Markéta Blažená, psychoterapeut Praha

76 návštěv profilu během 30 dní

Konzultace online

Způsoby platby: Bankovní převod

Předem na bankovní účet.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Hotovost

Psychologické poradenství • od 1 200 kč

Trauma z dětství • od 1 200 kč

Trvalo nějakou dobu, než jsem pochopila, že svůj život si tvoříme sami, a že vše, co potřebujeme ke šťastnému bytí, již máme. Jen to osvobodit. Když j...

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Posttraumatická stresová porucha

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Čeština, Slovenština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

od 1 200 kč

Ostatní služby

od 1 200 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Paní Markéta mi moc pomohla v době, kdy jsem nevěděla kudy kam a potýkala se s několika problémy najednou a neměla sílu je řešit. Díky životní mapě jsme rozkryly spoustu věcí, které pramení z dětství a s člověkem se táhnou celý život. Je velice příjemná a empatická, dovede vše správně pojmenovat a přivést člověka k pochopení, že dokud na sobě nezačne sám pracovat a nezmění svoje vzorce chování, nic se nezmění. Díky jejím terapiím jsem se problémům postavila čelem a začala je řešit.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Markéta je podle mého názoru vyjímečná tím, že se rychle a účinně snaží získat co nejvíce informací o dotyčném pomocí různých terapeutických technik, které ovládá, aby mohla rychle a účinně pomoci. K ní prostě nejdete na náslechy (samozřejmě také můžete), ale na práci na sobě. Poskytla mi metody, jak sama sobě účinně pomoci a dále pomáhat.

Umístění: jiné místo Jiný

Having the opportunity to work with Marketa has been really helpful. She managed to do what other previous therapist I have tried were not able: get to the roots of my issues. With her I have been able to understand the person I am today and where do my issues come from. I have learnt a lot from her.

What I get from my sessions with Marketa:
Happiness comes from inside. For this we need to get to know ourselves through a life long healing process, existing wounds will hurt as they heal, but at some point we will manage to control our thoughts and become the owners of our feelings and emotions.

Umístění: Psychologie Můstek

Excellent psychotherapist. Deep psychological analyses on ones behaviour patterns and guidance how to coop.

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Working with Matketa has been, and still is, a great experience. She can really help you see through things. You’ll still have to go the way to greater happiness in live yourself, but better understanding your own unconscious patterns is very valuable, perhaps indispensable, in embarking on that journey. If you’ve been through a difficult time or you’re suffering from that nagging feeling of a void in you, you should give it a try.

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie Můstek

Prijemne nastaveni na terapii s dobrymi vazbami na konkretni realne situace.Pani Mgr.je velmi empaticka s citem pro dane tema.

Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost s Markétou byla velmi odhalující a inspirativní. Přišla jsem za ní se svou čtyřletou dcerkou, která je sice většinou v pohodě, ale občas má zvláštní, mírně útočné, tak trochu ADHD chování. Začali jsme se s mužem bát, jestli v sobě neskrývá nějakou agresi, prostě jsme nechápali, odkud se to v ní bere. Markéta si dcerku hned získala a ta si kreslení životní mapy života opravdu užila. Markéta pak z mapy vyčetla diagnostiku, která byla překvapivě přesná, a já najednou pochopil, proč je moje holčička taková. Markéta mně a mému manželovi dala návod, co s dcerou dělat, vysvětlila nám její komunikační typ, který je jiný než náš. Začali jsme s holkou důsledně každý den pracovat a výsledky se rychle dostavily! Tolik se uklidnila a já a můj manžel uvažujeme, že si při naší příští návštěvě Prahy uděláme vlastní životní mapy, abychom odhalili naše vlastní vzorce chování. Magdalena, San Diego, USA

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Posttraumatická stresová porucha

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• psychoterapie

Stáže

• Kops Method (Životní mapy) děti, dospělí
  • Neduální terapie (Non-Dual Therapy)

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Čeština, Slovenština, Ruština