Markéta Černoušková, psychoterapeut Praha

Hotovost

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Individuální psychoterapie • od 1 000 kč

Rodinná terapie • od 1 000 kč

Trvalo nějakou dobu, než jsem pochopila, že svůj život si tvoříme sami, a že vše, co potřebujeme ke šťastnému bytí, již máme. Jen to osvobodit. Když j...

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Krize

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Čeština, Slovenština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

Ostatní služby

Individuální psychoterapie

Rodinná terapie

Umístění: Psychologie Můstek individuální psychoterapie

Excellent psychotherapist. Deep psychological analyses on ones behaviour patterns and guidance how to coop.

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Working with Matketa has been, and still is, a great experience. She can really help you see through things. You’ll still have to go the way to greater happiness in live yourself, but better understanding your own unconscious patterns is very valuable, perhaps indispensable, in embarking on that journey. If you’ve been through a difficult time or you’re suffering from that nagging feeling of a void in you, you should give it a try.

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie Můstek individuální psychoterapie

Prijemne nastaveni na terapii s dobrymi vazbami na konkretni realne situace.Pani Mgr.je velmi empaticka s citem pro dane tema.

Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost s Markétou byla velmi odhalující a inspirativní. Přišla jsem za ní se svou čtyřletou dcerkou, která je sice většinou v pohodě, ale občas má zvláštní, mírně útočné, tak trochu ADHD chování. Začali jsme se s mužem bát, jestli v sobě neskrývá nějakou agresi, prostě jsme nechápali, odkud se to v ní bere. Markéta si dcerku hned získala a ta si kreslení životní mapy života opravdu užila. Markéta pak z mapy vyčetla diagnostiku, která byla překvapivě přesná, a já najednou pochopil, proč je moje holčička taková. Markéta mně a mému manželovi dala návod, co s dcerou dělat, vysvětlila nám její komunikační typ, který je jiný než náš. Začali jsme s holkou důsledně každý den pracovat a výsledky se rychle dostavily! Tolik se uklidnila a já a můj manžel uvažujeme, že si při naší příští návštěvě Prahy uděláme vlastní životní mapy, abychom odhalili naše vlastní vzorce chování. Magdalena, San Diego, USA

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Krize

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• psychoterapie

Stáže

• Kops Method (Životní mapy) děti, dospělí
  • Neduální terapie (Non-Dual Therapy)

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Čeština, Slovenština, Ruština