Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Síť očních klinik LEXUM Jiný

Tento týden jsem absolvoval lékařské ošetření na oční klinice Lexum. Již od předoperačních vyšetření na mne dýchla báječná atmosféra ze stran veškerého personálu, kde prioritou byla ochota, vstřícnost a naprostá profesionalita. Samostatnou kapitolou byl koncert na operačním sále pod taktovkou primáře MUDr. Martina Cholevy. Bravurní výkon jeho zlatých rukou byl okořeněn milým přístupem navýšeným o humor. K mému pocitu naprosté spokojenosti není co dodat. Před prací pana primáře smekám a dekuji

Umístění: Síť očních klinik LEXUM operace šedého zákalu

Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem.

Výsledek předčil mé očekávání.Po operaci šedého zákalu v obou očích,jsem velmi spokojen ,hlavně díky panu doktoru Cholevovi a jeho týmu.Hodnotím kladně celou společnost LEXUM.

Před 2 roky jsem také prožila hodně strachu před plánovanou operací šedého zákalu. A po operaci prvního oka, která proběhla v příjemné atmosféře, a dokonce jsem si v duchu broukala s rádiem, jsem měla okamžitě chuť odoperovat co nejdříve i oko druhé, A taky že ano. A navíc, přinesla jsem si vlastní CD skupiny Queen, pak už to jelo jak CD, kdy jsem aninevnímala operaci, a pan doktor? Operoval velmi rychle a citlivě, a taky tu hudbu vnímal. A já mohu doporučit tuto kliniku i pro přístup sestřiček a personálu, jak na klinice, tak i v Ostravě při vyšetření. Děkuji ještě jednou, a přeju hodně optimismu do dalších let

Práce MUDr. Cholevy je nejvýše precizní,rychlá a kvalitně odvedená. Navíc tím, že své pacienty podrobně seznámí s průběhem operace ,dokáže v pacientovi vzbudit důvěru a celkově ho zbavit strachu před zákrokem.Jeho chování k pacientům je velmi citlivé a ohleduplné. Výsledek operace naprosto předčil všechna má očekávání a já jsem nadmíru spokojená a mohu Mudr . Cholevu a celý jeho operační tým více než doporučit.