Markéta Trojanová, zubař Hradec Králové

Prevence zubního kazu

Rentgen zubů

Zubní vyšetření

Umístění: Ordinace Dentlive

K paní doktorce Trojanové pravidelně docházím již delší dobu a musím říci, že je profesionál jak po odborné tak lidské stránce. Její péče o zuby je komplexní a pokud pacient zodpovědně spolupracuje, dochází na prohlídky a dentální hygienu dle doporučení odměnou bude mít zdravý a udržovaný chrup. Ošetřovala kaz i mé sedmileté dceři, a díky přístupu paní doktorky si dcera neodnesla žádnou nepříjemnou zkušenost, byla z vrtání zubu skoro až nadšená :) Jsem velmi spokojená a paní doktorce moc děkuji za její péči.

Paní doktorka je velice příjemná, milá a trpělivá. Na vstupní prohlídce mě o následujícím léčebném plánu podrobně informovala a zároveň mě nezahltila informacemi. Veškeré moje obavy, strach a nervozita ze mě opadly během druhé návštěvy, kdy byl zákrok NAPROSTO bezbolestný. Paní doktorka mne průběžně informovala co a jak bude dělat a díky tomu jsem se dokázala v její péči uvolnit a získala si moji důvěru. Jsem maximálně spokojená a ostatním doporučuji!

S hodnocením paní doktorky jsem schválně pár měsíců čekala, až budu několik vyšetření a zákroků za sebou. A můžu říct, že paní doktorka opravdu zaslouží všech pěti hvězdiček. Nejen pro své odborné znalosti a profesionalitu, ale také pro empatický přístup k pacientům. Oceňuji, že mi trpělivě vysvětlila postup léčby a že se opravdu držíme toho, na čem jsme se domluvily. Všechny zákroky proběhly naprosto bez problémů.

Velmi, velmi doporučuji. Karolína P.

Paní doktorka je super. Vše vysvětlí, po celou dobu komunikuje s pacientem, snaží se vyjít vstříc všem přáním a najít nejschůdnější řešení. Po celou dobu zákroku se ptá, jestli něco nebolí a když ano, tak hned připíchne anestetikum. Takže je zákrok bezbolestný. Naprosto nesrovnatelné s mojí předchozí zubařkou, díky niž jsem si vypěstovala strach ze zubařů. Teď to konečně vypadá, že se přestanu návštěv u zubaře bát.

Pripájam sa k predchádzajúcim hodnoteniam.
Milý a priateľský prístup a ochota vyjsť v ústrety pacientovi.
Ďakujem.

Velice příjemná paní doktorka, šikovná. Po první návštěvě vřele doporučuji! Maximální spokojenost! Moc děkuji!

Odporúčam! Som maximálne spokojný. Priatelsky prístup sklbený s profesionalitou a starostlivosťou s akou pristupuje pani doktorka k pacientom je ukážkový. Po mnohých rokoch sa nemusím obávať návštevy zubára. Ďakujem.

Moc milá paní doktorka, profesionálka na svém místě, která mě dokázala přesvědčit o tom, že se návštěvy zubaře opravdu nemusím bát. Jí děkuji a ostatním vřele doporučuji!

Velmi příjemná a profesionální paní zubařka, milý personál a přátelské prostředí. Mohu jen doporučit.

Po první návštěvě mohu jen doporučit. Pani doktorka je přátelská a milá, zvlášť sympatická je její ochota vše srozumitelně vysvětlit.