Senovážné náměstí 23, Praha 3, Praha
Psychoterapie, logopedie (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 37.....

Diagnostické testy (od 500 kč)

Logopedická diagnostika (od 400 kč)

Korekce řečové vady (od 350 kč) + 11 Více

Cvičení hlasu a dikce (od 500 kč)

Rehabilitace řeči (od 400 kč)

Hypnóza (od 1 000 kč)

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• vady řeči
  • koktání / koktání
  • stav po mrtvici

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Němčina

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Děkuji za provedení hypnózou. Velmi příjemný a uvolňující zážitek.
Krásný, příjemný hlas mě dovedl na hlubokého uvolnění a i já, i když jsem si myslela, že to nezvládnu, jsem se pustila a uvolnila.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedie

Mgr. Martin Jan Šverma je sympatický a velice pozitivní člověk. Zatím jsem s vnukem absolvovala jedno logopedické sezení ,ale byla jsem mile překvapena, jak to umí s dětmi ( zaujme, je vtipný, profesionál ). Mohu jen chválit a chválit, velká spokojenost.S radostí budu doporučovat :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

Pan Mgr. Šverma je vynikající odborník, empatický, příjemný a především umí pracovat s dětmi. Díky skvělému přístupu se syn na návštěvu logopedie vždy těšil a udělal velké pokroky ve výslovnosti. Na každém setkání byly znát pokroky. Všem Mgr. Švermu vřele doporučuji a velmi děkujeme.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Syndrom vyhoreni

Martin je skvely clovek a odbornik. Strasne mi pomohl a dal mi obrovskou chut do zivota, kterou jsem postradala... Dekuju moc ;-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Moc nám pomohl má krásný přístup k dětem a dokáže jim vysvětli věci troufám si říct kamarádským přístupem.Děkuji

Umístění: Psychoterapie, logopedie Porucha řeči

Skutečný odborník jak na mé "potíže" s řečí, tak na projev, prezentaci a osobní rozvoj. Má velmi osobní a lidský přístup. Z každého setkání odcházím plný motivace a inspirace. Oproti službám v zařízeních hrazených z veřejného zdravotního pojištění je jeho péče nesrovnatelná a s vysokou přidanou hodnotou.

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vždy mám u pana Martina pocit, že jsem jediná, na kom mu v daném okamžiku záleží. Mám v něj obrovskou důvěru. Prostě mu věřím. Je neuvěřitelně empatický. Je to odborník na svém místě. Ale především je to úžasný ČLOVĚK !!!!!

G
Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále pozitivně naladěný pan psycholog,který má kamarádský přístup.Cítím se u něj uvolněně a povídání s ním mi pomáhá.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Gábi, je mi ctí s Vámi spolupracovat a děkuji za pozitivní názor, kterého si vážím.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Chtěl bych moc poděkovat panu magistrovi, že mě zbavil po 20 letech pomocí hypnózy závislosti na kouření. Už je to nějaký čas po terapii a opravdu to funguje. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Martin Jan Šverma

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedi

úžasný přístup, mám autistického chlapečka a je to neuvěřitelné, můj syn se těší, spolupracuje a nádherně funguje a pana doktora zbožňuje

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

Psychoterapie

Skupinová psychoterapie

Osobní psychoterapie

Hypnóza

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Děkuji za provedení hypnózou. Velmi příjemný a uvolňující zážitek.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedie

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

Umístění: Psychoterapie, logopedie Syndrom vyhoreni

Umístění: Psychoterapie, logopedie Porucha řeči

G

Umístění: Psychoterapie, logopedie Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Mgr. Martin Jan Šverma

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedi

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mému synovi 5 let se udělal v nose opar,ale do druhého dne zhnisal a udělali se mu na bradě ještě tři pupeny. Po Návštěvě lékaře, která nám řekla, že to je Stafylokok a nasadila Pamycon-roztok a Ophtalmo-Framyko.. PamyconTen zabral na vřídky na bradě,jen v nose to ustupuje pomaleji. Nebyl mu udělán stěr a ani odběr krve!?? O kterém jsem se dočetla že jsou důležitou součástí pro určení Stafylokoka a nasazení antibiotik. Díky za odp,. názor

• Dobrý den,
    můj dotaz se týká otoku dolních končetin.
    Po krátkém užívání nesteroidních antirevmatik (aclexa) mi velmi otekly dolní končetiny, kotníky téměř zmizely a
    lýtka byla jakoby tvrdá. Také jsem mnohem méně chodila na malou potřebu.
    Po vysazení se to postupně srovnalo.

Nyní jsem užívala antibiotika na zánět dutin, 2x denně Duomox 1000 a opět mi velmi otekly obě dolní končetiny, s tím, že levá noha více než pravá.
    Zajímalo by mne, co je toho příčinou ?
    Může to značit nedostatečnou funkci jater ?

Předem moc děkuji za radu,
    Veronika

• vady řeči