Marta Berbrová, zubař Plzeň

MUDr. Marta Berbrová

Zubař Více

Sušická 36, Plzeň
Stomatologická ordinace

I mě paní doktorka v 36ti letech zbavila strachu ze zubaře , po zkušenostech s dětskou zubařkou sadistkou , jsem od 18ti do 36 chodil jen na pohotovost v nouzi nejvyšší. Odbornost si netroufám posoudit, ale lidský přístup jak doktrky tak sester je výborný.

Paní doktorka je milá, příjemná, se vstřícným přístupem k pacientům a navíc je to skvělý odborník. Nic pro ní není problém, každý zákrok vysvětlí a vždy se snaží najít optimální řešení pro pacienta. Bonusem je pak příjemně zařízená čekárna, ordinace s nejmodernějším vybavením, krátká čekací doba a velmi příjemné sestřičky a paní recepční. Zkrátka lékař, kterého všem vřele doporučuji!!!

Paní doktorka je odborník na svém místě, profesionál na slovo vzatý! Spolupracuje s lékařskou fakultou UK, takže používá nejmodernější technologii. Má velice pěkně zařízenou ordinaci i čekárnu. Sestřičky jsou velice ochotné a vstřícné. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude provádět a proč. Vřele doporučuji!!! Až paní doktorka Berbrová mě přesvědčila, že i nepříjemné vyšetření může být bezbolestné. Je to nejlepší stomatolog co znám. Stojí za to si připlatit, za kvalitní péči!

W

Souhlasím s paní Koukolíkovou. Takhle to asi má vypadat.

Díky paní doktorce Berbrové jsem se před lety přestala zubařů bát.A od té doby se na ní i sestřičky vždy těším a to i tehdy,když mě něco bolí,protože vím,že mi paní doktorka uleví a HLAVNĚ udělá maximum,aby ošetření nebolelo.Paní doktorka je milá,usměvavá a vynikající lékařka,která má ještě ke všemu stejně usměvavé a milé sestřičky.Mojí tříletou dcerku dokáží vždy "zmáknout" tak,že ani nepípne a ještě si řekne o svezení na křesle(a to je prosím bojánek po mně) :o) Ordinaci Mudr.Berbrové doporučím každému kdo hledá výbornou péči v příjemném prostředí.A hlavně ten pocit,že ony jsou tam pro vás opravdu rády,je k nezaplacení

Pěkný přístup k pacientům.

Vynikající specialista s výborným přístupem k pacientovi.