Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

Adresy

• Psychoterapie, logopedie

Opatovická 18
    110 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Cvičení hlasu a dikce od 300 kč
    Skupinová psychoterapie od 200 kč

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

www.ipsychoterapie.cz

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci terapie
    -úzkosti,
    -deprese,
    -obtížná životní situace,
    -psychosomatické obtíže
    -partnerské a sexuální vztahy,
    -nedostatek sebevědomí,
    -závislosti

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci logopedie
    -vady řeči

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vřele doporučuji, od počátku pohodová atmosféra, skvělý kamarádský přístup k dítěti, již po 2 lekcích nastal obrovský pokrok s našim logopedickým problém. Zcela evidentně skutečný odborník!

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále nemám slov. Nejlepší přístup, jaký jsem kdy zažil. Opravdový borec ve svém oboru. Těším se na další terapie. Neskutečný. Martine díky ! ????????

• Pan Martin mi moc pomohl s úzkostmi, vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak dál. Bez něj bych se spoléhal jen na léky, které neřeší vše, neboť neodstraní příčinu. Chodím k němu několik měsíců a jsem moc rád, že jsem se odhodlal k prvnímu kroku přijít. Je velmi vnímavý, chápající, umí se velmi vcítit do druhého a má smysl pro humor, což je povzbuzující. Pro mě je to strom o který se mohu opřít a on mě podrží, vím, že nespadnu a hlavně půjdu dál. Profesionál, kterého si mohu vážit a doporučuji ho všem.

• I

Považuji pana magistra za výborného logopeda, odborníka ve svém oboru, který to umí s dětmi opravdu nadstandartně. Syn se k němu vždy těší a vydrží se soustředit celou dobu.
    Používá řadu pomůcek, někdy i notebook s logopedickými programy. A nejen s dětmi. Já sama jsem u něj před čtyřmi lety jako cizinka začínala se správnou výslovností češtiny. Je milý, hodný, trpělivý a naučí!

• Začátkem léta jsem přišla k terapeutovi Martinovi s velmi těžkými úzkostmi a problémy sama se sebou, což se přenášelo intenzivně na mou rodinu a manželství, které bylo v troskách a před rozvodem. Po cílené terapii s tímto úžasným člověkem, jeho vedení a hypnóze se cítím báječně, a tím i všichni kolem mě. Děkuji Vám, pane Martine z celého srdce za záchranu mé duše a manželství! Žofie Kasková, Praha5

• I ja pridavam pozitivni referenci. Nutno dodat, ze pan Sverma ma srdce na pravem miste (ne doslova !), umi naslouchat, do sve práce dava vse.. je videt, ze mu na lidech opravdu zalezi a jeho práce ho bavi.. a hlavne to není zadnej panprda, kteremu jde jen o prachy a svou praci odbyde. Pan Mgr. ma velikou empatii a pochopeni. Velice mi pomohl, když mi bylo nejhur. Pokud mate uzkosti a bojujete se životem, potažmo sami se sebou, jste na spravne adrese. Navíc je s nim i zabava, tak neváhejte kontaktovat :)
    Moc dekuji za Vas cas ! Lena

• S

S panem doktorem Mgr. Martinem Švermou jsem si vybrala jako logopeda pro mé děti na základě doporučení mé kamarádky. Oceňujii nadstandartní péči, kterou mým synům dává. Zkoušeli jsme více logopedů, ale nikde jsem se nesetkala s takovým vstřícným přístupem a hlavně hravě podanou výukou mým dětem.Děti navstěvují pana doktora vždy rádi. Velice si vážím vysoké erudovanosti pana doktora a obracím se na něj i ohledně i jako na psychologa. Děkujme za vše a přejeme panu doktorovi mnoho zdraví a spokojenosti. Simona Kropáčová, Praha.

• M

Pana doktora vřele doporučuji, má úžasný vliv na děti, umí je zaujmout, nadchnout a má profesionální přístup. M.Chudlařská

• E

Byla jsem se synem 2x na logopedii a velká spokojenost. Pan Šverma je velmi příjemný profesionál. Syna si rychle získal a na otázku, jak se mi tam líbilo odpovídá, že hodně. Logopedie probíhá i před zrcadlem i na PC, které syna velmi bavilo. Materiály fungují. Procvičovali jsme pravidelně a přišlo rychlé zlepšení hned do dalšího setkání - téměř vše se syn zvládnul naučit.

• M

Musím říct, že pan Šverma je velmi vstřícný a milý člověk. Hrozně mě povzbudil a musím říct že mi hodně pomohl. Je to odborník, kterého práce baví a dělá ji s láskou a nadšením. Můžu vřele doporučit.

Mgr. Martin Jan Šverma
psychoterapeut, logoped, diagnostik