Budínova 2, Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
283 85.....

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- Kč za recept až 1000,- Kč za komplexní vyšetření )

Antikoncepce • od 50 kč

Bakteriologické vyšetření - 1 odběr • od 100 kč +9 Více

Běžný termín

Gynekologické konzultace • od 200 kč

Gynekologické vyšetření • od 400 kč

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

• neplodnost

Gynekologické vyšetření

Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu

50 Kč

Soukromá gynekologická ordinace

Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu

od 300 kč

Soukromá gynekologická ordinace

Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické

Ultrazvuk

Soukromá gynekologická ordinace

V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, UPT, hysteroskopie), laparoskopická operativa

Vyšetření v těhotenské poradně

Soukromá gynekologická ordinace

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické konzultace

Pan doktor je moc milý, vše mi skvěle vysvětlil. Měla jsem z něj pocit, že je to profesionál a odborník na svém místě. Rozhodně ho doporučuji.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

Pan doktor byl příjemný, chápaví a hovorný. Vysvětlil v průběhu vyšetření postup, doporučil postup užívání léků. Byl v té době jediný ochotný mne vyšetřit bez více jak měsíce čekání na volný termín.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce Rizikové těhotenství

Pana doktora mohu jen doporučit. Díky němu a jeho skvělé péči jsem císařským řezem, který vedl přímo pan doktor Dvořák, porodila zdravého syna Vojtíka *12.07.2019 :0)
Chodila jsem k němu celé těhotenství, které bylo rizikové z důvodu předchozích dvou těhotenstvích ukončených sekcí. Jeho péče byla skvělá! Jsem mu opravdu vděčná, že jsem byla v jeho péči! DĚKUJI Vám pane doktore, za všechno a nikdy na posledních devět měsíců nezapomenu!
Shánělová Zuzana

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace ultrazvuk

Bez problémů,vždy vynikající přístup. Objednací časy souhlasí s časem vyšetření.
Příjemné prostředí ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Zavedení Mireny

Pan doktor je absolutně skvělý. Je ochotný, vyslechne si Vás a rád Vám poradí. Přišla jsem za ním za pět dvanáct s tím, že potřebuji zavést novou Mirenu. Vzal mě prakticky okamžitě a Mirenu bezbolestně zavedl. Stoprocentně doporučuji! :)

F
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Gynekologické vyšetření

Pan doktor je profesional vo svojom obore, velmi mily, so zmyslom pre humor a trpezlivy. Pri vysetreni mi vsetko vysvetlil a poradil, pomohol mi aj pri dalsom postupe v lieceni opakujucich sa zapalov mocovych ciest.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace prev. prohlídka

Moje první návštěva u pana doktora. Pan doktor je milý a empatický. Byl to zároveň první doktor, který mě ukázal a dobře vysvětlil, co vidí na ultrazvuku. Děkuji . HV

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Moc milý pan doktor. Je vidět, že má bohatou praxi a svoji práci dělá dobře, v klidu, tak, aby se pacientky cítily dobře. Jediné, co mě poněkud zaskočilo, byla částka (1200,-), kterou si pan doktor naúčtoval za běžnou prohlídku. Podle ceníku, který je k dispozici na profilu, jsem čekala nižší částku, ale vzhledem k profesionálním přístupu návštěvy rozhodně nelituji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka maximálně, tak si říkám jestli nemá na to vliv právě i ta gestagenní. Jistá si nejsem a zároveň nechci zase na sebe dělat hokusy pokusy a zkusit jen tak vysadit jeslti mi začnou padat nebo ne abych si zase ty hormony rozházela, spíš jsem chtěla vědět jestli existují na to studie nebo zkušenosti lékařů, že z gestagenní antikoncepce vlasy padají nebo ne.
    Děkuji

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

MUDr. Martin Dvořák

• Dobrý den pane doktore Fialo,
    moc si vážím Vaší pomoci a rozsáhlé odpovědi.
    Jak již jsem psala, tak nejsem těhotná a nikdy jsem nebyla, je mi 26 let a v brzké době dítě neplánuji., takže problém padání vlasů nesouvisí s kojením ani s ničím ohledně těhotenství.
    Antikoncepci jsem užívala od 16 let takže cca 10 let ji užívám a to dříve kombinovanou formu antikoncepce, a před užíváním ani během užívání této kombinované antikoncepce jsem nikdy problém s vlasy neměla, naopak jsem je měla pěkné, husté a pevné. Po vysazení antikoncepce (této kombinované) před rokem a půl (minulý rok v lednu) mi začali po 3 týdnech od vysazení šíleně padat vlasy, byl mi nasazen alpicort a doporučen methionin, velmi málo se to zlepšilo ale jelikož jsem nechtěla cpát do svého těla kortikoidy tak jsem po měsíci užívání přestala a nasadila jsem vodičky proti padání vlasů, zinek forte, methionin, křemík, hořčík a železo, to užívám i dodnes. Poté jsem po třech měsících od vvysazení začala užívat právě gestagenní antikoncepci a padání vlasů přetrvávalo a do 3 měsíců jsem přišla o půlku svých původních vlasů. Poslední půl rok padají vlasy mně ale pořád je to více než normální stav padání. Padají mi i drobné vlásky, které je vidět že dorůstají, protože jsou to třeba 5 cm vlásky anebo kratší či delší, takže mi přijde že je nějaký problém v nedostatku asi nějakých vitamínů nebo rozhozené hormonální hladiny a z toho důvodu se vlasy prostě nedokážou udržet. Jsem z toho nešťastná protože nemůžu nosit rozpuštěné vlasy protože mám akorát pár pramínků na hlavně a musím to pořád v culíku, který je i tak hodně slabý. Nejvíc mě nervuje to, že právě padají ty malé vlasy, takže po tom extrémním vypadání mi ani nemají šanci dorůst když padají i tyto. Bojím se, že když vysadím i tuto antikoncepci takže mi vypadnou i zbylé vlassy co mám na hlavě. Ale nevím co dělat víc, protože je to rok a půl a ač padají méně tak pořád padjí dost, stačí si učesat vlasy nebo během mytí je plná vana vlasů, nevím už kdy se to konečně zastaví a začnou mi vlasy znovu dorůstat. Bojím se, že po tomto vypadání mi už žádný nazpátek nevyrostou :-/ myslíte, že na to opravdu může mít vliv gestagenní antikoncepce nebo spíše výpadek a rozkolísání hormonů v těle, když jsem tu kombinovanou antikoncepci brala tolik let a to tělo bylo zvyklé na přísun hormonů a teď ta gestagenní má těch hormonů třeba méně a to tělo se s tím ještě nevypořádalo?

Děkuji za odpověď. a Vaší pomoc.

VIZ moje odpověď

MUDr. Martin Dvořák