přijímá nové pacienty

Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

Běžný termín

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,-

Antikoncepce • 50 Kč +9 Více

Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

50 Kč

300 Kč

Soukromá gynekologická ordinace

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

Ceny ZnamyLekar.cz

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor je velmi hodný a moc mu tímto děkuji :)

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Oceňuji stručné a jasné vysvětlení nálezu, citlivý a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické konzultace

Profesionální, věcný a vstřícný pan doktor je kapacita. Mohu jen doporučit.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

jsem vždy maximálně spokojená s celým průběhem návštěvy.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Jsem moc spokojena s empatickym pristupem pana doktora Dvoraka..Vse vysvetluje. Ordinace, cekarna i toaleta byli hezke a ciste.Moc
doporucuji.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Po devíti letech nepříjemných problémů jsem našla lékaře, který je ochoten efektivně řešit jejich příčiny.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Velmi příjemný pan doktor, který oporadí a vše podrobně vysvětlí.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Pan doktor je příjemný, profesionální a velmi pečlivý. V blízkosti ordinace je bezproblémové parkování (obchodní centrum) a čekací doba na vyšetření je minimální. Je třeba se včas objednat.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Výborná komunikace, dodržení času objednání, spolehlivost.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Naprostá spokojenost, pan doktor, již při vyšetřování popisuje jak vypadá nález.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka maximálně, tak si říkám jestli nemá na to vliv právě i ta gestagenní. Jistá si nejsem a zároveň nechci zase na sebe dělat hokusy pokusy a zkusit jen tak vysadit jeslti mi začnou padat nebo ne abych si zase ty hormony rozházela, spíš jsem chtěla vědět jestli existují na to studie nebo zkušenosti lékařů, že z gestagenní antikoncepce vlasy padají nebo ne.
Děkuji

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

Dobrý den pane doktore Fialo,
moc si vážím Vaší pomoci a rozsáhlé odpovědi.
Jak již jsem psala, tak nejsem těhotná a nikdy jsem nebyla, je mi 26 let a v brzké době dítě neplánuji., takže problém padání vlasů nesouvisí s kojením ani s ničím ohledně těhotenství.
Antikoncepci jsem užívala od 16 let takže cca 10 let ji užívám a to dříve kombinovanou formu antikoncepce, a před užíváním ani během užívání této kombinované antikoncepce jsem nikdy problém s vlasy neměla, naopak jsem je měla pěkné, husté a pevné. Po vysazení antikoncepce (této kombinované) před rokem a půl (minulý rok v lednu) mi začali po 3 týdnech od vysazení šíleně padat vlasy, byl mi nasazen alpicort a doporučen methionin, velmi málo se to zlepšilo ale jelikož jsem nechtěla cpát do svého těla kortikoidy tak jsem po měsíci užívání přestala a nasadila jsem vodičky proti padání vlasů, zinek forte, methionin, křemík, hořčík a železo, to užívám i dodnes. Poté jsem po třech měsících od vvysazení začala užívat právě gestagenní antikoncepci a padání vlasů přetrvávalo a do 3 měsíců jsem přišla o půlku svých původních vlasů. Poslední půl rok padají vlasy mně ale pořád je to více než normální stav padání. Padají mi i drobné vlásky, které je vidět že dorůstají, protože jsou to třeba 5 cm vlásky anebo kratší či delší, takže mi přijde že je nějaký problém v nedostatku asi nějakých vitamínů nebo rozhozené hormonální hladiny a z toho důvodu se vlasy prostě nedokážou udržet. Jsem z toho nešťastná protože nemůžu nosit rozpuštěné vlasy protože mám akorát pár pramínků na hlavně a musím to pořád v culíku, který je i tak hodně slabý. Nejvíc mě nervuje to, že právě padají ty malé vlasy, takže po tom extrémním vypadání mi ani nemají šanci dorůst když padají i tyto. Bojím se, že když vysadím i tuto antikoncepci takže mi vypadnou i zbylé vlassy co mám na hlavě. Ale nevím co dělat víc, protože je to rok a půl a ač padají méně tak pořád padjí dost, stačí si učesat vlasy nebo během mytí je plná vana vlasů, nevím už kdy se to konečně zastaví a začnou mi vlasy znovu dorůstat. Bojím se, že po tomto vypadání mi už žádný nazpátek nevyrostou :-/ myslíte, že na to opravdu může mít vliv gestagenní antikoncepce nebo spíše výpadek a rozkolísání hormonů v těle, když jsem tu kombinovanou antikoncepci brala tolik let a to tělo bylo zvyklé na přísun hormonů a teď ta gestagenní má těch hormonů třeba méně a to tělo se s tím ještě nevypořádalo?

Děkuji za odpověď. a Vaší pomoc.

VIZ moje odpověď