MgA. Martin Heřman Frys, DiS.
    Bělohorská 1654/108, Praha

Dočasně nepřijímám nové klienty. Situace se může za nějaký čas změnit. Děkuji za pochopení.

• Adresa

na tělo zaměřená terapie PBSP
    Bělohorská 1654/108, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
    Hotovost, Bankovní převod

Individuální sezení • Od 1 100 Kč

Od 1 100 Kč

na tělo zaměřená terapie PBSP

SMLOUVA S POJIŠŤOVNAMI (111 VZP + 205 ČPZP + 211 ZPMV ČR + 209 ZP Škoda)

Jsem psychoterapeut pracující metodou Pesso Boyden psychomotor...

Léčené nemoci

• Psychosomatické obtíže
    • Závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
    • Trauma (ranné, vývojové, akutní)
    Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Stáže

• CPPT o.p.s Ambulance pro nelátkové závislosti Plzeň
    • 2016 - Sananim z.ú. Doléčovací centrum
    • 2011-2016 DPS Ondřejov s.r.o. - psychoterapeut na oddělení závislostí (alkohol, léky, gambling)
    Zobrazit více

Certifikáty

Fotografie

Účty sociálních médií

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Po prvním sezení/seznámení mám naději na lepší zítřky.

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

První návštěva, ještě nemohu sdělit žádné podrobnosti.

Č
    Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Již po prvním sezení se cítím výrazně lépe. Pan terapeut je velmi přátelský s velkou snahou pomoci v nesnázích. Vřele doporučuji!

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Uvodna zoznamovacia navsteva prebiehala profesionalne a v poriadku. Dostala som podrobne odborne vysvetlenie a nastavila dalsie schuzky

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Šla jsem na doporučení kamarádky a rozhodně doporučím pana terapeuta všem, kdo stojí o poctivou práci na sobě.

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Martin vynakládá značné úsilí, aby svému klientovi co nejlépe vyhověl v tom, co potřebuje. Líbí se mi, jakým způsobem přijímá obtíže a nepohodlné prožitky z minulosti.
    Také jeho zvolenou a používanou metodu PBSP považuji za účinnou a nápomocnou.
    S Martinem strávený čas je příjemný a společně s jeho vzácnou podporou, je to radost.

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Jsem vděčná, že jsem se odhodlala chodit na pravidelné terapie, bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v období krize a rozhodně toho nelituji. Pan terapeut je velmi empatický a mám k němu naprostou důvěru.

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Byla jsem moc spokojená, již po první návštěvě jsem odcházela s pocitem, že se dá na všem pracovat. A skvělý pocit, moci se svěřit s problémy, které člověka již delší dobu trápí a neví sám, jak z nich ven.. Moc děkuji..těším se na další návštěvu

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Individuální sezení

Skvělý terapeut s empatickým přístupem. Dokáže pomoci dívat se na věci novým způsobem a řešit traumata z minulosti.

Umístění: na tělo zaměřená terapie PBSP Jiný

S terapeutem jsem byla nadmíru spokojená. Martin je ve své práci nesmírně empatický, snaží se vytvářet příjemnou atmosféru, klienta do ničeho nenutí, a naopak dává člověku prostor, který daný jedinec v tu chvíli potřebuje. Neodsuzuje, snaží se klienta maximálně pochopit a je znát, že ho tato práce baví a chce doopravdy pomoct. Líbí se mi jeho přístup, otevřenost a smysl pro humor. Za několik měsíců jsem se díky němu posunula neskutečně daleko, rozhovory s ním mě opravdu bavily a zároveň mi pomohly. Nejdříve jsem k němu přišla kvůli panickým atakám, ale v průběhu terapie jsme probírali rozmanitá témata, která souvisela s mým psychickým zdravím. Jsem moc vděčná, že jsem docházela právě k němu. Vždy mi vyšel vstříc a komunikace s ním byla perfektní. Jsem ráda, že jsem v uplynulém (náročném) roce měla takovou oporu. Martin mi jako terapeut neskutečně sedl a mohu jeho terapeutickou praxi jen a jen doporučit.