Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha 3, Praha
Psychoterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Cvičení hlasu a dikce • 600 Kč

Hypnoterapie + příplatek 300 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč +14 Více

Korekce řečové vady • 400 Kč

Logopedická konzultace

Logopedická konzultace + příplatek 300 Kč

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

600 Kč

1 800 Kč

od 400 kč

od 500 kč

Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

K panu doktorovi se vždy těšíme, dcera je z logopedie nadšená, má chuť sama od sebe cvičit a dělá veliké pokroky. Vřele doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Martina Švermu jsem nejdříve poznala jako úžasného logopeda. Chodil do naší MŠ pravidelně pomáhat dětem s jejich vadami řeči. Nikdy jsem nezažila, aby se děti u dveří,kde probíhala logopedie praly,kdo půjde na řadu dřív. Martin má dar děti zaujmout a hlavně namotivovat.Pak se výsledky neskutečně rychle dostavovaly i u dětí, které v počátku vůbec nemluvily. Velkou Martinovou hodnotou je přirozená ochota pomoci i rodičům a pedagogům při každodenním vypětí i psychologicky. Jsem přesvědčena,že spojení jeho profese psychoterapeuta a logopeda má obrovský účinek jeho práce. Navíc je velmi empatický, zároveň přímý a hlavně po rozhovoru s ním máte chuť se stále usmívat. "Napumpuje"vám sílu a chuť do života.

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Moje velke podekovani patri panu Martinovi Švermovi.Martina jsem navstivila v case hluboke uzkosti a deprese z vyhoreni jednak v praci a druhak v partnerstvi.Pomohl mi nesmirne svym naslouchanim,radami a hlavne hodinami hypnozy.Hypnoz nebylo malo,jednalo se zatim o vice nez 8 hypnotickych sezeni,nicmene ty mi nejvice pomohly vratit se zpet zase do bezneho zivota.Hluboke porozumeni danemu priblemu, terapeutem venovany cas a velka empatie ze strany terapeuta je presne to,co bych od psychoterapie ocekavala.A to se vse zhmotnilo u Martina Švermy. Dekuji a velice rada vsem hypnoterapii doporucuji.Prinasi velmi rychle ulevu a hlavne uleva je dlouhotrvajici. A o to preci jde.:)

Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

Dnes jsme podstoupili první sezení, kdy mě překvapil příjemný a milý přístup jak k mé osobě tak i k malému. Poskytnuté informace byly srozumitelné, jasné a na první sezení dostačující. Tešíme se na další sezení po boku tak příjemného odborníka.

Umístění: Psychoterapie Jiný

Pan Mgr. Šverma je velmi milý ochotný přátelský a s dětmi si opravdu umí poradit. Jde vidět, že ve svém oboru se opravdu vyzná. Zatím jsme absolvovali jednu návštěvu a byli jsme moc spokojený určitě budeme opakovat dále.

O
Umístění: Psychoterapie psychoterapie

K panu Švermovi jsem chodila nejprve z dcerou a teď k němu dochází i syn. Za sebe jsem velice spokojena s jeho empatickým přístupem. Pokaždé nás vítá s úsměvem a syn k němu dochází rád. Jsem panu Švermovi vděčná jaký pokrok udělal s dcerou i to jak nyní pracuje se synem. Pevně věřím, že synovi také pomůže. Vřele doporučuji.

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Je to skvělý člověk a odborník ve své profesi, navíc člověka velmi nabíjí svojí pozitivní energií a přístupem. Každému doporučuji:-)

Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie

Návštěva mi velmi pomohla. Možnost se svěřit a probrat mé problémy mi velmi pomohla. Kdykoliv když budu mít nějaký problém vím přesně kam mám zajít, kdo mi pomůže a poradí. Doporučuji

Umístění: Psychoterapie logopedická konzultace

Jsme velice rádi, že jsme syna svěřili do rukou pana Švermy. Pan Šverma je velký profesionál. Syn chodí k panu doktorovi už druhým rokem a chodí tam moc rád.

Umístění: Psychoterapie psychoterapie

Spolupracujeme spolu krátce, ale můžu říct, že pan Šverma je velice empatický, pozitivní člověk. Na naše schůzky se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem, nabitá energii.
Věřím, že mě nasměruje zpět na tu správnou cestu a pozitivní myšlení. Kdyby to šlo, chodila bych k němu snad denně. Doporučuji! :)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
Přeji klidné dny
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut, logoped, lektor komunikace a rétoriky.

Více o mně na mých webových stránkách:

...