Marta Berbrová, zubař Plzeň

MUDr. Marta Berbrová

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sušická 36, Plzeň
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

I mě paní doktorka v 36ti letech zbavila strachu ze zubaře , po zkušenostech s dětskou zubařkou sadistkou , jsem od 18ti do 36 chodil jen na pohotovost v nouzi nejvyšší. Odbornost si netroufám posoudit, ale lidský přístup jak doktrky tak sester je výborný.


Paní doktorka je milá, příjemná, se vstřícným přístupem k pacientům a navíc je to skvělý odborník. Nic pro ní není problém, každý zákrok vysvětlí a vždy se snaží najít optimální řešení pro pacienta. Bonusem je pak příjemně zařízená čekárna, ordinace s nejmodernějším vybavením, krátká čekací doba a velmi příjemné sestřičky a paní recepční. Zkrátka lékař, kterého všem vřele doporučuji!!!


A

Paní doktorka je odborník na svém místě, profesionál na slovo vzatý! Spolupracuje s lékařskou fakultou UK, takže používá nejmodernější technologii. Má velice pěkně zařízenou ordinaci i čekárnu. Sestřičky jsou velice ochotné a vstřícné. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude provádět a proč. Vřele doporučuji!!! Až paní doktorka Berbrová mě přesvědčila, že i nepříjemné vyšetření může být bezbolestné. Je to nejlepší stomatolog co znám. Stojí za to si připlatit, za kvalitní péči!


W

Souhlasím s paní Koukolíkovou. Takhle to asi má vypadat.


K

Díky paní doktorce Berbrové jsem se před lety přestala zubařů bát.A od té doby se na ní i sestřičky vždy těším a to i tehdy,když mě něco bolí,protože vím,že mi paní doktorka uleví a HLAVNĚ udělá maximum,aby ošetření nebolelo.Paní doktorka je milá,usměvavá a vynikající lékařka,která má ještě ke všemu stejně usměvavé a milé sestřičky.Mojí tříletou dcerku dokáží vždy "zmáknout" tak,že ani nepípne a ještě si řekne o svezení na křesle(a to je prosím bojánek po mně) :o) Ordinaci Mudr.Berbrové doporučím každému kdo hledá výbornou péči v příjemném prostředí.A hlavně ten pocit,že ony jsou tam pro vás opravdu rády,je k nezaplacení


D

Pěkný přístup k pacientům.


L

Vynikající specialista s výborným přístupem k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti