MDDr. Marta Stehlíková (Fialová)

Zubař Více

Brno 1 adresa

Ascendent s.r.o.
Pražská 96, Brno

Umístění: Ascendent s.r.o.

Paní doktorka je velice milá a příjemná a přístupu opravdu není co vytknout. Ale s ošetřením mám bohužel velmi špatnou zkušenost. První varování bylo když mi chtěla spravovat kaz na zubu, který mi jako první před půl rokem sama spravila a plombovala. To se mi u předchozího zubaře nikdy nestalo, abych měla kaz na stejném zubu po půl roce a předchozí plomby nebylo třeba opravovat roky. A hned vzápětí mi dělala moji první korunku dolní šestky se kterou jsem měla od té doby problémy. Vznikl tam zánět a váček (což se asi může stát) a měla jsem si vyplachovat prostor pod zubem injekční jehlou a na trvalo čistit mezizubním kartáčkem přímo pod zubem (ne mezizubní prostor, ale zajíždět pod zub mezi kořeny a to jsem skutečně nedokázala). Zub mě od té doby roky při skousnutí lehce bolel. Během let to přešlo, ale dáseň byla stále citlivá a začervenalá. Takže pár let na to jsem o zub přišla (prý praskl dlouhodobým namáháním kořen zubu a vleklý zánět způsobil také úbytek kosti) a budu potřebovat implantát.