První reakce lékaře byla, že musím OKAMŽITĚ rapidně snížit svojí hmotnost. Při vysvětlení, že za měsíc a půl rodím mi řekl, že ho to nezajímá a ať okamžitě zhubnu.
Do lékařských zpráv mi psal informace, které se neshodovaly s realitou-což potvrdili i na rehabilitaci (např.stupeň pokrčení - ten mi ani nikdy neměřil, jen napsal, že je to v pohodě).
Jeho chování je naprosto arogantní.
Pokud nechcete mít trvalé následky na celý život a chcete se vyhnout arogantnímu a velmi nevhodnému až drzému přístupu, tomuto lékaři se obloukem vyhněte!

Nedoporučuju dr. Kafuňka. Na vše se musíte zeptat, odbývá vás a čekáte dlouhé hodiny v čekárně (minimálně 60 min. pokaždý). Dívá se na vás jako na laika hodně zpatra. Když jsem chtěl vědět přesnější informace (jako co mi vlastně odoperoval a pod.), tak na mě naschvál spustil latinskou terminologii, abych se nemohl ptát dál. Když jsem se ptal dál na slova, kterým nerozumím, tak řekl, že se to nedá vysvětlit jinak než tím latinským výrazem. Znám jiný ortopedy, kteří vám aspoň popíšou, kde se co v těle neachází a co to zhruba dělá.
Na druhou stranu musím říct, že mou operaci křížového vazu v koleni, zdá se, udělal dobře. B.D.

MUDr. Kafuněk je mi jeví jako lékař průměrný, zato chováním je nadprůměrně arogantní. A taky je, bohužel, dost na peníze, tudíž si nejsem jeho postupy vždy jistá - zda ho vede skutečně přesvědčení o účinku léčby, nebo si potřebuje přivydělat....

Doktor Kafunek nic poradne nevysetri, nevysvetli, az mesic po operaci jsem se vlastne dovedela, co mi bylo. Odmitl mi pripravit dokumenty pro pojistovnu, za vytisk jedny A4 stranky chtel zaplatit, pritom jsem potrebovala daleko vic informaci - ty jsem pak musela zadat od obvodniho lekare, stejne jako doporuceni na rehabilitace. V cekarne jsou porad fronty, i kdyz cekam od 8, driv nez ve 12 jsem se do ordinace nikdy nedostala!