Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha 3, Praha
Psychoterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • od 800 kč

Partnerská psychoterapie • od 1 200 kč

Korekce řečové vady • 400 Kč +14 Více

Psychologické vyšetření • od 500 kč

Psychologické konzultace • od 1 200 kč

Psychoedukace • od 1 200 kč

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• Vady řeči
  • Koktání / koktání
  • Stav po mrtvici

• návykové nemoci
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

600 Kč

od 400 kč

od 500 kč

O
Umístění: Psychoterapie psychoterapie

K panu Švermovi jsem chodila nejprve z dcerou a teď k němu dochází i syn. Za sebe jsem velice spokojena s jeho empatickým přístupem. Pokaždé nás vítá s úsměvem a syn k němu dochází rád. Jsem panu Švermovi vděčná jaký pokrok udělal s dcerou i to jak nyní pracuje se synem. Pevně věřím, že synovi také pomůže. Vřele doporučuji.

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Je to skvělý člověk a odborník ve své profesi, navíc člověka velmi nabíjí svojí pozitivní energií a přístupem. Každému doporučuji:-)

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Návštěva mi velmi pomohla. Možnost se svěřit a probrat mé problémy mi velmi pomohla. Kdykoliv když budu mít nějaký problém vím přesně kam mám zajít, kdo mi pomůže a poradí. Doporučuji

Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

Jsme velice rádi, že jsme syna svěřili do rukou pana Švermy. Pan Šverma je velký profesionál. Syn chodí k panu doktorovi už druhým rokem a chodí tam moc rád.

Umístění: Psychoterapie psychoterapie

Spolupracujeme spolu krátce, ale můžu říct, že pan Šverma je velice empatický, pozitivní člověk. Na naše schůzky se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem, nabitá energii.
Věřím, že mě nasměruje zpět na tu správnou cestu a pozitivní myšlení. Kdyby to šlo, chodila bych k němu snad denně. Doporučuji! :)

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Mám za sebou dlouhou cestu hledání způsobu, jak pracovat v hlavě i v těle se svými úzkostmi. Součástí je i psychoterapie. Už po prvním setkání panem Martinem jsem věděla, že on je pro mě ten „pravý“. Poprvé po 25 letech jsem díky němu nahlédla pod pokličku a pochopila podstatu. Pan Martin je vynikající odborník, vždy dobře jak naladěný a po celou dobu sezení je tu jenom pro mě. Na setkání se těším a odcházím s odvahou, že to dám. Jsem vděčná, že jsem ho potkala.

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Pan Martin je člověk na svém místě. velmi příjemný a moudrý muž, který věci pojmenuje správnými jmény. Umí nejen poradit, ale "nakopnout" a uchopit směr života za správný konec. Jezdím k němu s dcerami, které se vždy velmi těší a od pana Martina odchází s úsměvem na tváři, lehkým krokem a s chutí na sobě pracovat. Jsme zatím na začátku, ale věřím, že se pod vedením pana Martina dostaneme na tu správnou cestu. Kdyby to šlo, jezdila bych za ním každý týden jen tak "na pokec", už to vás totiž nabije pozitivní energií!

Umístění: Psychoterapie korekce řečové vady

Pan doktor je profesionál na svém místě. Je mi 23 let a k panu doktorovi docházím na logopedii. Už během pár sezení jsem pociťovala velké pokroky. Na jednotlivých sezeních vždy panuje velmi příjemná atmosféra. Všem vřele doporučuji!

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Super přístup, vše proběhlo na 1.Doporučuji všem.Našemu synovi se to taky moc líbilo a vůbec se ho nebál. Super

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

Vrele doporucuji!! Vodila jsem dceru k p. Martinovi na logopedii, udelali obrovsky kus prace a vysledky jsou uzasne!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
Přeji klidné dny
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Vady řeči
  • Koktání / koktání