MUDr.Marta Mičínová

Smetanovo náměstí 327/4, Adamov

Přijímám: dospělí

• gynekologie a porodnictví

Umístění: MUDr.Marta Mičínová Jiný

K paní doktorce Mičínové jsem přešla ve 3. trimestru těhotenství poté, co se návštěvy u mé první brněnské gynekoložky vystupňovaly v urážení a vyhrožování smrtí dítěte. Psychicky vydržím hodně a říkala jsem si, že tyto poradny zvladnu dochodit. Bála jsem se změnit gynekoložku, aby to nebylo ještě horší. Ale nakonec jsem šťastná, že jsem tak udělala. Paní doktorka Mičinová je úžasná! Naslouchá mi, vše dopodrobna vysvětlí, uklidní mě, respektuje moje přání, v klidu odpovídá na moje dotazy. Návštěvy gynekologie nejsou pro mě teď stresujícím momentem. Naopak se moc těším na další přátelský, otevřený, vřelý a velmi profesionální přístup. Paní doktorku opravdu doporučuji, pokud si přejete zažít klidné a respektované těhotenství.

Umístění: MUDr.Marta Mičínová Jiný

K paní doktorce jsem přešla a jsem nadmíru spokojená, proto píši své úplně první hodnocení na této stránce. :) Paní doktorka je velmi milá, ochotná, naslouchavá a všechno se mnou důkladně řeší... navíc má velmi trpělivý a vstřícný přístup. Vřele doporučuji.

Dobrý den, paní doktorku znám již delší dobu a jsme ráda, že se svou zkušenností se mužu podělit zde.Je ochotná,vstřícná,usměvavá a empatická.Bez řečí vše vysvětlí.Dcera k ní chodí také a je s mladou paní doktorkou velmi spokojená.Vřele doporučujeme!!!!