Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsychoterapie.cz Nejčastější témata,… Více

Adresy

• Psychoterapie, logopedie

Opatovická 18
    110 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické konzultace od 600 kč
    Cvičení hlasu a dikce od 300 kč
    Skupinová psychoterapie od 200 kč

Dotazy od pacientů (6)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mgr. Martin Jan Šverma

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

• Dobrý den,
    Je mi 15 let a stále neumím vyslovovat R a Ř. Nikdy jsem si nepřiznala, že to neumím, snažila jsem se to maskovat tím, že jsem mluvila rychle, ale lidé v mém okolí na to začali poukazovat a já se postupně uzavřela do sebe. Bojím se mluvit s lidmi, nechodím už mezi kamarády a raději… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    píšete, že se za svou nedokonalou výslovnost stydíte. Proto je skutečně jediným řešením navštívit logopeda, který Vám s vadou řeči pomůže a povede Vás. Nácvik není nic složitého a vyvozování… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

www.ipsychoterapie.cz

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci terapie
    -úzkosti,
    -deprese,
    -obtížná životní situace,
    -psychosomatické obtíže
    -partnerské a sexuální vztahy,
    -nedostatek sebevědomí,
    -závislosti

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají v rámci logopedie
    -vady řeči

• psychosomatika

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: Porucha řeči

Skutečný odborník jak na mé "potíže" s řečí, tak na projev, prezentaci a osobní rozvoj. Má velmi osobní a lidský přístup. Z každého setkání odcházím plný motivace a inspirace. Oproti službám v zařízeních hrazených z veřejného zdravotního pojištění je jeho péče nesrovnatelná a s vysokou přidanou hodnotou.

• Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vždy mám u pana Martina pocit, že jsem jediná, na kom mu v daném okamžiku záleží. Mám v něj obrovskou důvěru. Prostě mu věřím. Je neuvěřitelně empatický. Je to odborník na svém místě. Ale především je to úžasný ČLOVĚK !!!!!

• Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále pozitivně naladěný pan psycholog,který má kamarádský přístup.Cítím se u něj uvolněně a povídání s ním mi pomáhá.

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-27

Děkuji Gábi, je mi ctí s Vámi spolupracovat a děkuji za pozitivní názor, kterého si vážím.

• Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: Hypnóza - zbavení závislosti na kouření

Chtěl bych moc poděkovat panu magistrovi, že mě zbavil po 20 letech pomocí hypnózy závislosti na kouření. Už je to nějaký čas po terapii a opravdu to funguje. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-06

I já děkuji za důvěru Vám, Aleši, a přeji vše dobré! :-)

• Umístění: Psychoterapie, logopedieSlužby: logopedi

úžasný přístup, mám autistického chlapečka a je to neuvěřitelné, můj syn se těší, spolupracuje a nádherně funguje a pana doktora zbožňuje

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-06

Děkuji a vážím si Vašeho názoru!

• Umístění: Psychoterapie, logopedie

Vřele doporučuji, od počátku pohodová atmosféra, skvělý kamarádský přístup k dítěti, již po 2 lekcích nastal obrovský pokrok s našim logopedickým problém. Zcela evidentně skutečný odborník!

Děkuji, Martine!

• Umístění: Psychoterapie, logopedie

Stále nemám slov. Nejlepší přístup, jaký jsem kdy zažil. Opravdový borec ve svém oboru. Těším se na další terapie. Neskutečný. Martine díky ! ????????

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-06

Děkuji Marku a vážím si toho.

• Pan Martin mi moc pomohl s úzkostmi, vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak dál. Bez něj bych se spoléhal jen na léky, které neřeší vše, neboť neodstraní příčinu. Chodím k němu několik měsíců a jsem moc rád, že jsem se odhodlal k prvnímu kroku přijít. Je velmi vnímavý, chápající, umí se velmi vcítit do druhého a má smysl pro humor, což je povzbuzující. Pro mě je to strom o který se mohu opřít a on mě podrží, vím, že nespadnu a hlavně půjdu dál. Profesionál, kterého si mohu vážit a doporučuji ho všem.

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-06

Libore, vše je ve Vás! Děkuji :-)

• Považuji pana magistra za výborného logopeda, odborníka ve svém oboru, který to umí s dětmi opravdu nadstandartně. Syn se k němu vždy těší a vydrží se soustředit celou dobu.
    Používá řadu pomůcek, někdy i notebook s logopedickými programy. A nejen s dětmi. Já sama jsem u něj před čtyřmi lety jako cizinka začínala se správnou výslovností češtiny. Je milý, hodný, trpělivý a naučí!

Milá Irino, děkuji!

• Začátkem léta jsem přišla k terapeutovi Martinovi s velmi těžkými úzkostmi a problémy sama se sebou, což se přenášelo intenzivně na mou rodinu a manželství, které bylo v troskách a před rozvodem. Po cílené terapii s tímto úžasným člověkem, jeho vedení a hypnóze se cítím báječně, a tím i všichni kolem mě. Děkuji Vám, pane Martine z celého srdce za záchranu mé duše a manželství! Žofie Kasková, Praha5

Mgr. Martin Jan Šverma2017-11-06

Nic než díky a vše dobré, milá Žofie :-)

Mgr. Martin Jan Šverma
psychoterapeut, logoped, diagnostik