Gynekologická ordinace

MUDr. Markéta Nácovská - atestace 1. st v oboru gynekologie -porodnictví - diplom Celoživotního vzdělávání - certifikát ISO Ministerstva zdravotn...

Cytologie

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

Gynprofi s.r.o.

Vazene damy, nechapu tady ty negativni recenze na pani doktorku Nacovskou. Ja jsem byla vcera u pani doktorky poprve(cekam sve prvni miminko) a byla jsem opravdu velmi spokojena. Pani doktorka je fakt profik, vsechno vysvetli, odpovi ochotne na vsechny otazky. Vysetreni vubec nebolelo, miminko mi ukazovala na ultrazvuku a take si se mnou povidala o me profesi, coz teda me vzdycky potesi, kdyz se nekdo takhle zajima. Takze pani doktorku mohu vsem jen doporucit.

Dobrý den, ženy, také si myslím, že ty, které měly špatné zkušenosti asi nechodily k paní doktorce Nácovské, která teď ordinuje v jedné soukromé klinice na Praze 7. Dnes jsem se chtěla objednat a dozvěděla jsem se, že paní doktorka končí. Tudíž řeším dilema, ke komu budu nadále chodit. Já jsem měla pouze dobré zkušenosti a nemohu si stěžovat. Je pečlivá a vždycky mne vyslechne a poradí, opravdu jsem se s takovou péčí ještě nesetkala.

Jak si tady čtu vaše názory, jsem přesvědčená o tom, že se opravdu nejedná o tu samou paní doktorku. Paní doktorka Nácovská ordinuje na Praze 7. Každopádně já osobně s ní mám jen dobré zkušenosti. Když sem za ní přišla na svou první gynekologickou prohlídku vůbec, byla velmi nápomocná a vše mi vysvětlila, ubezpečila a se vším vyšla vstříc.

Jsem u MUDr. Nácovské již přez dva roky a nemohu si dá se říct na nic stěžovat. Paní doktorka je ochotná, na veškeré mé všetečné otázky ráda odpoví. Vyšetření vždy probíhají tak jak mají, výsledky vždy sděleny. Případně mé dotazy ohledně výsledků též zodpovězeny.

Chodila jsem k pí. Nácovské do ordinace v Praze po celoudobu mého těhotenství, takže dost často a musím říci, že byla velice milá, komunikativní, ochotná, prováděla nadstandartně UZV téměř při každé kontrole, takže já hodnotím velmi kladně!!!

Opravdu jsem velice zaskočená a myslím,že musí být asi doktorky dvě.paní doktorka pracuje od února v jedně soukromé ordinaci v Praze a její přístup je opravdu profesionální.Ordinaci navštěvuji již 15let jen u jiného doktora k paní doktorce jsem se dostala náhodou a musím říct,že jsem za to moc ráda.Pani dokrotka je velice pečlivá jsem těhotná a sladuje mi velice pečlivě celé těhotenství.Vždy mě vyslechne a udělá mi ultrazvuk což by nemusela,protože je nárokováno myslím4 za celé těhotenství.Vaše názory mě opravdu překvapili.Já paní doktorku jen a jen DOPORUCUJI!

paní doktorka je moc pečlivá a milá

Paní doktorka Nácovská je úžasná profesionálka a na jejích pacientkách jí velmi záleží.

V minulosti jsem k ní chodila a kudy chodím, tudy na ní pěji chválu. Měla jsem problém s tím, že jsem nemohla téměř pět let otěhotnět a před ní jsem chodila k jiným doktorům ve výběžku. Zkoušeli jsme všechno možné, ale bohužel bezúspěšně. Až paní doktorka mi poradila a do dvou měsíců jsem byla těhotná :-)
Protože těhotenství bohužel neprobíhalo jak mělo, byla velmi ochotná mi pomoci i nad rámec jejích povinností a věnovala se mi i ve svůj volný čas, cehož si dodnes nesmírně cením. K paní doktorce pak chodila i má máma a sestra, také naprosto spokojené.

Díky paní doktorce mám dnes dvouletého chlapečka a jsme s manželem velmi šťastní.
Bohužel, je mi moc líto, že odešla, přeci jen dojíždět 120, respektive 240 km za doktorem, je z ruky. Ale za odborníkem jejích kvalit se to určitě vyplatí.

Co se týče sono, mě dělala doktorka několikrát. Ani jednou se nespletla a vždy se schodovalo s diagnozou jiných doktorů. V kterém pak roce jse tu kopii vyráběla , od té doby paní doktorka už mohla absolovat deset takových kurzů, a to si pište že se určitě vzdělává jinak by žádnou praxi provádět nemohla, to ví každý kdo pracuje ve zdravotnictví. Jinak od zaměstnanců matriky bych očekávala jistou profesionální diskrétnost, se divim že se tu tak veřejně představujete.
K těm felčařům z memocnice, kde neumí nic jiného než pacientkám vynadat a kuli kterým sem málem predčasně porodila, když mě naprosto zbytečně vystašili ani nepáchnu.

Paní doktorka je báječná.
Vždycky vyjde vstříc a nikdy jsem u ní nečekala. Možná je svoje, ale to nijak neovlivňuje její odbornost. Jsem hrozně ráda, že je tady kousek ode mně!