Marta Hašková, dermatolog Ústí nad Labem

Marta Hašková

Dermatolog

Velká hradební 47, Ústí nad Labem
KOŽNÍ SANATORIUM spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Stačila jedna návštěva a mám po dlouhodobém problému. Paní doktorka je navíc velice příjemná a milá dáma.

Paní Martino, hidradenitidu mám také - 10 let. Je mi 26. Tak vím čím procházíte. Sem tam mám takový zánět, že ani nemohu pohnout rukou. Operaci jsem konzultovala s týmem prof. Arenbergera z Vršovické nemocnice a rozhodla jsem se ji nepodstoupit, protože dochází k návratu problému a zbydou velké jizvy které až omezují pohyblivost ruky, můžete tedy skončit hůř než jste začala. Již jsem vyzkoušela vše a má situace není o moc lepší, pomohlo mi zhubnout, plavat, nosit volné oblečení a brát hormonální antikoncepci. Nebuďte na paní doktorku naštvaná, pro nás se opravdu nedá moc udělat - na hidradenitidu není lék a nejde si nechat jednou měsíčně řezat podpaží. Se žalobou byste neuspěla, zde se opravdu nejedná o zanedbání, čekání do podzimu bylo namístě, v létě by po rozřezání zhnisaného podpaží mohl vzniknout i život ohrožující zánět.

Marta Hašková

Žádnou hidradenitidu nemám, toto se stalo pouze jednou a díky tomu, že lékaři včas nezasáhli, jsem měla takové problémy. Po půl roce se to uklidnilo a už je to přes tři roky co jsem obdobné potíže neměla....opravdu to byla chyba lékaře. Špatná anamnéza, špatné doporučení..