Já k panu doktorovi chodím od té doby, co odešel pan doktor Hamouz do jiné ordinace a já se to nedozvěděla. Jsem velice spokojená. Vždy provede vyšetření rychle, bezbolestně a odpoví na všechny otázky. Narozdíl od předchozího lékaře nikdy v čekárně netrávím dlouho času. Objednám se a jdu prakticky na čas. Chodila jsem k němu i celé těhotenství a nikdy nic nezanedbal, ba naopak. Nebýt jeho péče, možná bych dnes neměla zdravou krásnou holčičku. Čím déle k němu chodím, tím mám k němu větší důvěru. To že se pokaždé neusmívá a třeba i nemá náladu dokážu pochopit. Pro mě je rozhodující, jaký je jako odborník. Príma pokecat si můžu s kamarádkou, na to nepotřebuji gynekologa. :)

Souhlasím se všemi negativními názory a přidávám svůj!! Jandourek je neprofesionální a velmi hrubý doktor. Má obvodní lékařka mě poslala na gynekologii, aby se ujistila o jedné věci a jediné co mi doktor Jandrourek řekl je,že takové blbosti ho nezajímají...vyšetření bylo velmi surové a o chování ani nemluvím...NEDOPORUČUJI!!!...Jsou lepší lékaři, nyní mám nového gynekologa a konečně vím, jaké to je, jít ke gynekologovi v pohodě, uvolněná a nebat se na nic zeptat:)...

Tento gynekolog nastoupil na PP klinice na místo pana dr. Hamouze, s kterým jsem byla spokojená. Na začátku byl v pohodě, ale v posledních 2 letech jsem před návštěvou byla akorát vynervovaná. Souhlasím se všemi negativními názory. Jandourek je nepříjemný, arogantní a zlý doktor. Po každém vyšetření jsem krvácela, a jeho jednání bylo strašné. V poslední době mám bolesti a problémy, ale doktor mě při poslední návštěvě skoro vynadal, co tam lezu, když jsem v pořádku,ať si zajdu k praktickému lékaři. Odcházela jsem se slzami v očích, ač mě normálně nic nerozhodí. Člověk je už takhle rozhozený, že se musí odhalovat před cizím mužem a kort po takovém jednání. Starší sestra byla vždy příjemná, ale ta druhá je na pěst!!!!!! Tak protivného člověka jsem v životě neviděla, při žádosti o recept 40 minutové čekání v PRÁZDNÉ čekárně a sestra si uvnitř krafe do telefonu a když se uráčí vylézt, už jen z jejího pohledu bych ji nejradši dala pár facek. Když člověk akutně potřebuje objednat, nemají volno NIKDY a když už přijdete, čekárna i ordinace je vždy prázdná. Po dnešním telefonátu, kdy jsem žádala o objednání na další den z důvodu bolestí, kdy sestra byla opět arogantní a protivná a do toho se tam s někým vykecávala ač jsem byla na telefonu, přecházím k jinému doktorovi. Tento doktor a jeho sestra nemají ve zdravotnictví co dělat, když se k pacientkám chovají hůř jak k dobytku. Bohužel stejné zkušenosti slyším od svých známých a doktor, ke kterému jsem se dnes objednala mi i potvrdil, jak slýchá jen negace na Jandourka. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!

Pana doktora jsem vyhledala při akutních potížích, když můj gynekolog neordinoval a já potřebovala vyšetřit.
Chovaní sestry neskutečné. Všechno se mnou řešila mezi dveřma. NAŠTĚSTÍ mě odmítli vzít. I když po rozhovoru s arogantní sestrou jsem byla rozhodnutná k panu doktorovi nejít, i kdyby se nakrásně uráčil mě vzít.
Z mého pohledu zdravotní sestry je tohle neakceptovatelné!!!!
Nechápu, jak člověk, který se rozhodne dělat toto povolání může mít takto nepochopitelně hnusné chovaní.

bohužel jsem na tohoto lékaře narazila na pohotovosti, nikdy v životě jsem nezažila takové chování a to už člověk za život nasbírá hodně zkušeností s arogancí, ale takového hulváta opravdu těžko pohledat. jestli budu mít ještě někdy tu smůlu a narazím na pana Jandourka, zapnu si v kapse diktafon, ať si pan primář kdyžtak poslechne, koho má na oddělení. Nejvíc mě dostalo - na pohotovosti - sdělení, že mě vyšetří pouze pokud budu předem souhlasit s hospitalizací. A to jsem tam šla na začátku těhotenství po předchozím spontánním potratu a nechtěla jsem nic zanedbat. Po vyšetření, kdy se ukázalo, že je vše v pořádku, jsem musela podepsat revers a dozvěděla jsem se, že ZNEUŽÍVÁM ZDRAVOTNÍ PÉČI. Pro jistotu jsem se pak podívala na výplatní pásku, kolik každý měsíc odchází z mého platu na zdravotní pojištění....

