Budínova 2, Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
283 85.....

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- Kč za recept až 1000,- Kč za komplexní vyšetření )

Antikoncepce • od 50 kč

Bakteriologické vyšetření - 1 odběr • od 100 kč +9 Více

Běžný termín

Gynekologické konzultace • od 200 kč

Gynekologické vyšetření • od 400 kč

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

• neplodnost

Gynekologické vyšetření

Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu

50 Kč

Soukromá gynekologická ordinace

Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu

od 300 kč

Soukromá gynekologická ordinace

Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické

Ultrazvuk

Soukromá gynekologická ordinace

V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, UPT, hysteroskopie), laparoskopická operativa

Vyšetření v těhotenské poradně

Soukromá gynekologická ordinace

Jeho profesionalitu bohužel nemohu posoudit.Prožila jsem s ním komplikovaný potrat ve 23.tt a pan doktor na mně nepromluvil ani slovo.Ani při kontrolním ultrazvuku po revizi mi nic neřekl.To že byl potrat komplikovaný jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy.

Precetla jsem si vase pozitivni nazory, a bohuzel u mne se prubeh udalosti vyvijel uplne jinak,..Pan Dvorak konstatoval tehotenstvi - dvojcata 6-7tt- a na prvni navstive mi rekl, ze oba srdicka tlucou nejak slabe a ze si mysli, ze oba zaniknou, plus jednovajecna dvojcat, pry velky problem , no proste hruza, ze ikdyby nezanikla, tak budou mit nemocna srdicka... Jak neco takoveho muze rict zenske, ktera je poprve tehotna?! Co muzu rict - prozila jsem peklo ten tyden co poradil vyckat, za tyden jsem se stavela na kontrolu a konstatoval fakt, ze zadne srdicko z tech dvou plodu nebije. Hned mne chtel objednat na cisteni.. Jsem ale usoudila, ze potrebuji slyset mineni dalsiho lekare ..sla jsem k Apolinari,mam od nich lek.zpravu, ktera jedno aktivni srdicko potvrzuje.. Brecela jsem jako dite, kdyz mi rekli, ze u jednoho plodu je srdecni akce je zcela normalni a u druheho bohuzel zanikla.. Takovy stres, co jsem zazila ja, neprala bych nikomu na svete, nemohla jsem ani mluvit s panem doktorem Dvorakem, protoze pro mne zcela ztratil respekt.. Jinak kontakt na nej jsem dostala od sveho znameho, kterymu se narodil krasny syn pomoci pana doktora a mel jen sama pozitivni odezvy.. Ale jak vidite - duveruj, ale proveruj. Druha vec - co se tyce profesionality - v mem pripade se nezachoval korektne a nezachoval lekarskou mlcenlivost, hned volal tomu znamemu, co me tam privedl a podal mu podrobny report o mem zoufalem stavu. Je tohle normalni? Chtela jsem na nej podat zalobu..ale Buh je nad nami..a verim , ze je spravedlivy..at to je jak to je, ale na Bulovku uz ani krok.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka maximálně, tak si říkám jestli nemá na to vliv právě i ta gestagenní. Jistá si nejsem a zároveň nechci zase na sebe dělat hokusy pokusy a zkusit jen tak vysadit jeslti mi začnou padat nebo ne abych si zase ty hormony rozházela, spíš jsem chtěla vědět jestli existují na to studie nebo zkušenosti lékařů, že z gestagenní antikoncepce vlasy padají nebo ne.
    Děkuji

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

MUDr. Martin Dvořák

• Dobrý den pane doktore Fialo,
    moc si vážím Vaší pomoci a rozsáhlé odpovědi.
    Jak již jsem psala, tak nejsem těhotná a nikdy jsem nebyla, je mi 26 let a v brzké době dítě neplánuji., takže problém padání vlasů nesouvisí s kojením ani s ničím ohledně těhotenství.
    Antikoncepci jsem užívala od 16 let takže cca 10 let ji užívám a to dříve kombinovanou formu antikoncepce, a před užíváním ani během užívání této kombinované antikoncepce jsem nikdy problém s vlasy neměla, naopak jsem je měla pěkné, husté a pevné. Po vysazení antikoncepce (této kombinované) před rokem a půl (minulý rok v lednu) mi začali po 3 týdnech od vysazení šíleně padat vlasy, byl mi nasazen alpicort a doporučen methionin, velmi málo se to zlepšilo ale jelikož jsem nechtěla cpát do svého těla kortikoidy tak jsem po měsíci užívání přestala a nasadila jsem vodičky proti padání vlasů, zinek forte, methionin, křemík, hořčík a železo, to užívám i dodnes. Poté jsem po třech měsících od vvysazení začala užívat právě gestagenní antikoncepci a padání vlasů přetrvávalo a do 3 měsíců jsem přišla o půlku svých původních vlasů. Poslední půl rok padají vlasy mně ale pořád je to více než normální stav padání. Padají mi i drobné vlásky, které je vidět že dorůstají, protože jsou to třeba 5 cm vlásky anebo kratší či delší, takže mi přijde že je nějaký problém v nedostatku asi nějakých vitamínů nebo rozhozené hormonální hladiny a z toho důvodu se vlasy prostě nedokážou udržet. Jsem z toho nešťastná protože nemůžu nosit rozpuštěné vlasy protože mám akorát pár pramínků na hlavně a musím to pořád v culíku, který je i tak hodně slabý. Nejvíc mě nervuje to, že právě padají ty malé vlasy, takže po tom extrémním vypadání mi ani nemají šanci dorůst když padají i tyto. Bojím se, že když vysadím i tuto antikoncepci takže mi vypadnou i zbylé vlassy co mám na hlavě. Ale nevím co dělat víc, protože je to rok a půl a ač padají méně tak pořád padjí dost, stačí si učesat vlasy nebo během mytí je plná vana vlasů, nevím už kdy se to konečně zastaví a začnou mi vlasy znovu dorůstat. Bojím se, že po tomto vypadání mi už žádný nazpátek nevyrostou :-/ myslíte, že na to opravdu může mít vliv gestagenní antikoncepce nebo spíše výpadek a rozkolísání hormonů v těle, když jsem tu kombinovanou antikoncepci brala tolik let a to tělo bylo zvyklé na přísun hormonů a teď ta gestagenní má těch hormonů třeba méně a to tělo se s tím ještě nevypořádalo?

Děkuji za odpověď. a Vaší pomoc.

VIZ moje odpověď

MUDr. Martin Dvořák