Senovážné náměstí 23, Praha 3 , Praha
Psychoterapie, logopedie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 37.....

Cvičení hlasu a dikce • od 500 kč

Diagnostické testy • od 500 kč

Hypnóza • od 1 000 kč +11 Více

Korekce řečové vady • od 350 kč

Logopedická diagnostika • od 400 kč

Osobní psychoterapie • od 1 000 kč

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky. Více o mně na mých webových stránkách: www.ipsy...

• vady řeči

od 400 kč

Skupinová psychoterapie

Vyšetření školní zralosti

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

K panu doktorovi Švermovi jsme začali chodit se 14letým synem, který ráčkoval a tím padem ani neuměl říkat "ř". Do té doby v dětském věku nechtěl doma trenovat a spolupracovat a tvrdil, že mu to nevadí. Proto souhlasil s nápravou až ve věku, kdy přechází na střední školu. Pan doktor je nesmírně pozitivní člověk, stále jako sluníčko, plný nekonečné energie. S mým puberťákem si hned věděl rady a "r" a "ř" ho zvládl naučit za pár sezení. Moc děkujeme za skvělý přístup a přejeme hodně energie a stálého úsměvu na tváři pro další pacienty.

Umístění: Psychoterapie, logopedie Osvojená malá dcerka

Přišla jsem k panu psychoterapeutovi Švermovi s malou osvojenou dcerkou, která do té doby nekomunikovala se žádnou s několika skutečně skvělých psycholožek (špatné zkušenosti s matkou, nenávist k ženám) a nechce vůbec komunikovat s dospělými lidmi. To přináší problémy ve škole, v běžném životě a do budoucnosti je to skutečně špatná deviza. Pan Šverma, jako kouzelník z pohádky, doslova v prvních minutách setkání s mou dcerkou svým nekonečným úsměvem, radostným přístupem k dítěti jako k sobě rovnému a dokonalým šarmem s komickými prvky vykouzlil na její tváři úsměv, dokonce smích, rozzářil její oči a - rozvázal její jazyk !! ( na oplátku jsem příjemným překvapením ztratila řeč já). Ihned odhadl, jak s dítětem pracovat. Po třetím sezení je progrese.
Dovolím si sama potvrdit, že jeho nekonečná, silná, báječná energie z něj přímo sálá, rozzáří vaši duši a dokáže pohltit a rozpustit vaše problémy a najednou máte pocit, že zvládnete do té chvíle nezvládnutelné. Děkuji pane terapeute za dcerku, že jí pomůžete, děkuji i za sebe, dal jste naději i mně, mamině šesti osvojených dětí. Jana

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Martin Jan Šverma je člověk na svém místě. Je velmi obětavý a pozorný. Velmi mi pomohl když jsem byl na samém dně. Na návštěvy u něj se velmi těším a odcházím z nich pozitivně naladěný. Za takovým člověkem mi ani nevadí za ním jezdit prez půl republiky. Již teď se těším na další setkání. ????

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Na přístupu pana magistra bych vypíchla jeden aspekt, který je pro zraněné duše nadmíru důležitý: pacient pro něj nikdy není "jen" jeden z mnoha případů. Při návštěvě máte pocit, že je tady pouze pro vás. Péče o pacienta pro pana magistra nekončí za dveřmi ordinace, což je bohužel u většiny psychoterapeutů zcela běžné. Svým pacientům poskytuje velkou oporu. Jeho zájem o lidskou duši a laskavý přístup je téměř zárukou, že mu nebude hrozit syndrom vyhoření. Martine, děkuji, že se naše cesty setkaly.

Umístění: Psychoterapie, logopedie partnerská psychoterapie

Skvělý člověk na správném místě :-)
Těším se vždy na další návštěvu a vždy odcházím spokojená a uvolněná.
Děkuji za pomoc. Snad se už brzy opět setkáme :-)

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Pan magistr je špičkový odborník ve své profesi s nadstandardním empatickym přístupem ke svým klientům. Dokáže vždy každého vyslechnout, mnohdy i na úkor vlastního času a nalézt optimální řešení problémů. Více takových psychoterapeutu.

Umístění: Psychoterapie, logopedie

Děkuji za provedení hypnózou. Velmi příjemný a uvolňující zážitek.
Krásný, příjemný hlas mě dovedl na hlubokého uvolnění a i já, i když jsem si myslela, že to nezvládnu, jsem se pustila a uvolnila.

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Děkuji Veroniko a je mi potěšením Vám pomáhat.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedie

Mgr. Martin Jan Šverma je sympatický a velice pozitivní člověk. Zatím jsem s vnukem absolvovala jedno logopedické sezení ,ale byla jsem mile překvapena, jak to umí s dětmi ( zaujme, je vtipný, profesionál ). Mohu jen chválit a chválit, velká spokojenost.S radostí budu doporučovat :-)

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Velmi děkuji milá Zdeno a ať se daří.

Umístění: Psychoterapie, logopedie logopedická terapie / logopedie

Pan Mgr. Šverma je vynikající odborník, empatický, příjemný a především umí pracovat s dětmi. Díky skvělému přístupu se syn na návštěvu logopedie vždy těšil a udělal velké pokroky ve výslovnosti. Na každém setkání byly znát pokroky. Všem Mgr. Švermu vřele doporučuji a velmi děkujeme.

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Děkuji a vážím si vašich slov. Přeji vše dobré!

Umístění: Psychoterapie, logopedie Syndrom vyhoreni

Martin je skvely clovek a odbornik. Strasne mi pomohl a dal mi obrovskou chut do zivota, kterou jsem postradala... Dekuju moc ;-)

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Milá Nikol, velmi si vážím Vašeho názoru a v životě přeji jen to dobré.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
    Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

• Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
    Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
    Přeji klidné dny
    Martin Šverma