Odborný lékař alergologie
U hřiště 39, Opava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

K této paní doktorce chodím již několik let. Vždy byla milá a vstřícná. Alergologie není jednoduchý obor, vyzkoušel jsem několik druhů léků než mi nějaké sedly. Nic mi nevnucovala, vždy jsme se domluvili na lécích, které mi vyhovovaly. Absolvoval jsem i dlouhodobou specifickou léčbu.Paní doktorka pacientům naslouchá a vždy se snaží najít rozumnou cestu ke zmírnění obtíží.

V tomto případě nedoporučuji tuto alergologii - přístup naprosto neprofesionální ba i nezdvořilý. Lze vidět, že nemají zájem o své pacienty a už vůbec ne jim pomoci. Toto chování je více jak pohoršující.

Byl jsem pacientem Dr Janštové, přesto mi byl doporučen jiný opavský lékař - alergolog. S tímto lékařem jsem se v podstatě domluvil a on se mne mimo jiné zeptal, čím mě doktorka Janštová léčí. Načež mně sdělil, že takto určitě né, že jsou dnes účinnější a modernější léky a že provedeme po mém příchodu kompletní změnu. Tato skutečnost je stará snad 6 - 7 let, ale přesto se domnívám, že určitou informovanost podává.

Paní doktorka je velmi ochotná,vstřícná,má zájem o zdraví pacienta, vždy se snaží pomoci a přijít věci na kloub i když to v tomhle oboru není vždy zrovna lehké.

uplne super

Paní doktorka je velice milá,vstřícná,ochotná kdykoliv poradit. Problém pojímá globálně,nesoustředí se jen na svůj obor.Jsem její pacientka již několik let a jsem velice spokojená.