U doktora Jandourka jsem byla dvakrát, když jsem potřebovala nového gynekologa. Jedna sestra v předpokoji - nepříjemná, typ "domovnice" včetně neupraveného zevnějšku. Při prohlídce asistovala druhá sestra (nechápu proč, byla jsem pouze na prevenci), ta byla v pohodě. Nicméně další pár očí upřený přímo do otevřeného klína není zrovna příjemný.
Doktor měl při vyšetření rádoby vtipné řeči (ten flek co mám na břiše není od práce,ale od zmrzliny).
Jako odborníka ho nemůžu posoudit, jako člověk mi byl nepříjemný. Ptal se kam jsem chodila a hned mého předešlého doktora (který ukončil praxi a se kterým jsem byla velmi spokojená) pomluvil.
Zařízení ordinace z dob otevření polikliniky by potřebovalo nejen renovaci, ale možná i pořádný úklid.
Podruhé jsem si šla jen pro recept. Jelikož jsem, když vyšla sestra, teprve vyndavala kartu pojištěnce z pouzdra a nestačila jí podat hned, zabouchla mi dveře doslova před nosem a nechala mě tam stát jak za trest.
Podotýkám, že kromě mě tam byla jediná pacientka a ta vešla s tím, že si jde také pouze pro recept.
Návštěva gynekologa není pro žádnou z žen vrcholně příjemný zážitek, takže příjemný personál a profesionální chování by mělo být naprostou samozřejmostí pane doktore.

Dobrý den,reaguji na Váš článek.Já jsem u pana doktora velice spokojené.Nechápu vaší reakci.Pokud máte nějakou otázku pan doktor Vám jí zodpoví.Pokud jde o sestřičku tak pokud jste si nevšimla tak je v ordinaci s panem doktorem sema a myslím si ,že to zvládají velice dobře.Pokud se objednáte tak jdeta na čas.Pro recept se také neobjednáváte jako jinde.Sestřička Vám ho vytiskne.A pokud Vám jde o ty zavřené dveře tak to jsem se nesetkala v žádné ordinaci,aby byly otevřené jak do betléma.A že vidíte za dveře co dělá sestra tak to jste jasnovidec.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Každý má svoji zkušenost. Já jsem byla ze začátku velmi spokojena, nicméně za těch pár let, co u pana doktora jsem, se velice změnil a nebyl schopen se ani obklopit slušným personálem. Z této ordinace mám pocit, že se zasekli před rokem 89. Sestra sedící u PC, za zavřenými dveřmi je vždy a čímkoli obtěžována. Pacient je jen další otrava co ji ruší od diskuze s kolegyní. Samotný pan doktor si provede co musí a o víc se nestará. Chtěla jsem od něj poradit ohledně antikoncepce - čekala jsem konzultaci a dostalo se mi odseknutí, že pokud ji chci změnit, že si mám říct jakou jinou chci. Věřím, že v akutních případech pomohl, ale nebudu čekat, až mi něco skutečně bude, abych si ověřila, že se umí chovat jako profesionál. Jdu jinam!

To jsou slova!Tenhle portál by meli zakázat!!Jak se má potom lékař,v takovém obložení rozmarných ,nebo jakkoliv podle jejich soudu -nespokojených -žen bránit"!!!??Nechápu ,jak může vůbec někdo brát tento potál jako objektivní,nebo dokonce zásadní ve volbě lékaře!!???:-(Znám doktora Jandourka-nikoliv Janďourka!!-ženy opravdu ani neznáte správné příjmení svého ošetřujícího lékaře-jen pár let,ale jeho profesionalní přístup s troškou přísnosti absolutně neodsuziji!!Naopak!!Člověk by měl před lékařem cítit trošku pokory!!!\už jen proto,kolik životů miminek a rodiček třeba zachránil!Doporučuji,samozřejmě!!!

Negativní hodnocení není na místě,nejspíš spoustu žen odradí asi to že na svůj věk má pan doktor hodně zkušeností.Celé těhotenství o mě dobře pečoval a nezanedbal žádná doporučení která patří matkám po třicítce.V porodnici se velmi zajímal o pocity maminek po porodu bez rozdílu věku.Myslím že není arogantní ale jen přísný,což některé rozhýčkané ženy asi nesnesou.Mé zkušenosti jsou kladné...