Budínova 67/2, Praha
Nemocnice na Bulovce

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

G
Umístění: jiné místo Bolest ramene až křečovitost svalů

Pracuji ve zdravotnictví..nečekala jsem, že v dnešní době dostanu vynadáno, když žádám vyšetření a převzetí do péče při zhoršení a silné bolesti...bez vyšetření a jen, abych tam nebyla zbytečně, mi napsal 5 rehabilitaci..Nedoporučuji...

Chování p. Mudr. Kafuňka se považuji za arogantní . S operací nejsem nijak spokojena a vzhledem k jeho přístupu si hledám nového ortopeda. Pracuji též ve zdravotnictví, ale toto jsem ještě nezažila. Jeho hlavní léčebná metoda je hubnutí. RHB mně napsal až skoro po třech měsících. A jednaní ve smyslu ,, Co jste čekala, že to bude lepší" a pod. opravdu nemám zapotřebí. a bohužel na drahé injekce já nemám. jen mně zaráželo, že každý pacient se kterým jsem mluvila za injekce na výživu chrupavky platil jinak ( a není to podle pojišťovny)

S tímto doktorem už nechci mít společného vůbec nic.... Po operaci předního křížového vazu v koleni mám potíže ještě rok poté. Na rehabilitaci mi bylo řečeno, že je to zanedbanou péčí operatéra, který mi doporučil měsíc po operaci s nohou nehýbat. Koleno mě stále bolí, ohyb a natažení je omezené. Když jsem chtěla vyplnit papír na trvalé následky, řekl, že v podstatě žádné nemám (přestože na rehabilitaci mám ve zprávě, že pokrčení je o 20 stupňů menší než u zdravé nohy).
Nehledě na to, že když jsem si šla požádat o vyplnění tohoto papíru (kdy můj stav byl podle Kafuňka už půl roku ustálený), byla jsem v 8.měsíci těhotenství. První reakce lékaře byla, že musím OKAMŽITĚ rapidně snížit svojí hmotnost. Při vysvětlení, že za měsíc a půl rodím mi řekl, že ho to nezajímá a ať okamžitě zhubnu.
Do lékařských zpráv mi psal informace, které se neshodovaly s realitou-což potvrdili i na rehabilitaci (např.stupeň pokrčení - ten mi ani nikdy neměřil, jen napsal, že je to v pohodě).
Jeho chování je naprosto arogantní.
Pokud nechcete mít trvalé následky na celý život a chcete se vyhnout arogantnímu a velmi nevhodnému až drzému přístupu, tomuto lékaři se obloukem vyhněte!

Nedoporučuju dr. Kafuňka. Na vše se musíte zeptat, odbývá vás a čekáte dlouhé hodiny v čekárně (minimálně 60 min. pokaždý). Dívá se na vás jako na laika hodně zpatra. Když jsem chtěl vědět přesnější informace (jako co mi vlastně odoperoval a pod.), tak na mě naschvál spustil latinskou terminologii, abych se nemohl ptát dál. Když jsem se ptal dál na slova, kterým nerozumím, tak řekl, že se to nedá vysvětlit jinak než tím latinským výrazem. Znám jiný ortopedy, kteří vám aspoň popíšou, kde se co v těle neachází a co to zhruba dělá.
Na druhou stranu musím říct, že mou operaci křížového vazu v koleni, zdá se, udělal dobře. B.D.

MUDr. Kafuněk je mi jeví jako lékař průměrný, zato chováním je nadprůměrně arogantní. A taky je, bohužel, dost na peníze, tudíž si nejsem jeho postupy vždy jistá - zda ho vede skutečně přesvědčení o účinku léčby, nebo si potřebuje přivydělat....

Doktor Kafunek nic poradne nevysetri, nevysvetli, az mesic po operaci jsem se vlastne dovedela, co mi bylo. Odmitl mi pripravit dokumenty pro pojistovnu, za vytisk jedny A4 stranky chtel zaplatit, pritom jsem potrebovala daleko vic informaci - ty jsem pak musela zadat od obvodniho lekare, stejne jako doporuceni na rehabilitace. V cekarne jsou porad fronty, i kdyz cekam od 8, driv nez ve 12 jsem se do ordinace nikdy nedostala!