Má občas svoje nálady ,ale jako odborník mi naprosto vyhovuje!!!V ordinaci nečekáte.Vyšetření dělá poctivě a že se né vždycky usměje,to vážně přežiji.Vyléčil mě a rozhodně nebýt jeho urputnosti a jeho zvláštně preciznímu přístupu a opatrnosti,bůh ví,jak by to dopadlo!!!!Bránila jsem se "zbytečným" a obtěžným vyšetřeníma jsem teď ráda!!Důvěřuji!

NEDOPORUČUJI! Na mé první setkání s p.Jandourkem nikdy nezapomenu. Byla jsem v 6. týdnu těhotenství a ve 22 hod jsem přišla do nemocnice s krvácením, smůla,že měl zrovna službu, tedy moje. Choval se arogantně a skoro na mě řval, necitlivě mě vyšetřil, řekl mi ať se ani neoblíkám (jen kalhotky) a jdu s ním přes chodbu na ultrazvuk, tak jsem vykročila, naštěstí mě sestřička zadržela ať se obléknu, že tam jsou lidi. Byl to samovolný potrat a tento hnusný zážitek mi pan doktor Jandourek ještě umocnil! Stěžovala jsem si na něj u pana dokotra Rotha, ten mi to jen odkýval, že je tím Martin známý a je na něj hodně stížností tohoto typu.

Vidím, že každý ma iný názor. Ja som nadmieru spokojná a dúfam, že nikdy nebudem musieť meniť. Hužvárová

velice příjemný ochotný pan doktor

Mám naštěstí jen tu nejlepší zkušenost.Ochota,vstřícnost poradit pokud je problém i mimo ordinační hodiny.Nemám námytek.Spokojennost.

Já jsem s péčí pana doktora spokojená!!!Doporučuji úplně v pohodě!!Klára

Já tedy koukám co, že to mám za doktora chodím k němu již 3tím rokem, a nyní u něj absolvuji druhou poradnu. Nemohu si stěžovat, pan doktor je vždy příjemný vše vysvětlí i případné dotazy zodpoví bez okolků. Pravda sestry nic moc, ale u všech doktorů co navštěvuji nejsou sestry dvakrát vlídné. Mě nikdy neurazil ani neměl nemístné poznámky. Opravdu záleží na každé z nás ovšem tady je to poprvé co na pana doktora sliším (čtu) takový nazor a to k němu chodí řada mích známích. Já osobně si nemohu stěžovat na jeho péči ať v těhotenství nebo normálně.

Připadá mi,že se tady jen předhání jen zhrzené pacientky v tom,kdo pana doktora více urazí,nebo pochválí!!!Měly bychom se stydět..každá máte asi rozdílné zkušenosti,tím pádem i názory,je to v pořádku ,ale je to také jen člověk !!Neříkám,že být hrubý na ženy je v pořádku,to snad ani nejde souhlasit..ale že by pan doktor dokázal ženě říci,že je tlustá???Nechodím k panu doktorovi,ale znám ho z nemocnice,z mých občasných hospitalizací a musím říci,že s ním nikdy nebyl jediný problém a myslím,že i jako porodník je výborný,byl u porodu dceři a vše bylo perfektní, i co se týče komunikace s ostatními ženami na pokoji.Ještě ,že existuje svobodná volba lékaře viďte!!!!Martina

Soulasím s pozitivním hodnocením.Pan doktor je na mě vždy příjemný.Sestřičky pravda se úplně netváří,ale mě to nevadí,je nenavštěvuji.Dlouho jsem se bála ke gynekologovi jít a známá mi doporučila pana doktora.Měla pravdu,mám pocit,že jsem v nejlepší péči.Vše udělá rychle,ultrazvuk i popřípadě odběry jsou hned v místě a tak nemusíte nikde dál běhat.Mě moc vyhovuje.

Pan doktor je v pohodě..vyšetření u něj je rychlé a konečně trochu méňe nepříjemné,než z mých předešlých zkušeností u jiných gynekologů a hlavně lékařek..Každý má asi jiný smysl pro humor dámy a tak může odlehčení situace vložením vtípku,už tak pro ženy lehce trapné situace , chápat někdo nechápavý jako nemístnou poznámku,ale normální žena snad vycítí,že se jen snaží odvést pozornost jinam..vůbec to není na škodu a pomáhá to.Mockrát jsem se v ordinaci i se sestřičkou zasmála.A jeho výklady a doporučení- jsou vždy absolutně srozumitelné.Krásný den.J