Bělení zubů • Od 3 500 Kč

Od 2 000 Kč

500 Kč

Od 5 500 Kč

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Vážení pacienti, v našem zubním centru Smileland se výhradně zaměřujeme na preventivní a estetickou stomatologii.
Naším cílem je bezbolestné a ...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • Krvácení z dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Nemůžu si vynachválit!
Profesionální přístup paní doktorky mě nadchl. Je šikovná, milá a především důkladná
+ nádherná ordinace. Doporučuji :)

Dříve jsem chodila k zubaři v mém bydlišti a tím, že studuji v Brně tak jsem si musela najít nového. Kamarádka mi doporučila paní zubařku Neckářovou a musím říct, že je to obrat o 180°. Bez problémů mě vzala na akutní ošetření, objednala na vstupní prohlídku, rentgen a důkladně ošetřila. Velmi příjemný, usměvavý kolektiv, člověk se tam cítí více jak doma, než někde v ordinaci. Paní zubařka je precizní, šikovná, milá, vstřícná a nevěřila jsem, že k zubaři se dá i těšit :). Moc ráda doporučuji!!

Začali jsme chodit k paní doktorce s přítelem,po zkušenosti z minulých let s zubaři jsme tam šli se zatnutou zadnicí,ale jak milé bylo zjištění,když se najednou k nám již od čekárny chovali jako k VIP hostům a paní doktorka je úžasná a strašně hodná osůbka,jsme šťastni,že k ní můžeme docházet a všem vřele doporučujeme tuto ordinaci,je to úžasný pohodový tým.

Děkuji moc za profesionální ošetření. Nikde jinde nezažil tak pečlivou a ohleduplnou péči. Je báječné vidět zubařku, kterou práce baví a dělá ji opravdu dobře. I od zubaře může člověk odcházet s úsměvem.

Výborná paní doktorka! Milý skromný člověk! Chodíme k ní celá rodina. Už si ani neumím představit jít k jinému zubnímu lékaři. Perfektně zorganizovaný chod ambulance, pohodlná čekárna, usměvavý a milý personál (sestřička a hygienistka), moderně zařízená ordinace a um paní doktorky - to všechno jsou důvody mého doporučení, proč chodit právě k ní. Ruda

Po krušných letech u jiného zubaře jsem jako Alenka v říši divů. Paní doktorka má ty nejzlatější ruce na světě, vše umí dokonale vysvětlit, ošetření se již nebojím:-) úžasné, dokonalé , není co dodat.

Skvělá doktorka s příjemným vystupováním, vstřícným přístupem. Perfektně vybavená ordinace. Poprvé, co jakákoliv instituce využívá mého tel. čísla a mailu a informuje mě o objednání. Prostě bez chybičky. Doporučuji!!!

tak...kde bych zacala...pani doktorka je andel....prekvapila me velice krasna cekarna,ktera dycha uvolnenou a prijemnou atmosferou,ordinace zarizena do ruzova..takze mile damy a male damicky se v ni citi jako v raji a muzi?hmmm budou okouzleni pristupem pani doktorky..mam dcerku-neosetritelna a pani doktorka ma na ni vzdy toliko casu,ze kazde dite odchazi s usmevem na tvari a ja?jsem nadsena,peclivost,pece,nadstandartni sluzby a to vse v prijemne osobe.
PANI DOKTORKO DEKUJI,ZE JSTE!!!

Velmi příjemná atmosféra, dobré vybavení a nadstandardní péče. Kéž by bylo takových zubařů více. Vřele doporučuji !!! Petr

Návštěva u zubaře byl pro mě vždy velký stres, ale od té doby, co chodím k paní doktorce Neckářové, jsem vždy velice spokojená a zákroku se nebojím. Bezbolestné ošetření, příjemný a profesionální přístup k pacientovi. Jsem ráda, že je možnost díky znamylekar.cz vyjádřit podporu a pochvalu. Všem doporučuji. Kateřina Dvořáková