Náš zubař s.r.o.
Palackého 83, Kladno

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Jsem zakladatelkou zubní ordinace Náš zubař, jejímž cílem je poskytování dostupné dentální péče na vysoké úrovni v Kladně a v jeho okolí. Zaměřuji se ...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Náš zubař s.r.o.

Od detstvi jsem mela panickou hruzu ze zubaru (diky ruznym zazitkum u me detske zubarky). Pred prvni navstevou u pani doktorky Markety jsem u zubare 5 let nebyla. Strasne jsem se bala, ale kamarad mi ji doporucil, doprovodil me. Pani zubarka je velmi citliva a empaticka mlada dama, ktera cloveka nijak nesoudi, ale snazi se pomoci. Po straslive spouste zakroku, ktere na me vykonala, se nebojim k zubari chodit. Nyni k ni chodim i se synkem. Ja prekonala svuj strach, syn jej nejspis nikdy mit nebude. Pani zubarka je poklad, ktereho si velmi cenim.

Nemohu jinak než doporučit. Profesionální a příjemné jednání i atmosféra. Po dlouhé době se k zubaři i těším. :)

Profesionální jednání, špičkové vybavení, příjemná atmosféra v čekárně i ordinaci. Já už se nebojím.

První návštěva a ten nejlepší dojem a profi přístup. Myslím, že MDDr. Makréta Kočková nestudovala medicinu nadarmo, a že se stala velkým přínosem pro pacienty.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Dnes jsem u ní byla poprvé a ač mám velký strach že zubařu u paní doktorky jsem se cítila velice dobře. Je milá,usměvavá.vše pečlivě vysvětlí a konečně jsem našla zubařku ke které se nemusím chodit se strachem k zubaři

K pani zubarce Kockove chodim i s obema malymi detmi. Vzdy nam vse vysvetli a zduvodni. K detem je mila, mluvi na ne a ani si nevsimnou, ze probehl nejaky zakrok. I pres to, ze oba synove uz maji zkusenost s trhanim zubu pod anestezii, k pani zubarce se neboji. Mala pozornost za statecnost je vzdycky potesi.
Jsme moc spokojeni. Dekujeme.

K pí. Dr jsem se objednal před velmi dlouhou dobou a chodím k ní po předchozích zubařkách a zubařech velmi rád a jsem stejného názoru ,že je velmi profesionální a má skvělé České Ručičky.Je velmi skvělá nejen v přístupu k lidem ,ale i trpělivosti má velmi a je prostě nejlepší - velmi doporučuji všem.Jirka

Nemohu jinak než co nejvřeleji doporučit tuto báječnou osobu-doktorku,je velice milá,šikovná,svědomitá a vysoce profesionální.Po předchozích zkušenostech s raději nejmenovanou dr.Všejejakovždyvpořádku jsem šťastný,že jsem zakotvil právě u ní!Dokonce se osvědčila i coby zdatná nasazovačka piercingů(viz.má přítelkyně:).No je prostě NEJ:))

Musím přidat další pozitivní recenzi na paní doktorku. Předně, na každého pacienta má dost času, všechno vysvětlí, s pacientem mluví a je vždy příjemná. Ordinace je moderně vybavená. Absolvoval jsem docela složitý zákrok a odvedla skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojen. Mám srovnání s jinými zubaři a mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Po návštěvě několika zubařů během jednoho měsíce a hledání toho vhodného jsem ráda, že jsem skončila právě u ní. Každému špatnému zubu věnuje maximální péči, práce je provedena precizně a zákrok je bezbolestný.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, pribíráte ještě pacienty? Nutně sháním zubaře pro sebe a své děti ve věku 11,11,3,2 oni se zuby problémy nemají ale zubaře mít by měly a já často trpím se zuby. Je to 14dni co mi na zubní pohotovosti dali do zubů umrtvovaci vložku a dnes by se měla vyndat, jenže nemá kdo, svého zubaře nemám. Tímto vás moc žádám a prosím o přijetí a registraci do vaší kliniky (ordinace). Děkuji za pochopení . Všichni máme Vozp pojišťovnu.

Dobrý den, pošlete tento dotaz prosím na e-mail ordinace@nas-zubar.eu

MDDr. Markéta Karnet