Ordinace praktického lékaře
Toužimská 9, Plzeň

Paní doktorka nám velmi pomohla.

Dcera v sedmé třídě během prázdnin začala pociťovat problémy se zažíváním a dále během školního roku došlo ke zhoršení potíží. Po několika měsících trápení a po mnoha návštěvách u lékařů, vyšetření žaludku v nemocnici bez jasného výsledku , nám byla lékaři doporučena návštěva u psychologa s tím, že potíže jsou psychosomatického původu s pravděpodobným původem ve škole, kam jsem pro ni také mnohokrát musel jet z důvodu žaludeční nevolnosti ( dcera již byla několik měsíců doma a snažili jsme se aby přes potíže začala do školy chodit ). S tímto stanoviskem jsme s manželkou nemohli souhlasit, dcera totiž neměla se školou žádné potíže, jen stále trpěla bolestmi. Obrátili jsme se také na paní doktorku Zahradníkovou, která problém diagnostikovala pomocí EAV metody naprosto mimo psychickou oblast a následně pomocí akupunktury a homeopatik během několika týdnů problém odstranila !! Nebýt paní doktorky, polykala by dcera pravděpodobně již antidepresiva s nevalným výsledkem .Za to paní doktorce patří od nás upřímný dík. Metodu diagnostiky pomocí EAV a dále akupunkturu a případně homeopatii nejen z výše uvedené zkušenosti, mohu jen doporučit , ovšem dle mého mínění pouze prostřednictvím erudovaných doktorů jako je MUDr. Zahradníková, kteří s těmito metodami mají dlouholetou praxi, znají všechny aspekty těchto metod a znají a využívají současně také nástroje tzv. klasické medicíny ( výsledky laboratorních testů atd. ) . U paní doktorky velmi oceňuji celostní a individuální přístup.
PB

Paní doktorka je velmi vstřícná, milá zároveň profesionální a zodpovědná k pacientům. Opravdu mi pomohla.

Označení lidový léčitel je zavádějící a nesprávné. Erudovaný lékař a specialista.

Me tedy nepomohla. Na muj problem (zdurela sliznice v nose) predepisovala jedny homeopatika pres druhy, jedny rano, jiny pred jidlem,dalsi po jidle, nic nepomahalo, az absolutne nevedela co se mnou tak to zavrsila predepsanim silenych bylinkovych koupeli, ktere a jsem absolvoval 3x a nekolik tydnu jsem z toho mel obarvenou vanu. Pak jsem to vzdal. Cela tahle sranda me prisla na cca 5000,- Z doslechu vim, ze jinym pry pomohla, ale u me absolutne mimo.

Velmi zkušená lékařka, internistka a praktická lékařka.Pacienty objednává na určitou hodinu, nečekáte. Pacienta vyšetřuje jako celého člověka s jeho veškerými problémy. Specialistka na celostní medicinu, akupunkturu, homeopatiiDovede si poradit se složitými problémy pacientů.
Vřele doporučuji

Výborná praktická lékařka,s velkým pochopením pro potřeby pacienta.
Má smysl pro komplexní posouzení potřeb pacientů, zvláštně se zaměřením
na alternativní lékařské obory (akupunktura, homeopatie).
Opravdu vřele doporučuji, mám osobní velmi dobré zkušenosti.