Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Velice děkuji MUDr. Martinů Derčalíkovi za profesionální, perfektně odvedenou výměnu obou kyčelních kloubů v 12/2023 a v 2/2024.Je to špičkový ortoped.Jeho milý, vstřícný a lidský přístup je v dnešní době ojedinělý.Rovněž děkuji celému týmu oddělení ortopedie za skvělou, profesionální a lidskou péči.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Ráda bych touto cestou poděkovala p. MUDr. Martinovi Derčalíkovi z Nemocnice Hořovice oddělení ortopedie. V roce 2021 jsem zde prodělala TEP kyčelního kloubu. Ráda bych zdůraznila, že s tak milým a laskavým přístupem k pacientovi jsem se setkala málokde. Od první návštěvy u pana doktora ze mne naprosto spadl veškerý strach a obavy z operace a plně jsem mu důvěřovala. Odvedl perfektní práci! Mé poděkování patří nejen panu doktorovi Derčalíkovi, ale i celému týmu zdravotníků Nemocnice Hořovice.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor je úplný miláček.Jednou injekcí ukončil moji dlouholetou bolest zápěstí.Ostani lékaři mi pouze řekli že se nedá nic dělat.A ono dá!!.Pan doktor je velice milý a empatický.
Pět hvězdiček je málo!!!Moc děkuji.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Tímto bych chtěl poděkovat panu mudr.Derčalíkovi za perfektní práci při výměně kyčelního kloubu dne 9.9.v Nemocnici v Hořovících.Dnes už se pohybuji bez bolesti.Zvláště děkuji za lidský přístup a dokonalé vysvětlení postupu léčby.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěla bych tímto poděkovat dr.Martinu Dercalikovi za provedenou operaci dne 18.2.2023,pan doktor je výborný ortoped s lidským přístupem k pacientovi.Za všechno moc děkuji osičkova

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Dobrý den .Chci touto cestou poděkovat panu doktorovi .Dnes jsem poprvé navštívila jeho ordinaci s bolestí kyčle .musím říci že tak vstřícné a srdečné jednání jsem dlouho nezažila .Pan doktor na vše trpělivě odpovídá ,a jeho lidský přístup opravdu potěší .Ještě jednou moc děkuji , Pavlovičová

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěla bych velice poděkovat panu MUDr.Martinovi Děrčalíkovi za úspěšně provedenou výměnu kyčelního kloubu dne 3.3.2022.Pan doktor odvedl perfektní,vysoce profesionální práci.Je to úžasný člověk,lékař,kterých je dnes velice málo.Jeho vstřícné a srdečné jednání,mě zbavilo strachu z operace a po operaci mě podpořil svým optimismem,vlídným a milým jednáním.Na moje dotazy ohledně rekonvalescence mě trpělivě odpovídal a vysvětlil mi vše,co mi nebylo jasné. Ještě jednou mu děkuji a děkuji také celému jeho perfektně sehranému operačnímu týmu.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Hodnotíme oddělení ortopedie v "Nemocnici Hořovice" kompletně, jako absolutně špíčkové.

Zvláště MUDr Děrčalíka se svým operačním týmem.
Operoval mne i moji manžeku (totální endoprotézu kyčle). Svou kvalitou a pěčí mne dostal ze stavu, který byl na hranici operovatelnosti. Potíže s kyčlí jsem zanedbal. Děkujimu mu touto cestou a doporučuji ho všem, kteří potřebujete stejnou operaci.

Manželé Jana a František Procházkovi.
Údraž u Písku

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Dobrý den chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Mudr Martinovi Derčalíkovi za super provedenou operaci výměnu kyčelního kloubu dne 30.6.2022. Celý tým při operaci pracoval nadstandartně. Přístup k pacientovi, pooperační stav atd. Prostě slova samé chvály. Vřele všem doporučuji. Ještě jednou velké díky pane doktore je vidět, že medicina je vaše velká láska. S úctou Alena Langmüllerová Praha

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěl bych poděkovat Mudr. Martinu Derčalíkovi za veškerou péči a za skvěle vykonanou operaci výměny koleního kloubu. Jsem velice spokojen a zároveň bych chtěl velmi poděkovat veškerému personálu ortopedického oddělení za kvalitní péči a lidský přístup. Ještě jednou děkuji všem.