B. Němcové 228, Slavkov u Brna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, je to frajer!! Vždy jsem měla panickou hruzu ze zubařů, ted? Klídeček :)

M.K.
předem už jsem vyzkoušela asi 5 zubařů a s určitostí si froufnu tvrdit že už jsem skončila.Pan doktor je první zubař ke kterému chodím bez obav z toho co bude následovat, vždy mi vše vysvětlí co jak bude dělat a je první u kterého nic NEBOLÍ :-).Přestože chodím zatím krátce jsem maximálně spokojená náhrady které mi pan doktor vymodeloval i když jsou jen ,, provizorní" jsou perfektní.Pan doktor je ve své práci precizní a jsem ráda že mohu být jednou z jeho spokojených pacientů.

Po zkušenostech se zubaři ve Slavkově mohu pana doktora jen chváit a doporučovat každému kdo má zájem o kvalitu,ochotu,moderní postup při ošetření,laskavé slovo a bezbolestný zákrok.Po první návštěvě v jeho ordinaci již neznám slova "strach,bojím se,nikam nejdu to musí přejít samo,....určitě to mnozí z vás znáte,že ano?Proto neváhejte a objednejte se,neprohloupíte a dáte mi za pravdu.Nesmím opomenout "pravou ruku "pana doktora-sestřičku.Velmi milá a šikovná,jsou sehraný tým.Pane doktore děkuji a brzy na viděnou ve vaší ordinaci.

Na jedné straně je velmi smutné, že až po padesátce zjistím, že ošetření u zubaře nemusí bolet a můžete se cítit jako pacient,na kterém někomu záleží. Na druhé straně je zázrak zjistit, že existuje zubař, resp. PAN ZUBAŘ! Jeho přístup k pacientovi,jeho péče a odvedená práce =profesionál každým coulem. Dnes mi jeho práci vychválila i moje paní doktorka parodontoložka, a to mluví za vše.Díky panu doktorovi sice pozdě, ale přece...
už se nebojím zubaře:-)

K panu doktorovi jsem přešel od paní doktorky Čechové, jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana doktora je to luxus dívat se na člověka, který pro svou práci žije. Jinak po prvním zákroku jsem nic necítil. Zubaře se od setkáním s panem Hrozem nebojím:-) .

Přešla jsme od jiné zubařky a opravdu je to obrovský rozdíl.Příjemné prostředí,pan doktror je odborník na svém místě se profesionálním přístupem.Byla jsme tam i s malým synem,který je hůře ošetřitelný a díky perfektnímu přístupu pana doktora proběhlo ošetření dvou kazů bez cukání a pláče.Nikdy jsme tak perfektního zubaře nezažila.Velice doporučuji!!!

Skvělý zubař, opravdu málo je takových. Výborný přístup k pacientovi, vše je srozumitelně a jasně vysvětleno, bezbolestné ošetření, krásná moderní ordinace. Co dodat.... po zkušenostech s jinými zubaři -maximální spokojenost!

Velká spokojenost, dlouho jsem chtěla začít navštěvovat zubní ve Slavkově a nedojíždět do Brna, ale reference na Slavkovské zubaře byly hrozné, jakmile se otevřela nová ordinace, ihned jsem se objednala. Po příchodu rentgen, konzultace problémů, možnosti použití materiálů a jejich ceny, při zákroku mě vždy pan doktor informoval, jestli to může bolet, popřípadě mi nabídl umrtvení, ze zubaře jsem měla vždycky strach, ale sem budu chodit ráda, dobře zapůsobí i krásná moderní ordinace a oblečení pana zubaře, opravdu celkově můžu jen doporučit.

Šíleně paličatý v "životních"rozhodnutích pacienta - vytrhnout nebo zaplombovat - ale díky této jeho vlastnosti a také díky jeho pečlivosti, zručnosti, odbornému vzdělání a praxi na fantasticky vybaveném bývalém pracovišti nemusím jíst jen dětskou krupičku....Martine, držím Ti palce, ať se Ti ve Tvé nové ordinaci daří a nezapomeň, že jsi pozván na topinky...(generálka Tvé práce )!

K panu doktorovi jsem také chodila ještě, když pracoval v Brně. Jsem maximálně spokojená s prací i přístupem. Moje děti se zubaře moc bály, ale k panu doktorovi se těší a dcera mě prosí, ať už ji objednám. Co víc dodat, doporučuji všem.