Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor má velice neprofesionální přístup. Nejdřív mi při zavádění tělíska řekl: „co tady ječíte, tady na to není nikdo zvědavej.“ A pak při kontrole měl na triku pro mě naprosto nemístný nápis: „Nejsem gynekolog, ale podívám se!“. Nedoporučuji. Sestra je teda velice příjemná...

Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Musím se podělit o negativní zkušenost….
Pan doktor mi řekl podle jednoho ultrazvuku, že mám syndrom polycystickych vaječníku a nebudu moct mít děti přirozenou cestou…nastesti mi to v nemocnici vyvrátili a zjistili mi “jen” cystu…. Takže už nikdy více!!!

Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Velice arogantní, povýšený, bez zájmu aktivně problém řešit. Trpím na záněty, nikdy neodebere kultivaci, antibiotika střílí od boku, potíže se neustále vrací, potíže s počínající menopauzou ho v podstatě také nezajímají, stejně jako možné souvislosti potíží s jinými zdravotními problémy.

Umístění: jiné místo

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Vždy milý, vstřícný, na všechny dotazy odpoví. Návštěvy zbytecne neprotahuje. Kdykoliv jsem potrebovala akutně objednat (i za 2 hodiny týž den), vzdy mě vzal a vyhověl. Paní sestřička je vstřícná a milá.

Umístění: jiné místo

Za mě příjemný a profesionální lékař . Konečně po letech se mi podařilo najít lékaře ,který má i lidsky přístup k pacientovi a nechová se arogantně .

Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.

Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím zhruba rok a půl, po tom co mi v kladenské nemocnici špatně dvakrát provedly potrat, tak pan doktor volal primári do nemocnice a ten mě konečně správně vyšetřil a pomohl mi. Nebýt pana doktora snad bych byla na kapackach do teď... Možná je trochu razny, ale myslim že to neznamená hned ze je to špatný doktor.

Souhlasím se všemi negativními názory, které tu jsou napsány. Pan doktor zrovna moc milý vůči pacientům není. Servítky si opravdu nebere, přístup moc profesionální není.

Já jsem byla nespokojena s panem doktorem protože jsem byla těhotna a on mi nechtěl říctc pohlavi dozvěděla jsem se to až tyden před porodem a poprve kdys jsem tam přisla s tim ze jsem nedostala měsičky tak kdys mi rekl že jsem těhotna tak se zeptal proč jsem nepřišla dřiv že jsem mohla jit na motrat ze jsem mlada čimž me docela naštval protože jsem poti potratum.kdyš jsem se přestěhovala a týden na to jsem šla na prohlitku no malo kdo si zapamatuje novou adresu za týden kdyš jsem mu řekla ze jsi ji ještě nepamatují řekl mi ,,VAŠE IQ BYCH CHTĚL MÍT" čímž mne urazil.Takže jsem rada že ho vyhodili a je tam ne ginekolog ale ginekološka.

Dobrý den, ráda bych přidala negativní zkušenost s ordinací pana doktora Jandourka. V jeho péči jsem byla necelý rok a po celou dobu jsem se setkala pouze s odměřeným a hrubým chováním tohoto lékaře a neprofesionálním, protivným chováním jeho mladší sestry, s níž byl problém i objednání se po telefonu. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak nepříjemnou sestrou. Starší sestra vždy příjemná a vstřícná. Evidenci u tohoto lékaře jsem se rozhodla ukončit v polovině svého těhotenství, při němž jsem měla pocit, že lékaře vždy zdržuji a obtěžuji případnými otázkami. Nejsem náročná pacientka, ale těhotenské prohlídky vždy odbyl v rychlosti a převládl u mě pocit, že tímto způsobem nemám jistotu, že něco nepodcení a těhotenství proběhne v pořádku. Změnila jsem lékaře a jen lituji, že jsem to neudělala už dřív.
M.