Nádražní 195, Hrušovany u Brna
Ordinace gynekologa

Kdybych nebyla lína, tak už se dávno přehlásím. Paní doktorka je starší dáma, která mi v 16 letech tak trošku rozmluvila první prohlídku. Řekla jsem jí, že bych chtěla poprvé prohlédnout a ona mi několikrát zopakovala, jestli to myslím vážně a že holky z toho mají strach a kdesi cosi a nepřestala, dokud jsem neřekla, že to tedy nechám na příště. Teď je mi 19 let a du na druhou prohlídku. Je to z velké části moje chyba, ale ona by na to měla taky upozornit a starat se.

Paní doktorká má jedinou výhodu a to je to že má ordinaci na vesnici, v čekárně jsem čekala i tři hodiny, paní doktorka mě vyšetřila až na požádání,ráda si povída o osobních věcech, ale je příjemná.

X

Bohužel paní doktorka už má nejlepší léta za sebou. Nerozumí novým metodám, čekárnu má plnou proto, že 10 pacientek tam prosedí celý den a ne že je jich tam tolik. Neuvěřitelně ji vše trvá. Léčila jsem se u ní 12 let pořád dokola, potom stačila jedna návštěva u gynekologa v Brně a bylo po problému a to nemluvím o tom, že i s cestou a vyšetřením se vejdu do 1,15 hod, což u paní doktorky nehrozí.

Doktorka, která neléčí, nemá zájem o pacienta a jeho zdraví ale o to si popovídat. Většina pacientek je nucena strávit v ordinaci 3/4 hodiny a to jenom pro to, že paní doktorka ráda vykládá zářitky své, své rodiny a svých pacientů. Není možné se objednat a normální čekací doba v ordinaci je cca 2-3 hodiny. Kdo nemusí, tak k ní nechodí.