Diabetologická ordinace
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek se kterými jsem se kdy setkala. Vždy si na člověka udělá čas,poradí a pokud je to v jejich silách tak i pomůže

Paní doktorka je fajn, ovšem hrůza největší je sestra, kterou si stále drží. Osoba arogantní, neskutečně útočná, nesnášenlivá, která okamžitě přechází do osobní roviny, nechová se jako profesionál. S pacienty neumí komunikovat. Její způsob chování je námětem k vtipům po celých Řepích. Až se jí lékařka zbaví, bude v čekárně příjemněji.

s paní doktorkou šebkovou sem velmi spokojen , podle mne je to odborník na správném místě , není to diabetolog který jen zhodnotí výsledky a předepíše inzulín ale o své pacienty se zajímá a vždy dobře pradí co by mněl diabetik změnit ve svém každodením životě aby se jeho stav zlepšil a to ne jen ve stravování ,a k tomo vššemu je to doktor který se nechová arogantně a dokáže pochopit životní situaci v které se pacient nachází.

Jinak názor jako že je špinavá ordinace může opravdu napsat jen s prominutím primitiv , který ještě asi nezažil jak to vypadá když má opravdu špatného doktora , jestli chcete luxusní ordinaci tak hledejte placenou soukromou ordinaci v centru Prahy ale nevěřím že se samotnou péči to bude lepší.

P.M.

Do diabetologie doktorky Šebkové chodím již třetím rokem a jsem spokojen na 120%.
Můj zdravotní stav se zlepšil během léčby u ní. Můžu jen vřele doporučit.

Doktorka Šebková léčí své pacienty na velmi vysoké úrovni a u lepšího diabetologa jsem nebyl. Záporné hodnocení, co jsem tu četl, vyznívá (aspoň pro mě) jako konkurenční metoda snížit pí Šebkové hodnocení.
A klidně bych tipoval, že jde o konkurenční boj ze strany nejmenovaného diabetologa z vedlejší budovy, který láká pacienty pí doktorky k sobě - když jsou na interně(to nění moc kolegiální a nejsem jedinný pacient, kdo o tom slyšel).

Musím se přidat k většině. Paní doktorka je velmi precizní a léčí svědomitě.
Od doby co se léčím u ní, se můj stav zlepšil. Na kontroly chodím každé 3 měsíce, takže je můj stav pod dohledem.
Věřte paní Kunová, že chápu Vaši starost o otce. Klidně můžete chodit na kontroly s ním a ověřit si co je pravda.
A jeji ordinace je moc moc pěkná, čistá. Někde jsem tu četl od toho "negativního" pána něco jiného, tak tomu nevěřte.
Paní Kunová Vám bych radil, abyste přišla a uvidite, že tato doktorka i ordinace patří opravdu k těm lepším (z vlastni zkusenosti). Já bych rozhodně neměnil.

K panu M.M. nemam slov. Nechapete asi, ze se zde muzou vyjadriv vsichni. A to ze vy jediny rikate o pani doktorce takove veci a jeste si najdete cas to tu poradne zaspamovat mi prijde jako umele zhorseni hodnoceni nic vic(kdybyste to tu napsal jednou tak bych nic nerekl i kdybyz by mi to bylo hoodne divne co pisete). Pani doktorka ma vynikajici ordinaci s precizni a kvalitni peci o diabetiky.

No jen bych podotknul, ze vsechny negativni komentare jsou psany z jedny IP: EC.KKD.EC.EAD,
takze jde asi o konkurencniho diabetologa kdo to sem pise nebo nevim co dotycneho bavi na tom tady predstirat fiktivni rozhovory, prijde mi to trochu trapne... Ja mam zatim jen dobre zkusenosti a rozhodne vsechny spatne hodnotici komentare odsuzuji.
Pani doktorka totiz svoji praci opravdu zije a dava do toho vsechnu energii, jak jsem tu nekde cetl dokonce se ji dovolate i o vikendech a ze by spatne lecila o tom nemuze byt rec.
Po prichodu k pani doktorce se muj stav rapidne zlepsil.

No je videt, ze jste vylozene zaujaty proti pani doktorce. A je zde videt, ze vsechny spatne komentare jsou od Vas (podle IP). Tak staci napsat jeden komentar, misto spamu. Vas nazor Vam neberu, ale to co delate je opravdu hnusne. K pani doktorce chodim jiz dlouho a vsichni pacienti se ji mohou dovolat i o vikendu cehoz si cenim (u jinych doktoru tomu tak opravdu neni). Jinak cukrovka je komplexni onemocneni a vetsina pacientu co jsem slysel je spokojena s lecbou pani doktorky.

Kdo k paní doktorce chodí tak ví, že poradí jak nejlépe umí a nejde o žádné žvatlání. Nechápu ty špatné hodnocení, ale to asi k internetu patří no. Poradil bych, abyste vyzkoušeli a sami usoudili co je pravda.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Měl bych následující dotaz. Manželka dochází každých půl roku na Diabetologii na kontrolu hladiny cukru v krvi z důvodu podezření na diabetes. Naposledy byla cca před měsícem /v dubnu/ kdy jí byly naměřeny hodnoty 7,8 v krvi a byly ji nasazený léky. Při předešlých kontrolách mývala vždy hodnoty od cca 6,3 - 6.8 max.7 /bez léků/. Dodržovala a dodržuje dietu a snaží se stravovat zdravě dle pokynů lékařky. Chtěl bych se ale zeptat, zda takto náhlé zvýšeni hodnot v krvi během posledního půl roku by mohlo být zapříčiněno event. používáním různých kosmetických přípravků (nechala se zlákat a ukecat známou do prý "úžasné a skvělé přírodní" kosmetiky zn.Tiande). Různé krémy, šampony, kondicionéry, soli apod. na sebe přesně posledních půl roku maže a já mám vážnou obavu, zda jejich požívání není jednou z příčin zvýšení jejích hodnot. Podle složení některých jí používaných krémů, jsem si na internetu dohledal, že některé přísady v těchto výrobcích nejsou pro zdraví zrovna ideální /některé jsou označeny pro zdraví rizikové/, ale manželka si nedá říct. Předem vám děkuji za odpověď - Milan

Dobry den,
kosmeticke pripravky se maji stridat, rozhodne sledovat obsah jakekoli kortikoidni slozky. Ty mohou mit vliv na zhorsovani cukrovky. Doporucuji se poradit s osetrujicim lekarem nad touto pouzivanou kosmetikou.

MUDr. Marta Šebková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. V tehotenstvi jsem měla hraniční těh.cukrovku, takže jsem raději dodrzovala dietu a nyní byla na zatezovem testu po porodu(po půl roce) z kterého zjistili ze mám vše v pořádku. Nic zvýšeného a vše v normálních hodnotách. Ale doktorka mě poslala za další půl rok na opakovane testy. Což jsem nepochopila. Myslíte ze další test je nutný? Děkuji za odpověď

Dobry den, radim po roce zopakovat test. Je to ve standardních směrnicích, protože se situace může změnit.

MUDr. Marta Šebková