Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Naprostá katastrofa! Při první návštěvě ani se ne pořádně neprohlédl po dalším objednání po měsíci jsem v čekárně čekal 3.5 hod. A sestra mi sdělí že mě nemá na seznamu objednaných!? Přitom mě snad volala. Tak mě prostě ne vzali. Nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Mám přesně opačnou zkušenost, než pacienti níže. Při příchodu do ordinace se na mě doktor několik minut ani nepodíval - ok, čert to vem.
Následně proběhlo vyhodnocení MRI a bylo mi řečeno, že tam nic není a nemá mě co bolet :D a následně proběhla ještě poznámka, že to poslání na MRI bylo od předchozího doktora zbytečné (nechápu, jak si to vůbec může dovolit říct mladému člověku). Super, to člověk chce slyšet, když má několik let problémy s koleny a je mu pouhých 24 let.
Pan doktor mi tedy doporučil dělat určitý cvik s 1000 opakováními denně a že mám přijít za 3 měsíce.. takže děkuji, to jsem rozhodně za ty 4 roky nevyzkoušela :)

U pana doktora Bigela jsem byl na operaci achilovy šlachy ,od te doby bez problémů i při sportu
squash , floorball , poté s rupturou zadního křížového vazu z lyží ,opět bez vady. Ocenuji jeho pristup jako
sportovce ,lyzare a operatera a neni divu , ze v jeho ordinaci je tolik pacientu ,moc diky IvanP

K doktorovi jsem se dostala s dlouhodobou bolesti v krizi a siji. Byla mi predepsana rehabilitace ktera nepomohla, nekolik silnych farmak vcetne tech na revma a roztrousenou sklerozu. Nechala jsem si zrentgenovat cele telo a vysetrit na neurologii. Po roce a pul patrani me pan doktor sdelil, ze mam vse v poradku, takze ted uz me muze predepsat leda tak psychiatra. Ja misto k psychiatrovy zasla k velice schopne maserce, ktera me behem 3 minut zjistila blokaci v sakroiliakalnim kloubu, kterou mi behem 30 minutove masaze odstranila.

Velmi spokojená, vstřícný najít a odstranit příčinu. Čekání i doba objednání se výrazně zlepšilo.

pečlivý , svědomitý, srdečný ,dokáže pacienta povzbudit , nepoužívá stále opakované fráze

Pokud máte dost času a rádi se družíte v čekárnách, je to dobrá volba. Ale připravte se na to, že budete zhruba tři hodiny v čekárně bezmocně přihlížet, jak dovnitř chodí zadem lidé, jejichž obálka byla nejspíš tlustší než ta vaše. Na nesmělý protest sestřička odpoví, že pořadí pacientů určuje lékař.

U doktora Biegla jsem podstoupila operace kolenou a byla jsem s jeho přístupem velmi spokojená.Je to člověk na svém místě.

Pokud není problém pacienta vhodný k operaci, nepovažuje za vhodné ho léčit a pouze zve na kontroly. Jeho ambulance slouží v podstatě k tomu, aby si zajišťoval pacienty k operaci.