Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha 3, Praha
Psychoterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Cvičení hlasu a dikce • 600 Kč

Hypnoterapie + příplatek 300 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč +14 Více

Korekce řečové vady • 400 Kč

Logopedická konzultace

Logopedická konzultace + příplatek 300 Kč

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• Vady řeči
  • Koktání / koktání
  • Stav po mrtvici

• návykové nemoci
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

600 Kč

od 400 kč

od 500 kč

Názory

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Mám za sebou dlouhou cestu hledání způsobu, jak pracovat v hlavě i v těle se svými úzkostmi. Součástí je i psychoterapie. Už po prvním setkání panem Martinem jsem věděla, že on je pro mě ten „pravý“. Poprvé po 25 letech jsem díky němu nahlédla pod pokličku a pochopila podstatu. Pan Martin je vynikající odborník, vždy dobře jak naladěný a po celou dobu sezení je tu jenom pro mě. Na setkání se těším a odcházím s odvahou, že to dám. Jsem vděčná, že jsem ho potkala.

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Pan Martin je člověk na svém místě. velmi příjemný a moudrý muž, který věci pojmenuje správnými jmény. Umí nejen poradit, ale "nakopnout" a uchopit směr života za správný konec. Jezdím k němu s dcerami, které se vždy velmi těší a od pana Martina odchází s úsměvem na tváři, lehkým krokem a s chutí na sobě pracovat. Jsme zatím na začátku, ale věřím, že se pod vedením pana Martina dostaneme na tu správnou cestu. Kdyby to šlo, jezdila bych za ním každý týden jen tak "na pokec", už to vás totiž nabije pozitivní energií!

Umístění: Psychoterapie korekce řečové vady

Pan doktor je profesionál na svém místě. Je mi 23 let a k panu doktorovi docházím na logopedii. Už během pár sezení jsem pociťovala velké pokroky. Na jednotlivých sezeních vždy panuje velmi příjemná atmosféra. Všem vřele doporučuji!

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Super přístup, vše proběhlo na 1.Doporučuji všem.Našemu synovi se to taky moc líbilo a vůbec se ho nebál. Super

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

Vrele doporucuji!! Vodila jsem dceru k p. Martinovi na logopedii, udelali obrovsky kus prace a vysledky jsou uzasne!

Umístění: Psychoterapie korekce řečové vady

K panu doktorovi docházím necelé dva měsíce a velmi si vážím jeho přístupu, je to úžasný člověk plný energie. Každé sezení probíhá velmi příjemně. Na každé sezení se vždy těším a odcházím z něj plná odhodlání změnit dosavadní přístup k sama sobě. I když jsme zatím ušli krátkou cestu, já věřím ze se mi můj problém podaří spolu s panem doktorem vyřešit

Umístění: Psychoterapie

velmi prijemny clovek a pristup, lecba je zatim v prubehu, ale mam k panu doktorovi upnou duveru a verim v dobry vysledek

Umístění: Psychoterapie korekce řečové vady

Spolupráce je na velmi příjemné a empatické úrovni. Z pana Švermy cítím entuziasmus a profesionalitu, ale zároveň cítím přirozenost, opravdovost a snahu porozumět člověku a jeho trápení.
Jsem moc vděčná, že mohu pana Švermu znát a potkávat při sezeních.

O
Umístění: Psychoterapie

Pan Šverma je vynikající ve své práci. Vždy je na své pacienty dobře připraven a působí velmi milým a empatickým dojmem. Velmi si vážím jeho přístupu, nápomocnosti i jak dokáže naslouchat, ať už mu řeknu cokoli. Je to člověk na svém místě. Moc děkuji za pomoc

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Martina známe už sedm let a pomohl nám ve velmi těžkých životních situacích. Je neuvěřitelně empatický a umí prostě pomoci každé věkové kategorii i problému

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
    Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
    Přeji klidné dny
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Vady řeči
  • Koktání / koktání