Purkyňova 2855 / 97 a, Brno-Královo Pole, Brno
Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

Dentální hygiena - 1 návštěva • od 850 kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• Gingivitida-zánět dásně
  • Krvácení z dásní
  • Citlivost zubů

• dentální hygiena

Dentální hygiena - 1 návštěva

Purkyňova 2855 / 97 a, Brno

od 850 kč

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

Z ošetření jsem byla lehce v rozpacích. Sice perfektní vysvětlování ukázka čistění krásný model zubu.....Jenže já už toto vse absolvovala a slyšela to zase jen znova dokola. Ocenila bych více čistění a méně mluveni, chápu ze i to je dulezite, Jenže jsem se teď pekne nastvala když mi můj zubař udělal rentgen a musím na hygienu znovu, našel totiž nevycisteny zubní kamen...Půjdu tedy raději jinam

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, obrtte s ena výživou terapeutku...já s ezajímám o jiné věci v ústech, než kaloriema...pěkné Vánoce!

Bc. Markéta Šuráňová

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, určitě není vhodné vypalchovat přímo po extrakci a radši bych i pote propolis zkonzultovala s dr., který extrakci delal. nevíme hojení a reakci, takze radši se poptat tam. Ať se dobře hojí!

Bc. Markéta Šuráňová

• Gingivitida-zánět dásně