Úzká 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

V době Koronaviru by Vás ošetřila asi jen Praha, nicméně jsem dostala tip od kamaráda a i od jiných lidí, že je skvělý, tak jsem mu napsala, že potřebuji pomoct, že jsem z Opavy a během 2 dnů mi volal, že můžu v pátek dojet! Takže za 2 dny jsem jela do Olomouce. To je ochota! To jsem tedy koukala! Je skvělý, ochotný pomoci, nevidí žádný problém, prostě u něj všechno jde, má humor, je milý, voňavý a nespěchá jako ostatní zubaři, že už půjde na řadu další pacient...je velmi pečlivý..doporučuji :-)

Super zubař, vždy ochotný, erudovaný. Chodíme k němu již léta. Prostředí ordinace pěkné. Mohu jen doporučit.

Je to odborník, ochotný, spolehlivý. Chodíme k němu již několik let, nemohu si stěžovat. Vybavení čekárny i ordinace je pěkné. Sestřička sympatická.

Naprostá spokojenost již dlouhá léta:-) Mohu jen doporučit:-):-) Příjemné prostředí i personál:-):-)

X

Kvalitní péče o můj chrup, sice má někdy nemístné poznámky,ale tak lepší než kdyby mlčel,protože mě to rozptyluje od strachu ze zákroku - takže od té doby, co zde chodím, nemám strach ze zubaře!!!

Výborný lékař, neměnila bych

profesionalni jistota a vhodna mira suverenity, silny stisk

Dal mi zuby zase dohromady, narozdil od me byvale zubarky, ktera mi zanedbala spoustu kazu, ted se nestydim otevrit pusu, jsem nadmiru spokojena!muzu jen dopurucit, i ted kdyz se stehuji 300 km daleko za nim budu stale dojizdet

Souhlasim .. ano, bezne vam doktor do telefonu nerekne ze vam natrhne prdel .. ale pred Kaczmarczykem jsem mel ze zubaru fobii, dnes jsem vylecen, a to jsem u nej zacinal s cistenim kanalku. Proste pohoda.

F

Výborný a schopný