Senovážné náměstí 23, Praha 3, Praha
Psychoterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Cvičení hlasu a dikce • 600 Kč

Hypnoterapie • 1 400 Kč

Hypnoterapie + příplatek 300 Kč +15 Více

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• Vady řeči
  • Koktání / koktání
  • Stav po mrtvici

• návykové nemoci

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Cvičení hlasu a dikce

Rétorika + příplatek 300 Kč

Skupinová psychoterapie

od 500 kč

Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

velmi prijemny clovek a pristup, lecba je zatim v prubehu, ale mam k panu doktorovi upnou duveru a verim v dobry vysledek

Umístění: Psychoterapie korekce řečové vady

Spolupráce je na velmi příjemné a empatické úrovni. Z pana Švermy cítím entuziasmus a profesionalitu, ale zároveň cítím přirozenost, opravdovost a snahu porozumět člověku a jeho trápení.
Jsem moc vděčná, že mohu pana Švermu znát a potkávat při sezeních.

O
Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

Pan Šverma je vynikající ve své práci. Vždy je na své pacienty dobře připraven a působí velmi milým a empatickým dojmem. Velmi si vážím jeho přístupu, nápomocnosti i jak dokáže naslouchat, ať už mu řeknu cokoli. Je to člověk na svém místě. Moc děkuji za pomoc

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Martina známe už sedm let a pomohl nám ve velmi těžkých životních situacích. Je neuvěřitelně empatický a umí prostě pomoci každé věkové kategorii i problému

Umístění: jiné místo Jiný

Panu doktorovi dekuji za velmi citlivy pristup.
Jiz po prvni konzultaci si ziskal mou absolutni duveru a nadeji, ze spolu najdeme cestu k uzdraveni. Nase terapie probihaji vzhledem k obrovske vzdalenosti pres telefon, ale neni znat zadne omezeni. Jsme teprve na zacatku "nasi" cesty, ale jiz ted citim, ze bude uspesna.

Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

K panu doktorovi jsem přišla ve velmi špatném stavu a pomohl mi více, než bych mohla očekávat. Byla to moje první systematická léčba a velmi mi pomohla. Nevím jestli je to vybranou metodou, jeho profesionalitou, nebo obojím ale je to účinné a utracené za léčbu peníze jsou velmi dobrou investicí do svého zdravého života.

Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

Pan Martin je vynikající terapeut. Dcera (15) k němu chodí jak na hypnoterapii tak na psychoterapii. Pomohá jí nejen s jejími občasnými strachy, ale i díky jeho skvělé empatii se mu svěřuje se vším, co jí trápí. Tím pomáhá nejen jí, ale i nám rodičům. Velice dějkujeme

Š
Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

Mám jen tu nejlepší zkušenost. Počínaje přístupem při objednání termínu schůzky až po její průběh a výsledek. Obslolvoval jsem během cca. půl roku pravidelná sezení, která mi velmi pomohla. Potřeboval jsem posílit zejména sebevědomí a sebejistotu. Hypnoterapie je v tomto případě velmi účinná. Při své práci potřebuji právě sebevědomé a jisté vystupování se kterým teď nemám problém.
Pan Mgr. Šverma je velmi vstřícný a lidský, ale zároveň skutečně profesionální. Opravdu jeho pomoc mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Psychoterapie Hypnoterapie

Čas, který jsem strávil v jeho péči, byl naplno využit a přinesl vynikající výsledky. Důvěru nezklame a pomůže s maximálním nasazením. Díky pomoci od pana magistra, který je velice fundovaným člověkem ve svém oboru, již vím jak vést úspěšný a plnohodnotný život.
Velice děkuji

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Pan Martin je úžasný, pomohl mi v mém tápání životem najít tu správnou cestu,po které kráčím dál a na kterou bych se bez jeho pomocí nedostala.Považuji ho nejen za výborného terapeuta,ale i za přítele. V neposlední řadě pomohl i mému vnukovi, patří mu moje velké DÍKY.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
    Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
    Přeji klidné dny
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Vady řeči
  • Koktání / koktání