Sinkulova 43, Praha
Praktický zubní lékař

Nejlepší stomatolog jako odborník i člověk v jedné osobě ,děkuji za sebe a svoji rodinu za neskutečnou kvalitní péči a lidský přístup ,Kubinec Milan

Výborný člověk, potěší a pomůže,velmi šikovná zubařka.Doporučuji. Chodíme k ní již řadu let. Pokud není něco v její specializaci, pošle za jiným odborníkem, kterého má vyzkoušeného.

Chodím k paní doktorce léta. Zachránila mi spoustu zubů. Má nové moderní postupy,spoustu dalších odborníků kteří ji pomohou pokud na těžký případ sama nemá vybavení. Moc jí děkuji že je a díky ní mám stále nejkrásnější úsměv ze svých vrstevníků

Já považuji paní doktorku za jednu z nejlepších zubních lékařů. Docházím do její ordinace již několik let a jsem opravdu velice spokojená. Osobitý a laskavý přístup k pacientům,příjemné prostředí,prvotřídní péče ...šikovné ruce paní doktorky..co víc si může člověk přát.

příjemná, milá, stále usměvavá a k tomu dokonalá péče bez bolesti!!

Nevím proč paní Novotná nedoporučuje, ale já se musím ohradit..paní doktorka nemá smlouvy s pojišťovnami, ale zato naopak má co nejpřijatelnější přístup pro pacienta. Pro mě je prostě důležité, že budu mít zuby i na sklonku života a jestli musím zaplatit mi tedy osobně vůbec nevadí.
U většiny zubařů jsem se setkal se šíleným přístupem, ale paní doktorka mi vždy skvěle vše opravila a já jsem nadmíru spokojen.