Taussigova 13, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka mi velice pomohla, když se u mě objevila poporodní deprese. Během prvních dvou týdnů se jí podařilo nalézt vhodnou medikaci a už přístup paní Holanové byl pohlazením! Po 2-3 měsících jsem byla bez léků a naprosto v pořádku… jsem Vám nadosmrti vděčná paní doktorko! Ochota, rychlost řešení problému v samotném počátku a to, že paní doktorka byla neustále na příjmu přineslo velmi rychlé uzdravení a mnohokrát za vše děkuji! Lucie

Nejlepší psychiatr v Brně a možná i v ČR! Vstřícná a snaží se pomoci

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka vás narve prášky,neboli silnými injekci, že kdyby byl člověk hospitalizován tak by ani nevěděli čím léčit nebo by dávali léky slabé které by nezabíraly a člověk by tam pobyl strašně dlouho než by se dostal do přijatelného stavu, vyvrací vám hospitalizaci, zakládá si na svém egu že neměla dlouho hospitalizovaného pacienta a že jen její léčba je nejvíce účinná.

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemný lidský přístup. Paní doktorka si udělá čas na kohokoliv, i když toho má jistě hodně.

Umístění: Ordinace Jiný

Chodim k pani MUDr.Holanove 24 let a jsem s ni maximalne spokojeny. Diky Bohu za takove lekare! Bere pacienta jako osobnost, citlive, vidi v nem cloveka, ktery potrebuje pomoc.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi empatická a když jsem požádala o pomoc zavolala i po ordinační době se snahou pomocí. Toho si velmi vážím a děkuji.

Umístění: Ordinace endogenní deprese

K paní doktorce chodím 30 let, ona jediná mě pochopila a odkryla závažnost mých těžkých depresí se sebevražednými úmysly. V době mých prvních depresí za mnou ochotně jezdila domů, chovala se ke mně jako moje matka, kdykoliv jsem mohla telefonovat, vždy měla na mě čas i když čekárna u ní praská ve švech. Teď jsem již 3. rok v PID a z depresí mne paní doktorka úplně dostala. Vřele ji doporučuji a hlavně si jí vážím jako odbornice a nesmírně lidského člověka. Marie Smrčková

Slabá empatie a vyslechnutí názoru pacienta. Po neúspěšné půlroční léčbě nevhodnými léky i přes moji zpětno vazbu si myslela své. Naštěstí jsem si našel odborníka na problém , který jsem si sám načítáním a diagnostikou přišel. Léčím se 3. rokem v Praze a neměnil bych. Nutno dodat , že diagnoza i léky jsou ty , které paní doktorka nepovažovala za správné, jelikož nevypadly z její hlavy.

Paní Mudr. Holanová je profesionální lékařka s velkým srdcem a cítěním. Milá, laskavá, ochotná, přátelská s úsměvem na tváři a vždy maximálně připravena člověku pomoci. Sestřička je též usměvavá, ochotná a milá :-) S pozdravem Petr G., Brno

Paní Dr. Marta Holanová mi zachránila život. Léčil jsem se se sebevražednými depresemi a sebevraždou. Byl jsem ve dvou léčebnách, kde mi řekli, že jsem OK a že je to maximálně na psychologa. Jen ona rozpoznala mou nemoc, začala mě léčit, dala mi naději a voilá, jsem na dobré cestě k uzdravení a zabít se už nechci. Děkuji.