COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Senovážné náměstí 23, Praha 3, Praha
Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 37.....

Cvičení hlasu a dikce • 600 Kč

Hypnoterapie • 1 400 Kč

Hypnoterapie + příplatek 300 Kč +15 Více

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• vady řeči

Rétorika + příplatek 300 Kč

Skupinová psychoterapie

od 500 kč

Umístění: jiné místo Jiný

Panu doktorovi dekuji za velmi citlivy pristup.
Jiz po prvni konzultaci si ziskal mou absolutni duveru a nadeji, ze spolu najdeme cestu k uzdraveni. Nase terapie probihaji vzhledem k obrovske vzdalenosti pres telefon, ale neni znat zadne omezeni. Jsme teprve na zacatku "nasi" cesty, ale jiz ted citim, ze bude uspesna.

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie Hypnoterapie

K panu doktorovi jsem přišla ve velmi špatném stavu a pomohl mi více, než bych mohla očekávat. Byla to moje první systematická léčba a velmi mi pomohla. Nevím jestli je to vybranou metodou, jeho profesionalitou, nebo obojím ale je to účinné a utracené za léčbu peníze jsou velmi dobrou investicí do svého zdravého života.

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie Hypnoterapie

Pan Martin je vynikající terapeut. Dcera (15) k němu chodí jak na hypnoterapii tak na psychoterapii. Pomohá jí nejen s jejími občasnými strachy, ale i díky jeho skvělé empatii se mu svěřuje se vším, co jí trápí. Tím pomáhá nejen jí, ale i nám rodičům. Velice dějkujeme

Š
Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie Hypnoterapie

Mám jen tu nejlepší zkušenost. Počínaje přístupem při objednání termínu schůzky až po její průběh a výsledek. Obslolvoval jsem během cca. půl roku pravidelná sezení, která mi velmi pomohla. Potřeboval jsem posílit zejména sebevědomí a sebejistotu. Hypnoterapie je v tomto případě velmi účinná. Při své práci potřebuji právě sebevědomé a jisté vystupování se kterým teď nemám problém.
Pan Mgr. Šverma je velmi vstřícný a lidský, ale zároveň skutečně profesionální. Opravdu jeho pomoc mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie Hypnoterapie

Čas, který jsem strávil v jeho péči, byl naplno využit a přinesl vynikající výsledky. Důvěru nezklame a pomůže s maximálním nasazením. Díky pomoci od pana magistra, který je velice fundovaným člověkem ve svém oboru, již vím jak vést úspěšný a plnohodnotný život.
Velice děkuji

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie individuální psychoterapie

Pan Martin je úžasný, pomohl mi v mém tápání životem najít tu správnou cestu,po které kráčím dál a na kterou bych se bez jeho pomocí nedostala.Považuji ho nejen za výborného terapeuta,ale i za přítele. V neposlední řadě pomohl i mému vnukovi, patří mu moje velké DÍKY.

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

K panu doktorovi Švermovi jsme začali chodit se 14letým synem, který ráčkoval a tím padem ani neuměl říkat "ř". Do té doby v dětském věku nechtěl doma trenovat a spolupracovat a tvrdil, že mu to nevadí. Proto souhlasil s nápravou až ve věku, kdy přechází na střední školu. Pan doktor je nesmírně pozitivní člověk, stále jako sluníčko, plný nekonečné energie. S mým puberťákem si hned věděl rady a "r" a "ř" ho zvládl naučit za pár sezení. Moc děkujeme za skvělý přístup a přejeme hodně energie a stálého úsměvu na tváři pro další pacienty.

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie Osvojená malá dcerka

Přišla jsem k panu psychoterapeutovi Švermovi s malou osvojenou dcerkou, která do té doby nekomunikovala se žádnou s několika skutečně skvělých psycholožek (špatné zkušenosti s matkou, nenávist k ženám) a nechce vůbec komunikovat s dospělými lidmi. To přináší problémy ve škole, v běžném životě a do budoucnosti je to skutečně špatná deviza. Pan Šverma, jako kouzelník z pohádky, doslova v prvních minutách setkání s mou dcerkou svým nekonečným úsměvem, radostným přístupem k dítěti jako k sobě rovnému a dokonalým šarmem s komickými prvky vykouzlil na její tváři úsměv, dokonce smích, rozzářil její oči a - rozvázal její jazyk !! ( na oplátku jsem příjemným překvapením ztratila řeč já). Ihned odhadl, jak s dítětem pracovat. Po třetím sezení je progrese.
Dovolím si sama potvrdit, že jeho nekonečná, silná, báječná energie z něj přímo sálá, rozzáří vaši duši a dokáže pohltit a rozpustit vaše problémy a najednou máte pocit, že zvládnete do té chvíle nezvládnutelné. Děkuji pane terapeute za dcerku, že jí pomůžete, děkuji i za sebe, dal jste naději i mně, mamině šesti osvojených dětí. Jana

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie

Martin Jan Šverma je člověk na svém místě. Je velmi obětavý a pozorný. Velmi mi pomohl když jsem byl na samém dně. Na návštěvy u něj se velmi těším a odcházím z nich pozitivně naladěný. Za takovým člověkem mi ani nevadí za ním jezdit prez půl republiky. Již teď se těším na další setkání. ????

Umístění: Psychoterapie, hypnoterapie, logopedie

Na přístupu pana magistra bych vypíchla jeden aspekt, který je pro zraněné duše nadmíru důležitý: pacient pro něj nikdy není "jen" jeden z mnoha případů. Při návštěvě máte pocit, že je tady pouze pro vás. Péče o pacienta pro pana magistra nekončí za dveřmi ordinace, což je bohužel u většiny psychoterapeutů zcela běžné. Svým pacientům poskytuje velkou oporu. Jeho zájem o lidskou duši a laskavý přístup je téměř zárukou, že mu nebude hrozit syndrom vyhoření. Martine, děkuji, že se naše cesty setkaly.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
    Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
    Přeji klidné dny
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• vady řeči
  • koktání / koktání