Mgr.

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeut, Logoped, Diagnostik

21 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsychoterapie.cz Nejčastější témata,… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• N
    Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: Syndrom vyhoreni

Martin je skvely clovek a odbornik. Strasne mi pomohl a dal mi obrovskou chut do zivota, kterou jsem postradala... Dekuju moc ;-)

• R
    Umístění: Psychoterapie, logopedie

Moc nám pomohl má krásný přístup k dětem a dokáže jim vysvětli věci troufám si říct kamarádským přístupem.Děkuji

• V
    Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: Porucha řeči

Skutečný odborník jak na mé "potíže" s řečí, tak na projev, prezentaci a osobní rozvoj. Má velmi osobní a lidský přístup. Z každého setkání odcházím plný motivace a inspirace. Oproti službám v zařízeních hrazených z veřejného zdravotního pojištění je jeho péče nesrovnatelná a s vysokou přidanou hodnotou.

• Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vždy mám u pana Martina pocit, že jsem jediná, na kom mu v daném okamžiku záleží. Mám v něj obrovskou důvěru. Prostě mu věřím. Je neuvěřitelně empatický. Je to odborník na svém místě. Ale především je to úžasný ČLOVĚK !!!!!

• G
    Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále pozitivně naladěný pan psycholog,který má kamarádský přístup.Cítím se u něj uvolněně a povídání s ním mi pomáhá.

Martin Jan Šverma2017-11-27

Děkuji Gábi, je mi ctí s Vámi spolupracovat a děkuji za pozitivní názor, kterého si vážím.

• Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Chtěl bych moc poděkovat panu magistrovi, že mě zbavil po 20 letech pomocí hypnózy závislosti na kouření. Už je to nějaký čas po terapii a opravdu to funguje. Ještě jednou děkuji.

Martin Jan Šverma2017-11-06

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

• Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: logopedi

úžasný přístup, mám autistického chlapečka a je to neuvěřitelné, můj syn se těší, spolupracuje a nádherně funguje a pana doktora zbožňuje

Martin Jan Šverma2017-11-06

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

• M
    Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vřele doporučuji, od počátku pohodová atmosféra, skvělý kamarádský přístup k dítěti, již po 2 lekcích nastal obrovský pokrok s našim logopedickým problém. Zcela evidentně skutečný odborník!

Děkuji, Martine!

• M
    Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále nemám slov. Nejlepší přístup, jaký jsem kdy zažil. Opravdový borec ve svém oboru. Těším se na další terapie. Neskutečný. Martine díky ! ????????

Martin Jan Šverma2017-11-06

Děkuji Marku a vážím si toho.

• Pan Martin mi moc pomohl s úzkostmi, vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak dál. Bez něj bych se spoléhal jen na léky, které neřeší vše, neboť neodstraní příčinu. Chodím k němu několik měsíců a jsem moc rád, že jsem se odhodlal k prvnímu kroku přijít. Je velmi vnímavý, chápající, umí se velmi vcítit do druhého a má smysl pro humor, což je povzbuzující. Pro mě je to strom o který se mohu opřít a on mě podrží, vím, že nespadnu a hlavně půjdu dál. Profesionál, kterého si mohu vážit a doporučuji ho všem.

Martin Jan Šverma2017-11-06

Libore, vše je ve Vás! Děkuji :-)

Dotazy od pacientů (6)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

www.ipsychoterapie.cz

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci terapie
    -úzkosti,
    -deprese,
    -obtížná životní situace,
    -psychosomatické obtíže
    -partnerské a sexuální vztahy,
    -nedostatek sebevědomí,
    -závislosti

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci logopedie
    -vady řeči
    -stavy po afázii