Senovážné náměstí 23, Praha 3, Praha
Psychoterapie, logopedie (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 37.....

Diagnostické testy • od 500 kč

Logopedická diagnostika • od 400 kč

Korekce řečové vady • od 350 kč +11 Více

Cvičení hlasu a dikce • od 500 kč

Rehabilitace řeči • od 400 kč

Hypnóza • od 1 000 kč

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• vady řeči

Psychoedukace

Skupinová psychoterapie

Osobní psychoterapie

Umístění: Psychoterapie, logopedie partnerská psychoterapie

Skvělý člověk na správném místě :-)
Těším se vždy na další návštěvu a vždy odcházím spokojená a uvolněná.
Děkuji za pomoc. Snad se už brzy opět setkáme :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Pan magistr je špičkový odborník ve své profesi s nadstandardním empatickym přístupem ke svým klientům. Dokáže vždy každého vyslechnout, mnohdy i na úkor vlastního času a nalézt optimální řešení problémů. Více takových psychoterapeutu.

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Děkuji za provedení hypnózou. Velmi příjemný a uvolňující zážitek.
Krásný, příjemný hlas mě dovedl na hlubokého uvolnění a i já, i když jsem si myslela, že to nezvládnu, jsem se pustila a uvolnila.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Veroniko a je mi potěšením Vám pomáhat.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedie

Mgr. Martin Jan Šverma je sympatický a velice pozitivní člověk. Zatím jsem s vnukem absolvovala jedno logopedické sezení ,ale byla jsem mile překvapena, jak to umí s dětmi ( zaujme, je vtipný, profesionál ). Mohu jen chválit a chválit, velká spokojenost.S radostí budu doporučovat :-)

Mgr. Martin Jan Šverma

Velmi děkuji milá Zdeno a ať se daří.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

Pan Mgr. Šverma je vynikající odborník, empatický, příjemný a především umí pracovat s dětmi. Díky skvělému přístupu se syn na návštěvu logopedie vždy těšil a udělal velké pokroky ve výslovnosti. Na každém setkání byly znát pokroky. Všem Mgr. Švermu vřele doporučuji a velmi děkujeme.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji a vážím si vašich slov. Přeji vše dobré!

Umístění: Psychoterapie, logopedie Syndrom vyhoreni

Martin je skvely clovek a odbornik. Strasne mi pomohl a dal mi obrovskou chut do zivota, kterou jsem postradala... Dekuju moc ;-)

Mgr. Martin Jan Šverma

Milá Nikol, velmi si vážím Vašeho názoru a v životě přeji jen to dobré.

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Moc nám pomohl má krásný přístup k dětem a dokáže jim vysvětli věci troufám si říct kamarádským přístupem.Děkuji

Děkuji za příspěvek.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Porucha řeči

Skutečný odborník jak na mé "potíže" s řečí, tak na projev, prezentaci a osobní rozvoj. Má velmi osobní a lidský přístup. Z každého setkání odcházím plný motivace a inspirace. Oproti službám v zařízeních hrazených z veřejného zdravotního pojištění je jeho péče nesrovnatelná a s vysokou přidanou hodnotou.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji za uznání a přeji krásné dny!

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vždy mám u pana Martina pocit, že jsem jediná, na kom mu v daném okamžiku záleží. Mám v něj obrovskou důvěru. Prostě mu věřím. Je neuvěřitelně empatický. Je to odborník na svém místě. Ale především je to úžasný ČLOVĚK !!!!!

G
Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále pozitivně naladěný pan psycholog,který má kamarádský přístup.Cítím se u něj uvolněně a povídání s ním mi pomáhá.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Gábi, je mi ctí s Vámi spolupracovat a děkuji za pozitivní názor, kterého si vážím.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Je mi 15 let a stále neumím vyslovovat R a Ř. Nikdy jsem si nepřiznala, že to neumím, snažila jsem se to maskovat tím, že jsem mluvila rychle, ale lidé v mém okolí na to začali poukazovat a já se postupně uzavřela do sebe. Bojím se mluvit s lidmi, nechodím už mezi kamarády a raději jsem doma. Zkoušela jsem se to naučit sama, ale moc mi to najde. Dokážu docela říct samostatně Ř, nebo tzv. "zatrylkovat" R, ale nedokážu ani jedno z toho používat v běžné komunikaci. Jen výjimečně se mi to povede říct správně. Mám strach přijít za mámou, že mě to trápí. A zároveň nechápu, proč mi to rodiče nikdy neřekli, nebo mě na to neupozornili. Jako malá jsem na logopedii chodila, pamatuji si, že jsem tam cvičila L a R, ale zničehonic jsme tam přestali chodit a já se potom R a Ř nedoučila. Stydím se za to. Mám vyhledat pomoc logopeda? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    píšete, že se za svou nedokonalou výslovnost stydíte. Proto je skutečně jediným řešením navštívit logopeda, který Vám s vadou řeči pomůže a povede Vás. Nácvik není nic složitého a vyvozování hlásek můžete cvičit doma. Chce to jen trochu trpělivosti a uvidíte, že i logopedický nácvik může být zábava :-)
    Martin

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

• vady řeči