Martin Dvořák, gynekolog Praha

přijímá nové pacienty

Gynekolog Více

21 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,-

Antikoncepce • 50 Kč

Bakteriologické vyšetření - 1 odběr • 100 Kč +9 Více

Budínova 2, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Hotovost

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

• Neplodnost
  • Myomy
  • Menopauza

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

50 Kč

300 Kč

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit.

Spokojenost.
Odbornost a zkušenost lékaře.Prijemnē prostředí, krátká objednací lhůta. Cenově dostupné.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Dnes jsem bila po prvé u pána doktora super přístup můžu jen doporučit pána doktora, hned jsem se k němu zaregistrovala.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Ulevilo se mi, že mne pan doktor trpělivě vyslechl a zodpověděl všechny dotazy, kterých nebylo málo. Při vyšetření byl citlivý a vládla při něm nestresující atmosféra.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor je velmi příjemný a taktní, vše srozumitelně vysvětlí. Je to vynikající odborník na svém místě, hodnotím i jeho lidský přístup.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Po dlouhé době jsem se setkala s lékařem,který má lidský přístup,je empatický,pečlivý a vše pečlivě vysvětlí.
V ordinaci jsem se cítila velmi dobře.
Pan doktor je velice milý.Doporučuji!!

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce gynekologické konzultace

Pan doktor mi ve 38 tydnu otocil miminko a diky nemu jsem po 10 ti minutach odesla stastna jako nikdy pred tim. Konec panevni a cisar byla ma nocni mura a ja diky Vam mohla rodit prirozene!! Nezapomenu , dekuji

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Návštěva gynekologa pro mne byla vždy psychicky velmi náročná. Pan doktor byl ale úžasný a já se dnes poprvé v životě cítila u gynekologa dobře. Jsem moc ráda, že jsem pana doktora objevila a měla možnost se u něj zaregistrovat. Spadl mi ze srdce ohromný kámen, že jsem někoho takového našla a další návštěvy se už nemusím bát. Pan doktor byl velmi příjemný, trpělivý, empatický a vše mi ukázal a řekl. Jsem opravdu moc vděčná a mockrát děkuji. Všem pana doktora doporučuji.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Pan doktor je úžasný zkušený lékař, je znát zkušenost a empatie, mám u něj pocit, že jsem v dobrých rukou, chodila jsem k němu s akutním problémem již loni a nyní jsem se k němu přihlásila na stálo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porod

Pan doktor mi pomohl s antikoncepci. Příjemná komunikace, vstřícnost a porozumění. Světla prostorná ordinace a čekací místnost. Děkuju.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka maximálně, tak si říkám jestli nemá na to vliv právě i ta gestagenní. Jistá si nejsem a zároveň nechci zase na sebe dělat hokusy pokusy a zkusit jen tak vysadit jeslti mi začnou padat nebo ne abych si zase ty hormony rozházela, spíš jsem chtěla vědět jestli existují na to studie nebo zkušenosti lékařů, že z gestagenní antikoncepce vlasy padají nebo ne.
Děkuji

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

Dobrý den pane doktore Fialo,
moc si vážím Vaší pomoci a rozsáhlé odpovědi.
Jak již jsem psala, tak nejsem těhotná a nikdy jsem nebyla, je mi 26 let a v brzké době dítě neplánuji., takže problém padání vlasů nesouvisí s kojením ani s ničím ohledně těhotenství.
Antikoncepci jsem užívala od 16 let takže cca 10 let ji užívám a to dříve kombinovanou formu antikoncepce, a před užíváním ani během užívání této kombinované antikoncepce jsem nikdy problém s vlasy neměla, naopak jsem je měla pěkné, husté a pevné. Po vysazení antikoncepce (této kombinované) před rokem a půl (minulý rok v lednu) mi začali po 3 týdnech od vysazení šíleně padat vlasy, byl mi nasazen alpicort a doporučen methionin, velmi málo se to zlepšilo ale jelikož jsem nechtěla cpát do svého těla kortikoidy tak jsem po měsíci užívání přestala a nasadila jsem vodičky proti padání vlasů, zinek forte, methionin, křemík, hořčík a železo, to užívám i dodnes. Poté jsem po třech měsících od vvysazení začala užívat právě gestagenní antikoncepci a padání vlasů přetrvávalo a do 3 měsíců jsem přišla o půlku svých původních vlasů. Poslední půl rok padají vlasy mně ale pořád je to více než normální stav padání. Padají mi i drobné vlásky, které je vidět že dorůstají, protože jsou to třeba 5 cm vlásky anebo kratší či delší, takže mi přijde že je nějaký problém v nedostatku asi nějakých vitamínů nebo rozhozené hormonální hladiny a z toho důvodu se vlasy prostě nedokážou udržet. Jsem z toho nešťastná protože nemůžu nosit rozpuštěné vlasy protože mám akorát pár pramínků na hlavně a musím to pořád v culíku, který je i tak hodně slabý. Nejvíc mě nervuje to, že právě padají ty malé vlasy, takže po tom extrémním vypadání mi ani nemají šanci dorůst když padají i tyto. Bojím se, že když vysadím i tuto antikoncepci takže mi vypadnou i zbylé vlassy co mám na hlavě. Ale nevím co dělat víc, protože je to rok a půl a ač padají méně tak pořád padjí dost, stačí si učesat vlasy nebo během mytí je plná vana vlasů, nevím už kdy se to konečně zastaví a začnou mi vlasy znovu dorůstat. Bojím se, že po tomto vypadání mi už žádný nazpátek nevyrostou :-/ myslíte, že na to opravdu může mít vliv gestagenní antikoncepce nebo spíše výpadek a rozkolísání hormonů v těle, když jsem tu kombinovanou antikoncepci brala tolik let a to tělo bylo zvyklé na přísun hormonů a teď ta gestagenní má těch hormonů třeba méně a to tělo se s tím ještě nevypořádalo?

Děkuji za odpověď. a Vaší pomoc.

VIZ moje odpověď

• Neplodnost