Mário Grossmann, diabetolog Kyjov

MUDr. Mário Grossmann

Diabetolog

Masarykovo náměstí 35, Kyjov
Diabetologická ambulance

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Můj Specialista!!!:)) neádm na něj dopustit!važ te si ho

velmi odborně znalý

Po první návštěvě jsem jeho přístupem k pacientům unešena, je velmi vstřícný, komunikativní, beze spěchu vysvětlí postup léčby, těším se na další konzultaci.

Jedním slovme je to Profesiolnál!

Velmi lidský a příjemný lékař,vyslechne,poradí,vyšetří a pomůže!Dokáže uklidnit vyděšeného pacienta.Přesně ví jak má jednat s pacientem a ke každému má individuální přístup,doporučila jsem ho i svým rodičům,kteří jsou také spokojeni-u bývalého diabetologa byli neustále ve stresu.Chválím lékaře i jeho příjemnou sestřičku.

Je skvělý a přeji mu hodně zdraví a ukázněné pacienty.

Lidsky pristup

Zatím v Kyjově nejlepší a nejpříjemnější doktor,jakého jsem zažila.Pozorně vás vyslechne,máte pocit,že se vám věnuje opravdu dobře.Navíc sám říká,že mu můžete s jakýmkoliv problémem psát na mejl.Výborný doktor.Kdepak chodil do školy?Kde jsou ti ostatní šikovní doktoři jako on?

Lidský přístup k pacientovi, příjemný člověk, odborník.

Velmi dobrý diabetolog,moje manželka Irma je z jeho lékařskou péčí velmi spokojena ,jeho profesionální a lidský přístup jsem poznal i sám,když jsem šel několikrát se svou manželkou na její pravidelné kontroly a chtěl jsem získat informace o diabetu,abych byl jak se říká v obraze o této nemoci.