Mgr. Markéta Maršálková (Petrášová)

Psycholog, Terapeut Více

Brno 1 adresa

Příkop 27/2a, Brno-střed, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Terapeum- psychologické poradenství a terapie v Brně

V tuto chvíli nepřijímám do péče nové klienty.

V soukromé praxi nabízím psychologickou pomoc klientům, kteří cítí nespokojenost se sebo...

Umístění: Terapeum- psychologické poradenství a terapie v Brně Individuální psychoterapie

Moje zkušenost? Životní... jak problém, který jsme s paní psycholožkou řešily, tak samotná paní psycholožka - vstřícná, empatická, chápavá, vlídná, po ruce vždy, když je třeba. Přicházela jsem k ní na samém dně svého života a odcházela v oblacích (a to není zveličené). Paní magistra mi ukázala cestu, jak sama najít vnitřní klid, harmonii a štěstí, naučila mě mít se ráda - to je základ úplně všeho. Vděčím ji a ještě pár lidem za život, jaký teď mám. Doporučuji, není jen výborná psycholožka, ale hlavně úžasná žena, člověk na svém místě.

Umístění: Terapeum- psychologické poradenství a terapie v Brně psychologické poradenství

Velice vnímavá a vstřícná paní psycholožka, dokázala mi pomoci a ukázala mi správnou cestu jak se vypořádat s problémy které jsem považoval za neřešitelné. Z první návštěvy jsem měl obavy (nevěděl jsem, co čekat), ale pak jsem se již na každou další těšil -- zjistil jsem že nemusím mít strach, že mne paní Petrášová nehodnotí a nemyslí si že bych dělal věci špatně, naopak je velmi empatická a umí klást ty správné otázky které postupně vedly ke zlepšení.
Kdybych věděl, jak pozitivní vliv to na mne bude mít, neměl bych z ničeho obavu a přišel bych mnohem dříve.

Jsem velmi rád, že jsem tento krok udělal a paní Mgr. Markétu Petrášovou navštívil. Před první návštěvou jsem viděl jen temná mračna, myslel jsem si, že to nemůže být lepší, ale každou návštěvou se mračna rozcházela a šly vidět sluneční paprsky :). Odcházel jsem vždy s obrovskou radostí v srdci. Může být lépe.

Umístění: Terapeum- psychologické poradenství a terapie v Brně

Každý by měl mít svého psychologa, osobu která nesoudí, ale snaží se s vámi najít tu správnou cestu pro vaše trápení. A Terapeum je jedna z možností, já osobně mám zkušenosti s Mgr. Bc. Markétou Petrášovou a nemůžu si ji vynachválit.