Úzká 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Super zubař, vždy ochotný, erudovaný. Chodíme k němu již léta. Prostředí ordinace pěkné. Mohu jen doporučit.

Je to odborník, ochotný, spolehlivý. Chodíme k němu již několik let, nemohu si stěžovat. Vybavení čekárny i ordinace je pěkné. Sestřička sympatická.

Naprostá spokojenost již dlouhá léta:-) Mohu jen doporučit:-):-) Příjemné prostředí i personál:-):-)

X

Kvalitní péče o můj chrup, sice má někdy nemístné poznámky,ale tak lepší než kdyby mlčel,protože mě to rozptyluje od strachu ze zákroku - takže od té doby, co zde chodím, nemám strach ze zubaře!!!

Výborný lékař, neměnila bych

profesionalni jistota a vhodna mira suverenity, silny stisk

Dal mi zuby zase dohromady, narozdil od me byvale zubarky, ktera mi zanedbala spoustu kazu, ted se nestydim otevrit pusu, jsem nadmiru spokojena!muzu jen dopurucit, i ted kdyz se stehuji 300 km daleko za nim budu stale dojizdet

Souhlasim .. ano, bezne vam doktor do telefonu nerekne ze vam natrhne prdel .. ale pred Kaczmarczykem jsem mel ze zubaru fobii, dnes jsem vylecen, a to jsem u nej zacinal s cistenim kanalku. Proste pohoda.

F

Výborný a schopný

S prací Dr. Kaczmarczyka jsem maximálně spokojen, chodíme k němu léta už celá rodina. Zrekonstruoval mi totálně zanedbané ústa, ze strachu jsem totiž předtím nebyl 15 let u zubaře. Chrup mi dal 100% dohromady a stojí mi za to jezdit za ním těch 100 km. Naše 10 letá dcera se díky jeho "familiérnosti" přestala bát doktorů! Takže nelze jinak než pochválit...Používá spoustu nových technologií a materiálů, o kterých jiní zubaři ani neslyšeli a narozdíl od jiných s nimi umí precizně pracovat. Plomby, co dělal manželce před 14 lety, ještě pořád drží! Doporučuji.