Adres

Psychoterapie, logopedie (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 37.....

Diagnostické testy (od 500 kč)

Logopedická diagnostika (od 400 kč)

Korekce řečové vady (od 350 kč) + 11 Více

Cvičení hlasu a dikce (od 500 kč)

Rehabilitace řeči (od 400 kč)

Hypnóza (od 1 000 kč)

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• vady řeči
  • koktání / koktání
  • stav po mrtvici

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Němčina

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

Pan Mgr. Šverma je vynikající odborník, empatický, příjemný a především umí pracovat s dětmi. Díky skvělému přístupu se syn na návštěvu logopedie vždy těšil a udělal velké pokroky ve výslovnosti. Na každém setkání byly znát pokroky. Všem Mgr. Švermu vřele doporučuji a velmi děkujeme.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Syndrom vyhoreni

Martin je skvely clovek a odbornik. Strasne mi pomohl a dal mi obrovskou chut do zivota, kterou jsem postradala... Dekuju moc ;-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Moc nám pomohl má krásný přístup k dětem a dokáže jim vysvětli věci troufám si říct kamarádským přístupem.Děkuji

Umístění: Psychoterapie, logopedie Porucha řeči

Skutečný odborník jak na mé "potíže" s řečí, tak na projev, prezentaci a osobní rozvoj. Má velmi osobní a lidský přístup. Z každého setkání odcházím plný motivace a inspirace. Oproti službám v zařízeních hrazených z veřejného zdravotního pojištění je jeho péče nesrovnatelná a s vysokou přidanou hodnotou.

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vždy mám u pana Martina pocit, že jsem jediná, na kom mu v daném okamžiku záleží. Mám v něj obrovskou důvěru. Prostě mu věřím. Je neuvěřitelně empatický. Je to odborník na svém místě. Ale především je to úžasný ČLOVĚK !!!!!

G
Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále pozitivně naladěný pan psycholog,který má kamarádský přístup.Cítím se u něj uvolněně a povídání s ním mi pomáhá.

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Gábi, je mi ctí s Vámi spolupracovat a děkuji za pozitivní názor, kterého si vážím.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Chtěl bych moc poděkovat panu magistrovi, že mě zbavil po 20 letech pomocí hypnózy závislosti na kouření. Už je to nějaký čas po terapii a opravdu to funguje. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Martin Jan Šverma

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedi

úžasný přístup, mám autistického chlapečka a je to neuvěřitelné, můj syn se těší, spolupracuje a nádherně funguje a pana doktora zbožňuje

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vřele doporučuji, od počátku pohodová atmosféra, skvělý kamarádský přístup k dítěti, již po 2 lekcích nastal obrovský pokrok s našim logopedickým problém. Zcela evidentně skutečný odborník!

Děkuji, Martine!

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále nemám slov. Nejlepší přístup, jaký jsem kdy zažil. Opravdový borec ve svém oboru. Těším se na další terapie. Neskutečný. Martine díky ! ????????

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Marku a vážím si toho.

Psychoterapie

Umístění: Psychoterapie, logopedie Porucha řeči

G

Umístění: Psychoterapie, logopedie Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Mgr. Martin Jan Šverma

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedi

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

Děkuji, Martine!

Mgr. Martin Jan Šverma

Děkuji Marku a vážím si toho.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

• Dobrý den,
    Je mi 15 let a stále neumím vyslovovat R a Ř. Nikdy jsem si nepřiznala, že to neumím, snažila jsem se to maskovat tím, že jsem mluvila rychle, ale lidé v mém okolí na to začali poukazovat a já se postupně uzavřela do sebe. Bojím se mluvit s lidmi, nechodím už mezi kamarády a raději jsem doma. Zkoušela jsem se to naučit sama, ale moc mi to najde. Dokážu docela říct samostatně Ř, nebo tzv. "zatrylkovat" R, ale nedokážu ani jedno z toho používat v běžné komunikaci. Jen výjimečně se mi to povede říct správně. Mám strach přijít za mámou, že mě to trápí. A zároveň nechápu, proč mi to rodiče nikdy neřekli, nebo mě na to neupozornili. Jako malá jsem na logopedii chodila, pamatuji si, že jsem tam cvičila L a R, ale zničehonic jsme tam přestali chodit a já se potom R a Ř nedoučila. Stydím se za to. Mám vyhledat pomoc logopeda? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    píšete, že se za svou nedokonalou výslovnost stydíte. Proto je skutečně jediným řešením navštívit logopeda, který Vám s vadou řeči pomůže a povede Vás. Nácvik není nic složitého a vyvozování hlásek můžete cvičit doma. Chce to jen trochu trpělivosti a uvidíte, že i logopedický nácvik může být zábava :-)
    Martin

• vady řeči