Odborný lékař neurologie
Vráclavská 1281, Šenov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Výborná lékařka, absolvoval jsem poslední rok spoustu vyšetření a ten rozdíl je nepopsatelný. Musel jsem zadržovat slzy, když jsem se loučil po prvním vyšetření. Hodně mi pomohla.

Radim Havránek

Velmi příjemná paní. Kdykoliv mám problém nebojím se přijít. Ve všem mi vždy pomohla, je velice pečlivá. Velice doporučuji.

Velmi pečlivá lékařka,vždy pomůže a snaží se zjistit problém. Ochotná a vstřícná, měla by být vzorem ostatním lékařům.

Nikdy neřekne né, navštěvuji její ordinaci po těžšké autonehodě a vždý mi ochotně poradila co a jak, doporučila mi několik lékářů a vždý její vyšetření je velmi důkladné. Je to paní doktorka na správném místě.

Vynikající paní lékařka která se pečlivě věnuje pacientům ia to už ji znám pěknou řádku let.To ještě dělala primářku v Karviné 6 a ted jsem u jejich žáků a také oni jsou pečliví.Tato paní doktorka mne dala do kupy už v před cca15 lety to tehdy otec zjištoval kde by dali do ošetřování dítě s epilepsií a bylo mu řečeno že jedině k této osobě a také mněli pravdu

Velmi pečlivá a obětavá lékařka.

Nejlepší neurolog v okolí.Lidé,kteří k ní chodí na ní nedají dopustit.Opravdu pomůže a proklepne člověka do morku kosti,aby zjistila co mu je.Opravdu důkladná a pečlivá paní doktorka.Díky za to,že takoví lékaři ještě existují.