Zahradní 1324, Lipník nad Bečvou
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Nejhorší zubařka se kterou jsem měl tu čest, u nového zubaře za tři roky nevrtaný zub, u Lazarové (myslím že pojmenování zubařka/lékařka opravdu není u této osoby na místě) prakticky na každé prohlídce. Rukavice jí nic neříkají, doktorka i sestra nepříjemné.... Takovýto lidé dělají medicíně ostudu

Chodila jsem k ní odmala a mé děti taky,ale potom jsem je odhlásila.Má drsný přístup k dětem,akorát je vydeptá. Hodněkrát se my stalo,že začala křičet.A sestra taky nebudí dobrý dojem,je také nepříjemná a neochotná.Doufám,že už se nesetkám s něčím takovým.......

O

ja jsem k ni chodil od mala a mam trauma do tet vitrhla my zdravej zub mnelabi odejit mura

Když tady tak čtu hodnocení lidí, kteří jsou spokojení nedá mi to nereagovat. K paní zubařce jsem chodila od mala a zůstala jsem až do dospělosti. Než začaly komplikace paní zubařka opravdu neumí léčit co jiní zubaři zvládnou ve svých ordinacích ona posílá do nemocnice. A ještě závěrem chodila jsem pravidelně na kontroly a vždy mi vrtala, nyní jsem již 6 let u jiného zubaře a je s podivem, že když jdu na kontrolu mám vše vpořádku. Paní zubařka asi honila body pro pojišťovnu nebo byla tak neschopná a nepoznala že zub je zdravý.

Nanejvýš nedoporučuji,zákroky bolestivé,léčebné postupy přinejmenším podivné např.- měsíc otevřený zub,korunka zprasená-mám pod ní teď spižírnu,plomby no hrůza,neochota cokoli vysvětlit,doba mezi návštěvami núnosně dlouhá. A pro Mirku-odešel jsem jen se obávám že pozdě, protože tolik zprasených zubů umí vyrobit jen ona!

tato "paní doktorka" by měla spíše ordinovat pouze pro dospělé pacienty. K dětem nemá žádný vztah a jen je psychicky deptá, je na ně nepříjemná až kolikrát zlá a křičí. Dodnes z ní mám trauma a bojím se chodit k zubaři, dala mi dost zabrat. Nemám na ni vůbec dobré vzpomínky a kdybych měla dítě tak k ní rozhodně chodit nebude.

W

Drsný přístup k dětem, dodnes mám ze zubařů trauma, sestra též....velmi nepříjemná a neochotná, alespoň jak si ji pamatuju! Držení rukou a hlavy nebylo ničím výjmečným, bála bych se jí své dítě svěřit a to mám jen psa........