MDDr. Markéta Trojanová

Chirdent s.r.o. Poliklinika Spořilov

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Umístění: MDDr. Jan Tomáš, tel.č.774 386 976 ošetření zubního kazu

Paní doktorka je milá, profesionální a precizní. Vždy podrobně vysvětlí problém, navrhne řešení a to exekuuje. Bolest jsem u ni nikdy nepocítil. Špica vážení

Muj syn je po těžkém traumatu a každou návštěvu lékaře snáší veľmi špatně...je vážně psych.nemocen
... paní doktorka Trojanová je veľmi empatická, trpělivá, milá....ma sociální cítění , za což jí velice děkuji
. Přeji jí do r.2024..vse dobré ať se jí vše daří. Srdečně jí tímto zdravím.

Umístění: Chirdent s.r.o. Poliklinika Spořilov Jiný

Paní doktorka je opravdu velmi milá a profesionální. Velmi mi pomohla a dala zuby do pořádku. Nejen mě ale i celé mé rodině včetně dětí. Má skvělý přístup k dětem, moje děti k paní lékařce chodí rády a hlavně se nebojí, což je nejdůležitější.

Umístění: MDDr. Jan Tomáš, tel.č.774 386 976 ošetření zubního kazu

K paní doktorce chodíme celá rodina jsme moc spokojeni. Je velmi pečlivá, vždy jdeme na objednaný čas, vysvětluje, je empatická, našim malým dětem hezky vysvětluje. Domluva se sestřičkou je také příjemná, telefonické ověřování domluveného termínu den předem je velmi efektivní.

Umístění: MDDr. Jan Tomáš, tel.č.774 386 976 ošetření zubního kazu

Paní doktorka, sestřička i dentální hygienistka jsou velmi milé. Vždy se k nim do ordinace těším, je to radost. Práci dělají dobře a poctivě, vše hezky vysvětlí. Nikdy v ordinaci nemusím dlouho čekat.

Umístění: MDDr. Jan Tomáš, tel.č.774 386 976

K paní doktorce Trojanové pravidelně docházím již delší dobu a musím říci, že je profesionál jak po odborné tak lidské stránce. Její péče o zuby je komplexní a pokud pacient zodpovědně spolupracuje, dochází na prohlídky a dentální hygienu dle doporučení odměnou bude mít zdravý a udržovaný chrup. Ošetřovala kaz i mé sedmileté dceři, a díky přístupu paní doktorky si dcera neodnesla žádnou nepříjemnou zkušenost, byla z vrtání zubu skoro až nadšená :) Jsem velmi spokojená a paní doktorce moc děkuji za její péči.

Paní doktorka je velice příjemná, milá a trpělivá. Na vstupní prohlídce mě o následujícím léčebném plánu podrobně informovala a zároveň mě nezahltila informacemi. Veškeré moje obavy, strach a nervozita ze mě opadly během druhé návštěvy, kdy byl zákrok NAPROSTO bezbolestný. Paní doktorka mne průběžně informovala co a jak bude dělat a díky tomu jsem se dokázala v její péči uvolnit a získala si moji důvěru. Jsem maximálně spokojená a ostatním doporučuji!

Pani doktorka je velmi milá a hodná ale bohužial neskúsená. Vyvrtala mi zub a spravila novú blombu, ktorá bola pomerne finančne náročná, zub ma bolel rok a nemohla som vôbec kusať a jesť na tej strane (kde som mala aj iné blomby od pani doktorky - taktiež sa na nich nedalo vôbec jesť), navštívila som ju niekoľko krát a hovorila som jej, že ma ten zub bolý načo mi vždy povedala že je to normálne kým sa zahojí. Kedže sa mi žiaden zo zubov ,,nezahojil,, tak som zmenila zubára. Následne som sa domáhala nejakého stanoviska a bolo mi povedané že som mala prísť a povedať jej že ma zuby bolia - čo som spravila ale bezvýsledne a že sa na tom zube mali vyčistiť kanálky - o čom som ale ja nikdy od pani doktorky nepočula a nechápem prečo mi potom robila bielu blombu keď pri ďalšej návšteve by mi ju musela rozvrtať a vyčistiť kanálky a spraviť novú blombu zase čo by finančne znamenalo 2 x nová blomba + čistenie kanálkou cca 6-7 tisíc. Nemôžem si pomôcť ale zmysel mi to nedáva žiaden, vyhodených plno peňazí a zničené zuby čo ma hnevá najviac lebo môžem jesť, už len na druhej strane kde mám nové blomby od môjho nového zubára.

MDDr. Markéta Trojanová

Dobrý den, je normálním postupem, že kaz, který je blízko dřeni zubu a nevykazuje známky nevratného zánětu, se ošetří výplní. Dále je nutno zub sledovat a opakovaně vyšetřovat. Pokud se u takto ošetřeného zubu objeví známky zánětu dřeně, je třeba vyčistit a zaplnit i kanálky. Přičemž při vstupu do kanálků se již celá výplň neodstraňuje - pouze menší část. Na vstupní prohlídce jsem Vás informovala o větším počtu zubů s hlubokými kazy a o velké pravděpodobnosti nutného ošetření kanálků. Vy jste mě po vstupní prohlídce navštívila dvakrát - kde jsme v obou případech ošetřily hluboké kazy. Další návštěvu jste zrušila a dostavila jste se až následně s akutním zánětem osmičky, který jsme spolu řešily. A poté jste opět rušila termín. Samozřejmě se může stát, že si v ordinaci někdy neporozumíme, ale pochopte, že pokud se ani nedostavíte na svůj normální termín mimo jiné akutní záležitosti, nemám jak Vás důkladně a správně ošetřit. Odmítla jste i nabídnutou konzultaci dalšího postupu, ani neproběhla komunikace mezi Vaším novým ošetřujícím lékařem a mnou. Nejlepší možností je tyto záležitosti řešit osobně, což pacientovi naše pracoviště nikdy neodmítne. Děkuji S pozdravem MDDr. Trojanová

S hodnocením paní doktorky jsem schválně pár měsíců čekala, až budu několik vyšetření a zákroků za sebou. A můžu říct, že paní doktorka opravdu zaslouží všech pěti hvězdiček. Nejen pro své odborné znalosti a profesionalitu, ale také pro empatický přístup k pacientům. Oceňuji, že mi trpělivě vysvětlila postup léčby a že se opravdu držíme toho, na čem jsme se domluvily. Všechny zákroky proběhly naprosto bez problémů.

Velmi, velmi doporučuji. Karolína P.

Paní doktorka je super. Vše vysvětlí, po celou dobu komunikuje s pacientem, snaží se vyjít vstříc všem přáním a najít nejschůdnější řešení. Po celou dobu zákroku se ptá, jestli něco nebolí a když ano, tak hned připíchne anestetikum. Takže je zákrok bezbolestný. Naprosto nesrovnatelné s mojí předchozí zubařkou, díky niž jsem si vypěstovala strach ze zubařů. Teď to konečně vypadá, že se přestanu návštěv u zubaře bát.