Nemocnice na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Velmi špatná zkušenost.Naprosto arogantní pan doktor a musím říct, že s takhle nelidským přístupem jsem se ještě nesetkal.

Naproso arogantní chování. Nechápu, jak může takový člověk pracovat s lidmi a pomáhat jim. Velmi nevhodné chování, nezájem o pacienta, podivné zesměšňování. Bez empatie. Vlastně se chová jako když ho velmi obtěžujete...
Nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

U doktora Kafuňka jsem byl začátkem roku na operaci, jednalo se o plastiku kříž. vazu v koleni. Po operaci velká bolest, i po naléhání, že mně bolí lýtko a že něco nehraje, nebyla ikdyž mi každý kdo na této operaci byl a prášky dostal, nebyly dané prášky na ředěné krve. Po týdnu samozřejmě trombóza v celém noze... Po oznámení doktoru, co se stalo, žádná reakce ani omluva nic. Jen řekl, že se injekce dávají jen po plastice a ne artroskopii, a když jsem mu řekl, že já jsem byl na plastice a ne artroskopii, najednou otočil, že se nemusí dávat..ikdyž je to zcela běžné. Po 2 týdnech kontrola, špatně vytažené stehy, kdy mi začali hnisat a musela mi je vytahovat známa sestřička. Koleno oteklé, bolelo, nešlo ohýbat ani po měsíci. A zpráva od doktora? Všechno dobré, ikdyž jsem mu říkal něco jiného. Po 3 měsících koleno pořád nejde propnout, bolí, křupe tam.. změnil jsem doktora, který mi řekl, že šrouby které tam dal, dal špatně a povolili se. Takže další operace mně čeká v létě. První artroskopická a pak se uvidí, jaká bude další. Sem už nikdy. Nedoporučuji.

Umístění: jiné místo Bolest ramene až křečovitost svalů

Pracuji ve zdravotnictví..nečekala jsem, že v dnešní době dostanu vynadáno, když žádám vyšetření a převzetí do péče při zhoršení a silné bolesti...bez vyšetření a jen, abych tam nebyla zbytečně, mi napsal 5 rehabilitaci..Nedoporučuji...

Umístění: Nemocnice na Bulovce Zduřelá burza

MUDr. Kafuňek mi operoval zduřelou burzu a obrušoval kloub.
Podle recenzí jsem se bála pana Kafuňka a skutečně mi napoprvé připadal docela "ostrý". Nic to ovšem nemění na tom, že byl zcela věcný, vše mi vysvětlil jasně, i rentgeny a postup operace i jak dlouho bude pravděpodobně trvat rekonvalescence. Operována jsem byla v Brandýse n. L. Vše se rychle zhojilo a nyní po dvou měsících, nemít jizvu, nic nepoznám. ☺ Čekací doba je sice nepříjemná, ale zato se mi pan doktor se sestřičkou opravdu věnovali, když už jsem přišla na řadu. A musím dodat, že při posledních dvou návštěvách jsem odcházela s milým pocitem nejen z hojící se nohy. Panu doktorovi velmi děkuji.

Mudr. Kafunek mi v Brandyske nemocnici operoval pretrzeny krizovy vaz. Jsem velice spokojena s vysledkem operace. Jsem rok po operaci a mohu sportovat v plnem rozsahu jako pred urazem.

MUDr.Kafuněk mne operovat meniskus v únoru 2016. S výsledkem jsem spokojená.
Hodně chodím delší výlety a tak to pak trochu bolí. Ale to je už můj problém a také vyšší věk. Koleno zklidním, doplním kolagen a jde se znovu. Chce to hlavně posilovat celé tělo.Ta bolest se domnívám, vychází ze špatného postavení kloubu. Tak nesvádět bolest na špatnou operaci a zapracovat na posílení střední části těla. To vřele doporučuji.

Chování p. Mudr. Kafuňka se považuji za arogantní . S operací nejsem nijak spokojena a vzhledem k jeho přístupu si hledám nového ortopeda. Pracuji též ve zdravotnictví, ale toto jsem ještě nezažila. Jeho hlavní léčebná metoda je hubnutí. RHB mně napsal až skoro po třech měsících. A jednaní ve smyslu ,, Co jste čekala, že to bude lepší" a pod. opravdu nemám zapotřebí. a bohužel na drahé injekce já nemám. jen mně zaráželo, že každý pacient se kterým jsem mluvila za injekce na výživu chrupavky platil jinak ( a není to podle pojišťovny)

S tímto doktorem už nechci mít společného vůbec nic.... Po operaci předního křížového vazu v koleni mám potíže ještě rok poté. Na rehabilitaci mi bylo řečeno, že je to zanedbanou péčí operatéra, který mi doporučil měsíc po operaci s nohou nehýbat. Koleno mě stále bolí, ohyb a natažení je omezené. Když jsem chtěla vyplnit papír na trvalé následky, řekl, že v podstatě žádné nemám (přestože na rehabilitaci mám ve zprávě, že pokrčení je o 20 stupňů menší než u zdravé nohy).
Nehledě na to, že když jsem si šla požádat o vyplnění tohoto papíru (kdy můj stav byl podle Kafuňka už půl roku ustálený), byla jsem v 8.měsíci těhotenství. První reakce lékaře byla, že musím OKAMŽITĚ rapidně snížit svojí hmotnost. Při vysvětlení, že za měsíc a půl rodím mi řekl, že ho to nezajímá a ať okamžitě zhubnu.
Do lékařských zpráv mi psal informace, které se neshodovaly s realitou-což potvrdili i na rehabilitaci (např.stupeň pokrčení - ten mi ani nikdy neměřil, jen napsal, že je to v pohodě).
Jeho chování je naprosto arogantní.
Pokud nechcete mít trvalé následky na celý život a chcete se vyhnout arogantnímu a velmi nevhodnému až drzému přístupu, tomuto lékaři se obloukem vyhněte!

doktor Kafuněk mi operoval utržený meniskus a při té příležitosti mi rovnou zbrousil výrůstky na čéšce. Jsem 3 měsíce po operaci a jizvy nejsou už téměř vidět, rekonvalescence byla velmi rychlá. S doktorem jsem byla více než spokojena, mluví věcně ale srozumitelně a zdá se mi pohodový a dobře naladěný. 100% bych doporučila.