Klánovická 487, Praha
Oční ordinace (mapa)

C

Jsem spokojen, chodím k paní doktorce již přes 10 let. Byla to právě ona, kdo mě nalezl opravdu přesnou korekci na můj astigmatismus . Velmi oceňuji její preciznost při kontrolách zraku.

Chodím k paní doktorce již 16 let a jsem maximálně spokojený. Je velmi pečlivá, díky čemuž mi brýle a kontaktní čočky perfektně sedí.

Chodila jsem k paní doktorce před 15 lety tak mi zařízení ordinace nevadilo.Vyšetřila mi vždy pečlivě,mám komplikované oční vady a upozornila na slevu operace laserem -netušila že mi v Lexumu odoperují tupozraké oko a po operaci mi upozorní že mozek je už zvyklý zpracovávat předoperační stav.Tak že mi z kapsy vytáhli 13 tisíc korun zbytečně.Bohužel jména těch lékařů už nevím.

Paní doktorka je sice nervozní,což některé pacienty odrazuje,ale po konfliktním začátku k ní chodím ( i s manželkou) dále a jsem velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá a výborná lékařka. Jsem v důchodu a mám glaukom. U paní MUDr.Blovské mám jistotu profesionálního a důkladného vyšetření. Chodím k ní rád.

K paní Dr. Blovské chodím již řadu let a jsem s ní velmi spokojený. Po odborné stránce nemám co vytknout. Vždy se mi plně věnovala, poradila i doporučila. A po té zde kritizované stránce - každý jsme někdy ne zrovna příjemný a milý. Byl jsem svědkem, když slušně vysvětlovala dost arogantnímu pacientovi, proč ho nemůže vzít. Onen pacient se k ní choval jako hulvát!

Byl jsem u paní doktorky vždy spokojený.Je příjemná a je to profesionálka.Určitě ji doporučuji.

Paní doktorka mi napsala skvělé brýle,byl jsem velmi spokojený i s jednáním,dobře mi poradila s dlouhodobým zánětem spojivek.

C